''Cześć co porabiasz/ co u Ciebie?... ''

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
ja tam pisze jak dostane "co slychac" - "ok" i niech sie ta druga osoba martwi, zeby ciagnac gadke, jak jej zalezy :D :D :D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
jak ktoś pyta co słychać to piszę na przykład "Porcupine Tree - Blackest Eyes" albo inny utworek którego akurat słucham ;p
zresztą na "co u ciebie?" odpowiadam podobnie ;p
 

Nathalia

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
A w zależności od sytuacji :D Jak mam dużo czasu i mam ochote popisać to jakieś tam pierdoły wypisuje :p A jak nie mam czasu lub nie chce mi sie pisac to pisze że "nic" i koniec rozmowy :D
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ja pisze jak nie mam czasu Nic albo nudy, a jak mam to sie rozpisuje :) I sie rozmowa sama toczy :D
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Zależy od kogo... :D Bo jak to jakaś osoba z którą hmm tak jakby mnie coś łączy, zależy mi na tej osobie to odpisuje zgodnie z tym co aktualnie się dzieje. A jeżeli to jakaś przypadkowa osoba to pisze tylko "ok" lub w ogóle nie odpowiadam.
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
jesteś?
Ja również to zależy od osoby jeśli ktoś bliski to odpisuje (zależy co robię). Jak jakaś osoba co dawno nie widziałem wie że coś chce więc pisze ok i obrazu co chcesz (bo wiem że ma jakąś sprawę). Jeśli jakiś nieznany nr to odpisuje również OK oraz kim jest jeśli nie chce napisać to kończę :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to zależy jaki mam humorek i w ogóle
jak ktoś mi napisze jak tam to mu odpisuje tu dobrze a tam :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Od tego się rozmowa zaczyna.
Staram się nie pisać tego typu rzeczy, choć sama często dostaję smsy o takiej treści.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Rzadko dostaję takie smsy, bo wszyscy wiedzą, że lepiej napisać prosto z mostu do mnie niż jakieś pierdoły. ;]
Więc zazwyczaj nie odpisuje.
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Zależy kto pisze. I zależy jaki mam nastrój. Z ludźmi wolę gadać na realu, a przez tel. to się mogę na spotkanie umówić ;P Ewentualnie pogadać, jak siostra dzwoni, co daleko stąd jest, o.
 

pustabrunetka

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
jaak mam dobry huumor to sie trochee rozpisze,ale jak mi sie nie chce to tylko ze spoko,albo nic ;x
;d
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Zależy kto, bo nieraz jest tak, że ktoś się pyta, bo chce przyjść do mnie, albo wyciągnąć mnie na spacer.
Jak ktoś kto mi zwisa, nie odpisuje.
 

Brzydula112

Bywalec
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
170
Punkty reakcji
55
Miasto
Śląsk
Ostatnio dostałam esa "Co Porabiasz ? " Nie chciało mi sie z nim pisac ( a to był kumpekl z którym zawsze se mozna pozartowac) to odpisałam "Kur*ie się, a co?? " :mruga: XD
Ale zwykle to odpisuje "Nuuuudy, a u ciebie ? "
 

Longas

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
No wlasnie duzo zalezy od humoru i od tego kto pisze. Odpisuje tylko do ludzi na ktorych mi zalezy. Jesli zapytaja "co slychac, jak zyje" itp to staram sie tak mniej wiecej napisac, no i pytam co u tej osoby? I rozmowa jakos sie rozwija.
A jak napisze ktos z kim nie mam ochoty rozmawiac, poprostu nie odpisuje.
 
Do góry