częste pocenie

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ostatnio często się poce, mam widoczne plamy pod pachami, używam antypersirantu na obrazku poniżej, ale nie pomaga. Bardzo często też pocą mi się ręce, normalnie czasem to strasznie mokre są:( I także często jestem czerwona:( Czy uważacie, że to jakaś choroba, bo u nikogo jeszcze czegoś takiego nie zauważyłam! Jak moge temu zaradzić? Przez to nigdy nie będę miała chłopaka, nawet jesli w jakims sie zakocham i on we mnie to wstyd mi bedzie np chodzić z nim za ręke bo co sobie pomyśli...:( POMÓŻCIE PROSZE!!!!!



dsc03914rt8.jpg
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
kochana, już służę pomocą: miałam identyczny problem. Polecam gorąco Etiaxil (do nabycia w aptekach). Jest roll-on pod pachy (który aplikuje się na noc co dwa-trzy dni) i lotion do dłoni (też na noc). Jest baaaardzo skuteczny!!! Niestety troszku drogi, jakbyś chciała sobie kupić zarówno do dłoni, jak i pod pachy, to wydasz jakieś 100 złotych (około). Ale starcza na 3 miesiące. Jeśli bardzo Ci to pocenie przeszkadza i masz kompleksy, to nie wahaj się ani chwili!
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
100 zł o_O troszke drogo jak za 2 takie rzeczy, ale może zakupie skoro naprawde pomaga, tylko chyba dopiero w lecie bo teraz nie ma mnie w Polsce:(A czy ktos z was uzywa tego antyperspirantu który wam pokazałam na zdjątku powyżej? Jesli tak to czy jest dla was skuteczny?
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
w sprayu zazwyczaj są zle, kup w sztyfcie albo w kulce. ja kiedys tez takie uzywałam, a teraz ciagle mam rexone w sztyfcie i nie mam zadnych problemów.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja tez sie bardzo pocę ale nie mam aż tak poważnego problemu
starczy mi dwa razy dziennie użyć dezodorantu w sztyfcie
od dość dawna używam dezodorantu z Nivea naprawdę dobry
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
własnie z powodu pocenia sie zrezygnowalam ze sztucznych materialow
przeważnie nosze bawełnę lub len
wszystko przewiewne :)
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jak mówicie, że w sztyfcie są dobre to kupię:) A macie jeszcze jakieś sposoby na pocące się ręcę?? Bo ja na prawde tak mam:(:(
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
tak naprawde, to trzeba odroznic dezodorant od antyperspirantu, to ten ostatni hamuje wydzielanie potu. zeby znalezc odpowiedni dezodorant, rzeba znac swoja skore, moze brzmi to dziwnie, ale skora pod pachami tez ma swoje wlasciwosci, ktore trzeba poznac, zeby dobrze dobrac kosmetyk. jak znajde gdzies namiary do tych testow, to ci podam:)
 
Do góry