czemu to takie skąplikowane...

00Tinusia00

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. pomorskie
Mam na oku takiego jednego chłopaka, Szymona (uwielbiam to imię) o ale jak się dzisiaj okazało mnie na oku ma dwóch innych... tzn. Daniel i Paweł są dobrymi kolegami z jednej klasy i Daniel rozmawiał z Pawłem że ma mnie na oku a (jak się później okazało) Paweł też mnie ma na oku tylko nie powiedział o tym Danielowi no i Daniel sie mnie zapytał czy możemy być razem, ja mu na to że nie, za chwilę przychodzi do mnie Paweł i się mnie pyta co odpowiedziałam Danielowi jak mu powiedziałam że odpowiedziałam mu że nie to Paweł na to a czy on ma jakieś szanse jemu też odpowiedziałam że nie bo przecież chcę Szymona i nie chciała bym stracić między nami tego co udało mi się zbudować... a i jeszcze dodam że ja Pawła i Daniela traktuję jak świetnych kumpli i nic więcej a teraz kiedy oni... no to się boję że może coś się między nami popsuć a tego bym nie chciała... ja już nie wiem co mam robić... POMÓŻCIE

Nie wiem czemu ale dodałam nie chcąco dwa razy... :/
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
byłem w podeobnej sytuacji co 2 kolegów którzy chca z toba byc, ale ja zrozumiałem ze mozemy byc tylko znajomymi i odpusciłem, co do twojego problemu powiedz im do kogo naprawde czujesz miete, i z ta osoba zacznij krecic chłopacy powinni zrozumiec, ze to twoje zdanie i tak jest najwazniejsze, powiedz im ze napewno sobie kogos godnego uwagi znajda :), a ty zabieraj sie za Szymona :D
 

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Jeśli Tobie zależy na tych kumplach to po prostu im wytłumacz, że Twoje serce ciągnie do kogoś innego, a tego raczej nie da się zmienić tak hop-siup .. Według mnie, jeśli są ok, to powinni Ciebie zrozumieć i zachowywać się jak zawsze... a już napewnoo jeśli zależy im na Tobie to powinno im zależeć na Twoim szczęściu!
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jeżeli pomiędzy Tobą a Szymonem naprawde coś sie buduje nie zmarnuj tego. postaw sprawe jasno przed tymi dwoma.
 

zakochanaMisia

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z księżyca :)
Porozmawiaj najpierw z tym Szymonem skoro to on tak Ci sie podoba ;) a chłopcy myśle że może troche pocierpią ale i tak będa chcieli wciaz byc Twoimi przyjaciolmi.
 
Do góry