Czułe słówka?

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Czy mówienie drugiej połowie czułych słówek. Np,Kocham cie kochanie, bende z toba zawsze itd sprawia że druga osoba Bendzie bardziej kochała? Czy ona wtedy czuje że jest kochana?
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
witki opadają, ja również mam do Ciebie pytanie, zamierzasz tylko mówić czy faktycznie coś czujesz?
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Tak! czułe słowa są bardzo potrzebne, dla obu partnerów!!!

Wiesz w ogole do czego sluzy wykrzyknik ?

Bardziej od slow licza sie czyny. Zadne slowa nie zastapia momentow, w ktorych dziewczyna bedzie sie czula chciana i kochana. A nadmiar czulych slowek czasem moze przyniesc odwrotny skutek. Ja osobiscie nie lubie takich przeslodzonych zwiazkow, w ktorych co chwila padaja okreslenia "moj ty cukierczku", "misiaczku kochany" itd. Milosc znajdziesz w czyichs oczach. Ciesz sie wiec oczami.
 

Dareios

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
194
Punkty reakcji
13
Wiek
43
Tu nie chodzi o nadmiar,to wszystko ma współgrać ze sobą... czułe słowa i czyny,to wszystko jest potrzebne. Miło jest jak druga połówka zwraca się pieszczotliwe. hmmmm przeżyłem trochę i nikt nie nadużywał takich słów. Zresztą mogą być i w nadmiarze byle by były szczeże mówione ;)
 

magicwoman11

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Poznań
Fajnie jest czasami usłyszeć coś miłego, ale słowa nie powinny zastępować czynów ;) to zależy przede wszystkim od Twojej dziewczyny. Jedni to lubią inni nie, musisz wyczuć co lubi Twoja wybranka
powodzenia ;)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Czy mówienie drugiej połowie czułych słówek. Np,Kocham cie kochanie, bende z toba zawsze itd sprawia że druga osoba Bendzie bardziej kochała? Czy ona wtedy czuje że jest kochana?

ja,jak to kobieta, bardzo lubie te wszystki czułości... lubię sluchac...ze jestem cudowna, ze mnie uwielbia itd. i czaasem kiedy tego jakos zabraknie (bo na to miejsce wchodzą czyny i gesty) to zastanawiam sie, czemu nie powiedzial tego czy tamtego...;)
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Czy mówienie drugiej połowie czułych słówek. Np,Kocham cie kochanie, bende z toba zawsze itd sprawia że druga osoba Bendzie bardziej kochała?

Jak zaczniesz mówić "bende z toba zawsze" zamiast "będę z Tobą zawsze" to myślę, że nie będzie Cię bardziej kochała.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jeśli masz zamiar mówić tak o, to sobie odpuść.
Chcesz powiedzieć komuś, że go kochasz, to bądź pewny swoich uczuć. Jeśli będzies zteraz nadużywał tych słów, za kilka lat stracą wartość, a Ty będziesz cholernie żałował. Udowodnij, że coś czujesz, a nie rzucaj puste słowa na wiatr..
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Oj sory. Pisz coś w temacie a nie czepiaj się mojej ortografi. A nawet jeśli mam 14 lat? To w tym wieku nie można się zakochać?
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
pewnie,że można. ale ten kto się zakocha wie, że w miłości nie chodzi o słowa tylko o czyny. każda dziewczyna lubi jak się ją zapewnia o miłości ale trzeba jej pokazać,że się ją kocha a nie tylko o tym mówić.
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
No tak. Ważne są czyny a nie słowa. Ale jeśli dziewczyna z która jestem jest troche daleko to musze jej to wyrażać narazie słowami. A jak jesteśmy razem to przechodzimy do czynów. Słowa też się chyba troszeczke liczą.
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
No. Mówię jej często czułe słówka bo ja tego chce i ona to lubi. Tylko ja się bardzo boje że mnie zdradzi. Ale na siłe jej przy sobie nie zatrzymam.






I znowu nikt nie odpisuje :( :(
 
Do góry