Czy buty będą pasować do spodni?

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam.
Zakupiłem niebieskie buty,ale nie wiem czy będą one pasować do szarych spodni i,a jeśli nie to podajcie swoją propozycje.Spodnie mają być jeansowe do 200zł.Jeszcze jedno,który podkoszulek waszym zdaniem jest lepszy:Moon Eyes Collage(czarny) czy Wolf Portrait(szary)?Zgrywały by się one z szarymi spodniami czy nie bardzo?
 

Attachments

  • 30157.575837.Z.lrg-cc_twill_ss_pant_charcoal.JPG
    30157.575837.Z.lrg-cc_twill_ss_pant_charcoal.JPG
    349,4 KB · Wyświetleń: 12
  • big_10_1238.jpg
    big_10_1238.jpg
    94,5 KB · Wyświetleń: 9
  • big_10_3232.jpg
    big_10_3232.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 9
  • buty,lifestyle,nike-capri-3-txt-gs-,225534608-big.jpg
    buty,lifestyle,nike-capri-3-txt-gs-,225534608-big.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 9

flustracja19

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Buty ożywią tą szaroś ...
buty i spodnie okay, ale mi osobiście te koszulki się nie widzą :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Szczerze mówiąc to "wilcze" ubrania czy tatuaże przedstawiające te zwierzęta kojarzą mi się z kreowaniem samego siebie na jakiegoś twardziela czy zarośniętego harleyowskiego gangstera. Koszulki generalnie fajnie zrobione, ale... no niech wilki sobie żyją na wolności w swoim lesie a nie na ludzkim ciele.

Kolorowych butów bym z pewnością nie założył, choć mam świadomość, że ostatnimi czasu wielu ludzi tak właśnie czyni. Niemniej jednak spodnie są w porządku.
 

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Hmm może macie racje co do tych podkoszulków.Zaproponujcie mi jakiś podkoszulek do tych spodni,butów jeśli byście mogli :).
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Problem w tym,że byłem w galerii i nic ciekawego nie znalazłem.Jeśli chodzi o podkoszulki wolałbym coś w białym kolorze ^^.
 

thadee

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Buty najlepiej dopasować do paska albo innych akcesoriów i dodatków, które sie zakłada. Do spodni tylko stylistycznie musza pasować, reszte można swobodnie dobierać :)
 
C

Czart

Guest
A ja bym odradzał wzorki, obrazki, napisy na koszulce. Moim zdaniem niezbyt poważnie to wygląda.

Niebieskie buty? gust czy moda Cię do tego zmusiły? Polecałbym wyrobić sobie własny styl i nie kierować się sezonowymi nowościami.
 

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Owszem gust ^^.Uwiez mi jakies sezonowe nowinki mnie nie interesuja.Do tej pory sie ubierałem jak chciałem i ludziom się to mi jak i innym podobalo.Tylko myślałem,ze do tego by trzeba wymyślić coś innego ^^.

Tak wgl zapomnialem dodac,że nie jestem dorosły więc poważny wygląd mi jeszcze nie w głowie,ale i też nie chce chodzić ubrany jak klałn :).
 
C

Czart

Guest
Więc jeśli dorosły nie jesteś, jak najbardziej pasują Ci takie koszulki. Jakiś śmieszny obrazek, napis - oczywiście musi dobrany być do Twojego charakteru. Na koszulce będzie np. "najlepszy towar w mieście", a Ty na widok dziewczyny kryjesz się - to jest tylko przykład. Koszulka z wilkiem, tygrysem, z drapieżnikami, dla mnie oznacza, iż jest to robienie z siebie na siłę twardziela, kozaka. W chłodniejsze dni pasowałaby do tego marynarka sportowa.
 

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wlaśnie mniej wiecej o cos takiego mi chodzilo :).Co bys powiedzial na bialy podkoszulek z nadrukiem miasta(szary obrazek)?
 

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Chodzi mi mniej więcej o coś takiego.Wiesz gdzie mogę kupić takich więcej?
 

Attachments

  • odziez,lifestyle,nike-t-shirt-bb-af1-nyc-tee,224717910-big.jpg
    odziez,lifestyle,nike-t-shirt-bb-af1-nyc-tee,224717910-big.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 9
C

Czart

Guest
Zapewne w sieci znajdziesz szybciej, ale gdzie szukać? nie mam pojęcia. Może jakiś inny forumowicz będzie bardziej zorientowany.
 

TheNiboRu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Znalazłem coś takiego.Myślisz,żeby pasowały?
 

Attachments

  • pol_pl_CEDARWOOD-meska-koszulka-THE-EMPIRE-STATE-11057_3.jpg
    pol_pl_CEDARWOOD-meska-koszulka-THE-EMPIRE-STATE-11057_3.jpg
    164 KB · Wyświetleń: 7
  • pol_pl_ART-ISLAND-koszulka-meska-ASPHALTE-JUNGLE-11112_2.jpg
    pol_pl_ART-ISLAND-koszulka-meska-ASPHALTE-JUNGLE-11112_2.jpg
    158,9 KB · Wyświetleń: 11
C

Czart

Guest
Obie są ok, lecz gdybym to ja miał wybierać, byłby to t-shirt numer dwa. Z drugiej strony, do niebieskich butów lepiej chyba pasowałaby jedynka. Nie sugeruj się moją opinią, tylko własnym upodobaniem - Ty będziesz w tym chodził.
 
Y

Yelonek

Guest
Moim zdaniem niebieskie buty się z niczym nie zgrywają, chyba że chcesz występować w cyrku. Ale nie bierz sobie tego do serca, bo ja jestem w dziedzinie mody ignorantem i sztywniakiem.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Buty mają akcent niebieski i pomarańczowy, więc może podkoszulek w którychś z tych kolorów?
 
W

wiki9969

Guest
Rzecz w tym że do takich spodni niebieski podkoszulek by chyba nie pasował. Pomarańczowy nieco bardziej. Ale według mnie podkoszulki w kolorach białym i czarnym najlepiej by pasowały do tych spodni. Ale wtedy zostają jeszcze buty... Niebieski kolor chyba za bardzo gryzł by się z czarnym. :niepewny:
 
Do góry