Czy był ktoś na Dominikanie?

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Hej, byliście może na Dominikanie? Bardzo chciałabym spędzić tam urlop. Możecie się podzielić doświadczeniami? Znalazłam bardzo ekskluzywny hotel Occidental Grand Punta Cana na Bon Voyage. Zdjęcia zwalają z nóg. Czy wiecie że tam jest jedna z najpiękniejszych plaż na świecie? Hotel ma 4 gwiazdki, 7 barów i 9 restauracji i wygląda cudownie. Jakieś opinie na temat miejsca i wyspy?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Zaintrygowałaś mnie i przejrzałem te zdjęcia na Bon Voyage. Wow! Robią wrażenie nie powiem. teraz sam chciałbym tam pojechać. A może ma ktoś zdjęcia z wyprawy na Dominikanę?? Takie własnej roboty? Hmmm... myślałem, żeby w tym roku pojechać do Turcji, albo Hiszpanii, ale teraz się zastanawiam, czy może nie Dominikana :D Jeszcze to przemyślę. Ale hmm... chyba jednak na razie Turcja, bo już któryś rok się tam wybieram i jakoś nigdy się nie udało. A teraz mam zapewniony dłuższy urlop i może wreszcie się uda ;-)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiesz co jakbym miała kasę na wycieczkę na Dominikanę, to bym się nie zastanawiała. Hotel wygląda luksusowo, plaża, Karaiby...eh. Jedź! A zdjęcia swoją drogą mógłbyś wkleić. O hotel się nie martw, na pewno jest luksusowy, Bon Voyage ma same takie.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Hm, mojej kuzynki mąż pochodzi z Dominikany, oglądałam zdjęcia z tej wyspy, ale jakoś mnie te klimaty nie przekonują. Wiem, dziwna jestem, ale cóż poradzić :)
Ale hotel Occidental Grand Punta Cana wyglada faktycznie wygląda niesamowicie, więc jesli tylko masz warunki to leć (bo raczej się tam nie dojedzie ;))
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
nie jeszcze nie byłam na Dominikanie, ale kto wie, kto wie może mi się to uda za jakiś czas. Oj byłoby super tam pojechać. Ale to jest dopiero której miejsce z kolei na mojej liście, gdzie warto byłoby pojechać.
Póki co manie się marzy Dubaj i ten hotel http://bonvoyage.pl/rb/Luksusowy-Burj-al-Arab-PREMIUM-DE-LUXE,757.html oj słońce ciepło, i luksus dookoła. czy można chcieć czegoś więcej??
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
nie jeszcze nie byłam na Dominikanie, ale kto wie, kto wie może mi się to uda za jakiś czas. Oj byłoby super tam pojechać. Ale to jest dopiero której miejsce z kolei na mojej liście, gdzie warto byłoby pojechać.
Póki co manie się marzy Dubaj i ten hotel http://bonvoyage.pl/rb/Luksusowy-Burj-al-Arab-PREMIUM-DE-LUXE,757.html oj słońce ciepło, i luksus dookoła. czy można chcieć czegoś więcej??

Ym, może tak tych kilku(nastu) tysięcy na wycieczkę do tego Dubaju.
Hotel robi wrażenie już dzięki samej architekturze.
Popatrzyłam sobie na fotki na stronce bonvoyage i powiem, że jestem zdumiona. Moim zdaniem 6 gwiazdek na okreslenie przepychu, który się tam odbywa to zdecydowanie za mało :)
Co najmniej 10tka się nalezy jesli nie więcej.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Na razie niestety moge tylko pomarzyć o takiej ofercie bonvoyage:( To nie jest sprawiedliwe,ze niektórzy mogą sobie pozwolić na atrakcyjne wyjazdy w komfortowych warunkach a niektórzy jakoś nie mogą wyegzekwować urlopu:( Nie ma bata-przyszłe wakacje( to znaczy te po tych:)) należą do mnie:)
 
K

kolakoka

Guest
Świetny hotel!! Tzn niestety osobiście nie miałam okazji ani przyjemności wczasować się tam, ale robi niesamowite wrażenie. Z chęcią pojechałabym na taką wycieczkę z Bon Voyage do ekskluzywnego hotelu, ale narazie nie mam co marzyć o urlopie, tyle pracy mam. Pewnie będę się musiała zadowolić wyjazdami weekendowymi nad najbliższe jezioro
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ale jak tak przyglądam się stronie bon voyage to sporo jest tam luksusowych ofert i wygodnych i ekskluzywnych hoteli.
Jest to motywujace, żeby siedziec nadgodziny w pracy i odkładać na tego typu rozrywkę.
Może to gupie, ale wyjazd w takie miejsce jest moim marzeniem ;) :niepewny: :(
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj na stronce tej firmy turystycznej jest mnóstwo pięknych i luksusowych hoteli Nie da się ukryć.
Ale chciałabym właśnie w tym momencie być w jednym z nich. Szczególnie mi się marzy ten hotel z Dunaju. No Boski jest po prostu boski. szkoda, że się teleportować nie można;/
Ale przynajmniej jak patrzę na fotki to mnie się cieplej na serduszku robi.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Hehe no jakbym ja wiedziała, że za nadgodziny w pracy będę mogła sobie pozwolić na taki wyjazd to przysięgam, że przez miesiąc mogłabym z biura nie wychodzić w ogóle! Tym bardziej, że pracę mam świetną, lubię ją bardzo więc żaden to problem. Jejku spędzić sobie wakacje w takim luksusowym hotelu jak pokazujecie z bon voyage to by było coś!!
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
W ogóle, jak sie przygladam teraz ofercie Bon Voyage to wcale nie trzeba wydawać kilkunastu tysięcy na Dubaj, mozna za neicałe 5 tys pojechac na Dominikane do hotelu Punta Cana. On tez opływa w luksusy. Wow.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No tak hotele z tej strony robią niesamowite wrażenie, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. kurcze, ale się rozmarzyłam, jak zaczęłam przeglądać zdjęcia tych hotelu.
masz rację Punta Cana jest pięknym miejscem i fajnie by było tam być szczególnie teraz jak pogoda nie sprzyja za bardzo.
Szkoda, że się nie można teleportować;/
ale przynajmniej pozostają marzenia i ładne fotografie.
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
może znajdziesz kogoś, kto był na forum podroze-forum.pl - troche osób tam jest i może ktoś będzie znał odpowiedzi
 
Do góry