czerń na wesele

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
07 czerwca mam weselu u kuzynki mojego chłopaka. Idę po prostu jako osoba towarzysząca, nic zobowiązującego ale jednak mam dylemat: Czy czarna sukienka to dobry pomysł?
Założyła by do niej białe perełki. Buty raczej czarne więc i torebka czarna. Dodam że w czarnym najlepiej sie czuje i chyba najlepiej wyglądam
To ta sukienka
proszę o rade
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Skoro dobrze się czujesz w czerni... ;)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Według mnie sukienka jest ok. I wcale nie jest tak, że się nie chodzi w czerni na wesele.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tylko czy nikt sie nie przyczepi bo słyszałam o jakiś przesądach na ten temat :lagodny:
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
czego chcesz iść cała na czarno? zainwestuj w srebrne dodatki ;) i bedzie git
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Ja proponowałabym jakieś fajerskie dodatki może srebrne albo czerwone.Kolorowe dodatki ożywią trochę tę sukienkę i nie będziesz wygładała jakbyś szła na pogrzeb :D
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
sukienka bardzo ładna i przyda Ci sie zawsze na Sylwka czy inna imprezę choć latem ja osobiście zakładam jakieś kolorowe sukienki na Wesele ale to dlatego ze ja nie lubię czarnego i tylko zakładam na Sylwka w sumie a co do dodatków mogłabyś wlansie jakieś kolorowe mieć wtedy będzie sie ładnie odbijało :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
dlaczego nie ja już nie raz na weselu byłam w czarnej sukience i dobry pomysł z tymi perłami :)
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Jeżli dobrze się w niej czujesz, to czemu nie :) Chociaż ja także wolę jakieś weselsze kolory, szczególnie latem. O przesądach nic nie słyszałam:] Bardzo dobry pomysł ze srebrnymi lub jakimiś kolorowymi dodatkami, żeby trochę ją "rozweselić", a jednocześnie pozostawić ją stonowaną.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja pomyślałam, że warto by dodać biały szal bo ramiona w Kościele muszą być zakryte :D no i te perełki (na szyje i jako bransoletkę) bo czerwony raczej mi nie psuje i nie przepadam z nim ;/
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Tez idę za tydzień na wesele, w szafie mam trzy czrane sukienki ( w tym dwie nie swoje) i jedną czerwoną ale oczywiście jeszcze się nie zdecydowałam na żadną hehe
Ta jest ładna i w sumie taka dośc "prosta" więc możesz dopasować dowolną biżuterię :)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
I dobre masz pomysły.
Sama byłam ubrana na czarno na weselu i jakoś nikt nie powiedział mi nic o pogrzebie :lol:
To zależy od dodatków, ale wydaje mi się, że będzie ok.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ja też idę teraz za parę tygodni na wesele :)
I też w czarnej sukience ^^

Również czarne buty na obcasie i prawdopodobnie jakiś biały naszyjnik..

Spróbuję poszukać gdzieś podobną sukienkę do mojej ;)
 
M

Malina..xD

Guest
ładna :)

ja bym poszła ... jeśli Ci się podoba i jest wygodna ... to jak najbardziej możesz iść :D

wydaję mi się że nikt nie powinien Ci mówić że to nie wypada , bo nie ejgo problem jak się lubisz ubierać :D
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dziękuje za pomoc :)
Zamówiłam ją już i jutro powinna przyjść :)
Teraz tylko na poszukiwanie dodatków i butów :D
 

Talia7

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Cidry.
według mnie czern nie pasuje na wesele jabys zyczyła komuś smierć
 
Do góry