Czy boisz się ciemności?

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Pamiętacie serial "Czy biosz się ciemności"?
Była tam grupka nastolatków, która każdej nocy rozpalała ognisko i opowiadała sobie straszne historie:)
Uwielbiałam to, szkoda, ze już nie leci:/
Ma ktoś może odcinki które mógłby wrzucić na jakąś stronke on-line?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Pamiętam, to było świetne :)
Mogliby to na jakimś programie powtarzać... I jeszcze była "Gęsia Skórka", ale to już było słabsze.
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Ja również pamiętam :) Zawsze to oglądałam, fakt - szkoda, że już tego nie ma.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Zawsze po Dragon Ball'u na RTL7 to leciało - super serial. Szkoda, że już nie emitują.
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
:D:D Swietnie się To oglądało :) ale zapewne też dlatego, iż było się młodszym :) wogóle to swego czasu ś. p. RTL7 emitowało niezły blok dla niby młodszych widzów :) Dragon Ball wlasnie i na dodatek wszystkie serie slayers(magiczni wojownicy), soul hunter czy magic knight reyhearth(wojowniczki z krainy marzeń xD ). :) ok juz kończę bo robię offtopa :)
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
True true. ' Czy boisz się Ciemności ' wymiatało. Kto pamięta ostatni odcinek? Mi jak byłem dzieciakiem zrobił małe ' kiełbie we łbie ':F
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Tv 4 :D
Też to pamiętam. Historie może nie były aż tak straszne, ale jednak wciągać wciągało. Była jeszcze jakaś bajka puszczana też na tv4, ale nie pamiętam nazwy. Klimat jednak ten sam ; )
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
to było świetne,jednak na youtube nie ma polskich napisów ani lektora <_< <_< <_<
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
warszawa
Pamiętam! :) Żadnego odcinka nie przegapiłam :) Opowieści z krypty też były fajne :)
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Ale to było dawno temu...
Ja jeszcze do przedszkola chodziłem... xDD
Zawsze na RTL7 (nie wiem czy tak to się pisze) potem tvn 7
oglądałem te wszystkie bajki które tam leciały...
mmm to były czasu. xD
 

AdrianGSM

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Poszukajcie w google, mozna znalesc ten serial na forach warezowych. Ja znalazlem pierwszy sezon, tylko ze po angielsku... ale moze gdzies jest z lektorem, albo chociaz napisy.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Pamiętam, dobre było. Ale mało straszne.
A w 'gęsiej skórce' zawsze nie mogłam z piosenki początkowej (jak leci ta melodia i potem ten 'zły cień' przelatuje przez psa i jest odgłos jak szczeka - sama nie wiem, ale śmieje się z tego do dziś ; d )
opowieści z krypty niestety nie pamietam :<
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Pamiętam ten serial. Gościł na moim telewizorze bardzo często w czasach podstawówki. I chociaż teraz, kiedy przypomnę sobie niektóre epizody, wydaje się mało straszny, to jako dziecko często się bałem. Takich seriali się nie zapomina. Z podobnych, oglądałem "Gęsią skórkę", ale to już zdecydowanie nie było to samo.
 

bisban

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z Tamtąd
Ja zacząłem ogladac w 2000r hehe mialem 6 lat....z bratem musiałem oglądać,tak się bałem :)
 

Brzydula112

Bywalec
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
170
Punkty reakcji
55
Miasto
Śląsk
Haha pamiętam to . :) Wtedy mała byłam nie pamiętam już co tam leciało, ale pamiętam w melodi początkowej 'straszny' głos : ' czy boisz się ciemności ? '

'Gęsią skórkę' też oglądałam trzymając moją siostrzenice za ręke, bo sie bała, a potem nie mogła spać bo sie bała jakiegoś kluna (nie pamiętam imienia). :)
 
Do góry