Czesto kupa

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hmm
Wiec zaczne od tego ze czasami czuje pelny brzuch pod zebrali a do tego dochozi czeste oddawanie stolca...
Meczy mnie to strasznie!!!
Nie mam biegunek ale potrafie leciec do kebelka 4 razy dziennie i po "kawalku"sie zalatwiac:/ co to moze byc:(...
taki stan utrzymuje sie po roku/
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ciesz się masz dobra przemianę materii :p Lepsze to niz zapracia
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ooo nastepny temat o kupie :D
hmmm no skoro to cie tak meczy to isc do lekarza :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Taa i nie denerwuj sie za bardzo bo to też ma wpływ...
Zaparcia są gorszą tragedią i nawet jabka nie pomagają :(
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
A mnie to się nie podoba. Uczucie pełnego brzucha nie dziwiłoby mnie przy zaparciach, ale przy tak częstych wypróżnieniach?

Wiesz, jelita też mają wiele problemów, wiec może idź sprawdź to u lekarza.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja też kiedyś tak miałam, że załatwiałam się dosłownie po każdym posiłku i zapewniam Was, że na dłuższa metę stało się to męczące!
Wydaje mi się, że trzeba to po prostu przeczekać. Zacznij częściej jeść, ale mniejsze porcje, nawet co 2 godziny małe posiłki, żeby organizm tyle nie wydalał. I czekaj. Jeśli to potrwa jeszcze więcej niż miesiąc, to wtedy udaj się do lekarza.
A kupa to jak widzimy bardzo kontrowersyjny temat :D
 

kamilowski

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ten mały punkt .
Wypij sobie kawe lub wypij mleko. moze nie bedzie tak bolec

chcialem dodac iz dowiedzialem sie ze przyczyna mogą byc Twoje jelita. Radzę iść do lekarza
 

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiem, że przy zaparciach i problemem oddania stolca można spodziewać się wyrostka. To, że robisz często ale... mało to też może oznaczać, iż masz wyrostek ponieważ równiez to zalicza się do problemów oddawania stolca.
Ale w Twoim przypadku jest inaczej, ja sądzę, że masz coś z żołądkiem, może to głupio zabrzmi ale możesz mieć wrzody żąłądka... od kilku lat medycyna idzie do przodu i wywnioskowano, iż nawet osoby po 15roku życia mogą mieć już wrzody... zazwyczaj wynikiem ich powstania jest stres, nie odpowiednia dieta bądź czasem się to dziedziczy po rodzicach.
Również czym to może być spowodowane?? Samą złą dietą a nie chorobą, może źle się odżywiasz. Podobno jak się je dużo a częśto równiez są takie objawy.

Albo po prostu nic ci nie jest tylko Twój organizm zwariował :D

Polecam Ci robić ćwiczenie, które zazwyczaj lekarz każe stosować...
wez sobie kartkę papieru podziel na tabelke wg. dni najlepiej na tydzień i notuj każdego dnia, ile stolców każdego dnia oddałaś... wynik przyda się lekarzowi... po za tym sama dla siebie wiesz jak się tego pozbyc... wystarczy, podtrzymywac stolca do 3 razy dziennie, na podstawie takiego ćwiczenia zauważysz jak szybko uda Ci się nad stolcem zapanować... a wynik przyda się przy najbliższej wizycie u lekarza pierwszego kontaktu.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Też jestem za lekarzem. Może zrobi Ci badanie kału na jaja pasożytów? Wtedy, kiedy zdołasz go zrobić, tzn. wydalić.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Wrzody objawiają sie zwykle bólem.

Ja też wysłałabym cię do lekarza. To może być coś, czego nie znamy, a może być to również poważne. Nie zwlekaj.
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Boshe ,żeby takie głupie tematy zakładac .. Porażka .. Jak mamy Ci pomóc ..?! Idz do lekarza .. :D
 
Do góry