Czy będziecie pić Coca-Cole i kupować Adidasy :]

Status
Zamknięty.

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Żeby mogli nam znowu je sprzedać?
Przecież nie nowych. Ja osobiście mam kilka tak zużytych, że raczej nikt już by nie chciał ich kupić. No chyba, że chciałby sobie z nich zrobić ścierki do podłogi. Oczywiście wiem, że tego typu protesty niczego nie zmienią.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
No tak... wolnosc konsumencka! Ale jest ona jedynie niewolą kupywania.

:cenzura: sie nie zmieni wolnoscia konsumencka - pic na wode fotomontaz.

Ale tak patrzac na to z drugiej strony to komunikat jest jasny. Wyrypiemy Ciebie w odbyt i tak, bo jestes nic nie znaczacym konsumencikiem. BOJ SIE!!
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Jak jakiś Serbski pływak wyszedł na podium po złoty medal w koszulce "Kosowo to Serbia" to zostal mu medal odebrany i zawieszono go w prawach zawodniczych...
dwojmyslenie?

CYTAT
Jak miło posłuchać głosu rozsądku. Niech sportowcy jadą i walczą o medale, a politycy niech zostaną w domu. Myślę że to wystarczający głos sprzeciwu wobec tego co się dzieje w Chinach.
A po co politycy mieli by tam w ogole jechac??
Wszystkim wtracajacym sie w takie sprawy zadaje pytanie, a co jesli kiedys niepodleglosci zachcialo by sie powiedzmy Silesii?
no co ty... jak mozesz?

Aczkolwiek ten pomysł z odsyłaniem podkoszulków "Made in China" do Chin mi się spodobał
to i komputer tez odeslesz?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Po pierwsze nie widzę związku z kupowaniem produktów, a polityką. Jeżeli ktoś ma zamiar nie używać chińskich produktów to życzę powodzenia. Zacząłbym od pozbycia się dużej części ubrań. Jeśli protestować to umiejętnie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Delli W Twoich postach jawi się wręcz porażająca argumentacja. Może powiesz dlaczego "nie"? Co to ma do rzeczy i jak pomoże Tybetańczykom?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Delli W Twoich postach jawi się wręcz porażająca argumentacja. Może powiesz dlaczego "nie"? Co to ma do rzeczy i jak pomoże Tybetańczykom?
Caleb to się nazywa nabijanie sobie liczby postów, po co się wysilać z argumentacją.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
jak dla mnie bojkotowanie olimpiady jest glupota , przeciez sportowcy przygotowuja sie do niej latami a tu h... z tego

sport to sport a nie polityka !!
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
CYTAT(Addam... @ 2.04.2008, 19:01)
A po co mu ta liczba postów? Jakieś premie wypłacają?

Niektórzy lubią mieć wszystkiego duuuuuużżżżżżoooooo.
dziecko neo czuje sie pro jak ma duzo postow?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
dziecko neo czuje sie pro jak ma duzo postow?
Hmm... Tak

A wracając do tematu, to coca coli nie piję i adidasów nie noszę. Wniosek? Nie przestanę, bo jest niemożliwe przestać robić coś, czego jeszcze się nie zaczęło.
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Nie wiem, w jaki sposób bojkot Coca Coli miałby pomóc Tybetowi. Niw wiem, w jaki sposób miałby mu pomóc bojkot olimpiady. Teraz jest już za późno. Trzeba było pomyśleć przed przyznawaniem olimpiady Chińczykom. Przecież o sytuacji w Tybecie było wiadomo już dawno
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ano było wiadomo, ale każdy "miał swoje sprawy". A jak olimpiada się zbliża to już można zacząć protestować i pokazywać jakim to się jest współczującym :mruga: .
 

Phantom

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdynia,Gdańsk(3-miasto)
Coca-coli Nie pijam, a adidasów nie nosze.... Ale nie uważam że jest to przejaw anty-chiński ani pro-Tybecki :p

Swoją drogą, gdzie wszyscy byli, Kiedy Serbia traciła swoje serce-Kosovo?? Moim skromnym zdaniem jako Słowianie, powinniśmy bardziej wtedy wspierać Serbów. Chyba bliżej nam do Serbów niż Tybetańczyków...
 
Status
Zamknięty.
Do góry