Czemu Wszyscy Faceci Maja Spie***** Gen :/

Status
Zamknięty.

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja mysle, że są tylko nie zawsze ich widzimy. Na ogól przypatrujemy się temu co złe, zamiast szukać dobrych cech ile przez to nas omija... Nie można wszystkich facetów porównywać do siebie i z góry zakładać, że wszyscy tacy są, każdy z nich jest inny. Kto wie... może akurat... ;)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ja :cenzura:e i po co do takiego czegoś zakładać następny temat ?? Było podobnych kilka , nawet 2 tamaty niżej jest temat o facetach jacy to są źli . Nie lepiej to jedną zdanie było tam napisać i było by git ,a tak znówu mamy kolejny temat na którym znówy będą padać zdania "Jacy Ci faceci są po:cenzura:eni" .

------

"Juz chyba nie ma porzadnych gości na tym świecie.."

Są , zależy tylko w jakich kręgach się obracasz ....
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Czemu??

Juz chyba nie ma porzadnych gości na tym świecie... :(
Ehh...
Temat napisany pod wpływem wydarzeń.
Równie dobrze, można by było napisać to też o płci żeńskiej...
Tylko, że warto zaznaczyć, że istnieją na tym świecie osoby o różnych charakterach itd.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja :cenzura:e i po co do takiego czegoś zakładać następny temat ?? Było podobnych kilka , nawet 2 tamaty niżej jest temat o facetach jacy to są źli . Nie lepiej to jedną zdanie było tam napisać i było by git ,a tak znówu mamy kolejny temat na którym znówy będą padać zdania "Jacy Ci faceci są po:cenzura:eni" .

a co qrw** boli Cie prawda?? Bo tak jest... kazdy facet jak cos chce to jest miły, a przychodzi co do czego to martwi sie o swoja :cenzura:e, czy tak nie jest?!
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"a co qrw** boli Cie prawda?? "

-Nie , nie boli mnie to . Ale denerwuje mnie jak ktoś zakłada na forum bzdurne teamaty .
Pomimo tego że w tym dziele jest ich już ponad 10 .
Mogłaś się wypowiedzieć w innym temacie o tej samej tematyce .
Po co zakładać nowy temat jak ma sie do powiedzenia tylko jedno nie składne zdanie ??
----------
"kazdy facet jak cos chce to jest miły, a przychodzi co do czego to martwi sie o swoja e, czy tak nie jest"

-Powtarzam , to już zależy od tego z jakimi facetami się zadajesz .
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Każdy czegoś chce ale to tyczy sie obu stron ty chcesz jego miłości ale on moze chcieć czegoś innego :/ i juz nie jest fajnie. I nie wyszyscy są tacy sami :( .
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
eeeee... jasne... i kto to mowi...
Faceci maja zwalony gen...hmm tak... wiesz moze i sie z taba zgodze, ale tylko jesli chodzi o cwiercmuzgi(dresiarze i wszystkie ich pochodne). Sama miej do siebie pretensje ze latasz za jakimis koksikami, zelusiami, szpanerami, playboy-ami czu innej masci frędzlami, za chlopcami korzy nie licza sie z wami kobietami,gardzo wami i chodzi im tylko o to aby was brzydko niecenzuralnie mowiac przeleciec ( bo kochaniem sie tego w zyciu nie nazwe) To tak zwani zli chlopcy!!(gdzies widzialem o tym temat). Po cholere bierzesz sie z takich jolopow?? Na fajnych, nie szpanerow, zwyczajnych, uczuciowych chlopcow to spojrzec nawet nie chesz. Z wami kobietami/dziwczynami to tak jest!! Zakochujecie sie glupio i w nieodpowiednich facetach a gdy dorastacie to dopiero wtedy nagle otwieraja sie oczka i widziecie, ze tak naprawde latalyscie za debilami, ale niestety wtedy fajni kolesie (normalni, kochajacy, szanujacy, wierni itp) sa juz pozajmowani.
Naszczescie mi udalo sie natrafic na super kobiete!! Jestesmy razem juz okolo 3 lat i nadal jestesmy bardzo szczesliwi. Nigdy jej nie zdradzilem i zawsze jestem lojalny wobec niej. Uwazam siebie za normalnego faceta i wypraszam sobie stwierdzenie ze mam zjechany gen. Rownie dobrze moge tak powiedziec o Tobie, ze to Ty go masz, bo to ty lokujesz uczucia w debialach a nie ja i to wlasnie ty, przez to mozesz miec zjechany gen. Myle sie?? Stwierdzienie rownie podstawne jak i twoje wobec facetow.

Moze wreszcie zaczniesz zwracac uwage na te "szare myszki", ktore tak naprawde sa zajefajnymi facetami. Taki bedzie Cie szanowal kochal i dziekowal bogu ze ma taka fajna dziewczynke (mowie tu o milosci z wzajemnoscia). Serce nie sluga wiem, ale chodzi mi oto zebyscie kobiety zaczely zwracac chodz troche uwage na tych naprawde wartosciowych facetow... tych szarych.

Mowie tutaj o stereotypach a jak wiadomo wyjatki potwierdzaja regole.



P.S. Podzielam wypowiedzi poprzednikow dotyczacych ze temat juz istnieje
 
Status
Zamknięty.
Do góry