Czerwona buzia:((

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Hejka! Mam mały problemik i licze na wasza pomoc. Otóż niedawno byłam na basenie, a potem w saunie-i po tym wszystkim mialam czerwona twarz, a moje kolezanki nie. Wogóle czesto tak mam np. jak gdzies jest gorąco, albo nawet jak sie lekko zawstydze :niepewny: A to mnie bardzo denerwuje! Powiedzcie mi prosze czy jest na to jakis sposób, żeby zawsze miec naturalny kolor twarzy a nie czerwony???
 

Misieeek

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
468
Punkty reakcji
0
Miasto
z Nienadzka
Chyba nie ma na to sposobu / lekarstwa... Tak już poprostu masz, musisz się przyswyczaić i zaakceptowac to :)
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
w codziennym zyciu mozesz to latawic kosmetykami, dobry podklad czyni cuda i nawet najwieksze rumience mozna ukryc. oczywiscie na basenie i w saunie to juz nie zadziala. mozesz sie tez udac do lekarza poniewaz moga to byc objawy problemow z cisnieniem. jesli miewasz dusznosci, zawroty glowy, latwo reagujesz na zmiany pogody zrob tak. ale tak szczerze to mnie osobiscie bardziej podoba sie czerwona buzia niz trupio blada:)
 

tajemniczaOoO

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mam dopiero 16 lat wiec nie chce jeszcze sie tak mocno pudrować, ale jak byś mogła to daj mi rade czego mogla bym używać, aby to ukryc.
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
nie musisz sie pudrowac wystarczy podklad. wybierz sobie odpowiedni odcien najlepiej zrobisz to jesli proble rozsmarujesz na skorze dloni jesli kolor nie bedzie sie bardzo odznaczal jest ok. pamietaj zeby wybierac odcien naturalny zadnych pomaranczowych jesli juz to bezowe bo potrafia sie skomponowac ze skora nawet jesli odcien nie do konca jest dobrany:) wybierz podklad matujacy jesli poprosisz ekspedientke w sklepie na pewno pomoze Ci wybrac. pamietaj ze uzywajac podlkadu musisz go dokladnie rozsmarowac:) linia szczeki i brwi to podstawa:) zakladam ze nie jestes blada pewnie masz lekko sniada cere- wybierz podklad lekko brazujacy bo pod takimi czerwona skora nabieraq zdrowszego wygladu:) no i polecam raczej podklady tych lepszych firm zwlaszcza maybelline fresh matte jest naprawde dobry i prawie niezauwazalny na skorze:)
 

baby~dirty~nc

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
ja tak mam i troche podkladu nakładam i co? i nic nie daje ;/;/;/ zmywa sie szybko..sam schodzi..pewnie jest to spowodowane tym ze nie umiem sie malowac ale i tak jest do pupy ;/
 
Do góry