czerwone guzki

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
witam, od wielu miesięcy udzielam porad na tym forum, więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pomoże mi. Otóż moja mama ma bardzo nietypową dolegliwość, żaden lekarz do tej pory nie wie co to jest. Łydka w jednym miejscu robi sie twarda i bolesna. Po jakimś czasie robi się tam również bolesny czerwony guzek, który wyglądem przypomina nieco ugryzienie komara, lecz jest większy. Takich guzków robi się kilka, także na rękach. Nie występuja one zimą. Może ktoś z was wie co to moze być lub też miał podobną przypadłość???
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
Obawiam się, że bez wyników badań niewiele można powiedzieć, gdyż powodów może być wiele. Od reakcji alergicznych począwszy, a na zakrzepach skończywszy. Może mama za mało płynów pije, albo ma siedzący tryb życia? Niestety, ale trzeba się tu oprzeć na pomocy lekarskiej, gdyż bez tego jest to tylko szukanie we mgle.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
zakrzepy wykluczyli, miała jakieś przepływowe USG czy coś w tym stylu, ponadto choruje na nadciśnienie,ale kardiolog rozkłada ręce.
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Springfield
długo one się utrzymują na ciele? znikają wogóle? mama przyjmuje jakies leki? może używa jakiś krem? jak intensywną barwę mają?
 
Do góry