czerń

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W mojej szafie prawie wszystkie ciuchy sa czarne... poprostu nie lubie kolorowych ubranek.. I nikt w to nie wniqa i sie nie czepia ze jestem ubrana na czarno... dziwne ze do ciebie cos maja :mruga:
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Hm. Zastanawiam się czy ten temat jest o czarnych ciuchach, czy o autorce tematu bo już się lekko pogubiłam. :)
Czarne ubrania są jednak niezastąpione, uwielbiam.
Niektórzy ludzie mają to do siebie, że oceniają po wyglądzie, szufladkują ludzi... No cóż.
Nieraz słyszało się różne komentarze, ale myślę, że to stało się codziennością więc nad czym się tu rozpisywać :)
 

piekna15

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tam gdzie nikt nie chodzi xD
I własny styl się liczy :) I nie powinnaś się interesować innymi. SAma doświadczam tego typu spraw bo tez mam swój styl i czesto ejstem za niego wyzywana karcona itp. :( Wiem jest to nie miłe ale cóż trza życ dalej i się tymi ludzmi nie przejmowac bo o nie ma sensu. pozdrawiam :)
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
Ubieram się na czarno...
Wielu osobą się to nie podoba...
Mówią na mnie metalowa i różne głupie docinki kierują w moją stronę...
Ja mam po prostu swój własny styl...
To że słucham ostrej muzyki to jest moja sprawa...
Ale nie ubieram się na czarno z tego powodu że słucham takiej a nie innej muzyki...
To jak ja się ubieram to moja sprawa...
A czesto słusze jak mnie inne osoby obgadują...
Nie przejmuje sie ich zdaniem ale to co mówią jest niekiedy przykre i nie miłe....


Bedziesz sie tym przejmowac, olej to, to docinki sie skoncza:)
zazdroszcza ci stylu, mnie tez straaasznie wkurza jak ktos ciagle sie czepia jak ty wygladasz, jak mozna sluchac takiego wycia hahahaha lepiej byc takim niz różową księżniczką emo w koronie czy technopajacem bez urazy;)
 

kocica122

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Marklowice
To prawda niektóre rzeczy sa niemiłe ale nie przejmuj sie opiniami innych masz swój styl i swoje zdanie , a to jest najwarzniejsze.
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
A wiesz jak to ładnie wyglada? Wprawdzie to nie jest makijaż do szkoły ale na koncerty czemu nie?
a ja jak otwieram szafke z bluzkami to zanim cos znajde to takiego barłogu zawsze narobie :p jak wszystko w jednym kolorku to trzeba rozkładac zeby zobaczyc co to za ciuch :p

ave! (jak to pisze moj mąż)

Znam ten problem xD. U mnie w szafie totalne morze czerni, nie da się znaleźć nic konkretnego bez dokładniejszych oględzin xD.

noo to na mnie katechetka mowi satanistka.. tylko w czarnym chodzę :p

A na mnie katecheta patrzy jak na opętaną odkąd się z nim zaczęłam kłócić o reinkarnację xD. I chyba myśli że nie powinno mnie być na jego lekcjach.

teretetetetetete xD
Ja też słucham ostrzejszej muzyki : Kata,Metalliki,Iron maiden i innych rozdarciuchów a mój wygląd w niczym nie przypomina wyglądu metalówy :p Chodze w kolorowych sweterkach,bluzkach w kropki,baletkach,kolorowych bransoletkach (i to wcale nie zrobionych z drewnianych koralików ^^).JJakbky ktoś zobaczył mnie na ulicy w zyciu nie powiedziałby,że słucha tego czego słucham :p

I tu też się zgodzę :). Mam tak samo- zazwyczaj wyglądam dość "słodko"- koszulki zawsze czarne, ale do tego kolorowe beretki, kolczyki w kształcie biedronek i tym podobne kolorowe dodatki ;). Nikt nie bierze na serio moim wywodów o Slayerze czy Slipknocie, każdy myśli że sobie jaja robię, albo jakiemuś facetowi się chciałam podlizać, to się na pamięć regułki nauczyłam. A niby czemu?

Do tematu ogólnie- noś się jak chcesz, a plebs bez gustu po prostu olej. Mnóstwo razy słyszałam słowa "brudas", "metal", "dziecko rosemary", "szatanistka" (tak, tak.. przez "sz" xD).
Do tego dochodzą teksty typu "Czy na serio odprawiasz czarne msze" albo "Jak to jest być dziwką Szatana?".
I mam z tego jeden wielki LOL. To moja sprawa, że jak mam taki a nie inny humor to chodzę calutka na czarno, z pieszczochą na szyi i kolejnymi pięcioma na rękach. To moja sprawa że ze słuchawek mi dudni na cały autobus. Nie czepiam się nikogo, nie oceniam po wyglądzie. Szanuję innych, i od nikogo nie wymagam więcej wobec mnie.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ja przeważnie cała na czarno, ale bez kolorowych dodatków.
Jedynie granatowe jeansy się trochę wyróżniają i czasem jakieś inne kolczyki ;)

A z docinek też mam niezłą zabawę ^^
Przeważnie kontynuuję rozmowę i biedny zaczepiacz plącze się w wywodach :)
Albo zaczynam mu opowiadać niestworzone historie itd.
Kocham to :lol:
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
Też się zgodzę :D
Uwielbiam gasić "dogryzaczy". :D Coś cudownego.
Ale z drugiej strony przepaść intelektualna, która istnieje między nimi a mną nie daje mi wielkiej satysfakcji... :)
 

Talia7

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Cidry.
ja też lubie czerń nie przejmujn sie tym co oni mówią
 
Do góry