czerwony nos

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
no moj nos sie robi tylko czerwony jak zimno ;)
więc nie wiem co Ci poradzić .
 

aisaR

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no co Ty?? ....a co mi doradzisz jezeli chodzi o real...? :mruga: :p
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
hmm raczej nic bo mi tez sie robi czerwony ;) ale tylko jak jest zimno ;p wiec to chyba normalne..? ;)
 

aisaR

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no jak jest zimno to chyba jeszcze nie przekracza normy :p no ale jak jest cieplo to mi też czerwienieje a to juz nie jest normalne <_<
 

aisaR

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
lekarze nic mi nie doradzili krotko mowiac....POMOCY :niepewny:
 

aisaR

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jak tam Wasze nosy żyja?? :p mróz Waszym noskom dopisuje?? :lol:
 

kropelka19

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Idz na laser tak jak poradził ci pierwszy lekarz, nie bój się przebarwień bo żeby do nich doszło musiałabyś nie stosować się do zaleceń po zabiegu albo pójść opalona na zabieg (chociaż normalny lekarz ci na opalonej skórze zabiegu nie zrobi). Nic sie nie bój i zasuwaj a kremy dobierz tak czy inaczej bo jak już je zamkniesz musisz dbać o nochala, żeby problem nie wrócił. Polecam ci ta stronke ctl.wroc.pl(bo miejsce jest sprawdzone)albo szukaj czegoś bliżej siebie chociaż czasem lepiej nadłożyć drogi niż wrąbać się na minę
 

wojciech_rrr

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam podobny problem - próbowałem już kilku różnych kremów i zastanawiam się teraz nad laserowym zamykaniem naczyń. Kojarzycie może coś w Krakowie? Bo jednak do Wrocławia średnio chce mi się jechać :p
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ha dobrze ze trafiłam na ten wątek bo mam dokładnie ten sam problem. Nie mam raczej czerwonego nosa jak jest ciepło ale jak tylko zrobi się troszke zimno i smarkam to czerwony nos bardzo. Wystarczy, że jest wilgotniej i chłodniej na dworze. I też mnie to strasznie wkurza. I na pewno też mam po mamie skórę naczynkową. Dobrze wiedzieć, że rutinoscorbin może na to tak pomóc! I kremy do skóry naczynkowej :) Będę obserwować.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Rutinoscorbin pomaga wzmocnić naczynka, dlatego się go zażywa. Takie problemy z naczynkami spowodowane różnicami temperatur to norma i chyba wiele osób miało z tym do czynienie. U mnie także się pojawiają czasem, przy większych mrozach albo dużych wahaniach. Na pojedyncze przypadki spróbuj sobie np. korektor zielony z Flosa do cery naczynkowej. I podstawa to odpowiedni krem chroniący i nie tylko zimą.
 

adam28@

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Też tak mam, wczoraj byłem z kuzynem i jego żoną na spacerze.... eeee wsiadłem do samochodu i w lusterku widziałem czerwony nos i policzki jak bym był bezdomnym po odwyku. Popatrzyłem na nich i nie mieli takiego problemu ;/

W lecie też, jak jest ciepło to mam mordę jak żul. Tragedia, zwłaszcza że nie jestem jakiś paskudny a to psuje mi całokształt :) jak mi jest ciepło to wole niewychodzić nigdzie bo wygląda to strasznie.

Dostałem krem od lekarza za 60zł taką małą tubkę i g... pomogło ;/
 
Do góry