czemu tak jest?

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Kurcze nie rozumiem tego dlaczego inne dzieczyny mają takie szczęście do chłopaków a niektóre nie od czego to zależy chodzi mi o to że z reguły te co są inteligente z poczuciem humoru tylko nie są pięknościami nie mają chłopaków a czy w miłości nie liczy sie już piękne wnętrze ?! co się to dzieje z tą miłością <_<
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Sprawa jest prosta... Dla faceta liczy się przede wszystkim wygląd, tak było, jest i będzie. Faceci podrywają tylko ładne kobiety. tego nie zmienisz.
Jedyne co możesz zrobić to musisz wziąść sprawy w swoje ręce, to Ty musisz zacząć podrywać facetów! Jeśli okażesz się fajna z charakteru to wygląd może przejść na drugi plan ;) (chyba, że jesteś typowym pasztetem, na którego widok się robi niedobrze... ale wątpię ;))
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
heh w tym temacie h3lix nie chodzi akurat o mnie tylko ogólnie znam dużo fajnych dzieczyn które nie są takie strasznie brzydkie ale nie mają chłopaków ale dzięki za rade ;) aha i dzięki że nie uważasz mnie za paszteta :p :D
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
też nie wiem o co chodzi...
kiedyś byłam brzydka i fajna-chłopaka nie miałam
teraz podobno jestem ładna i dalej nie mam, chociaż adoratorów mam
ale zazwyczaj nie Ci co powinni.
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
ja nie mam pojęcia od czego to zależy....

Od szczęścia?? Od bycia w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu? Ciężko powiedzieć... jednak uważam, że wcale nie od urody, ponieważ każdy ma swoje gusta....
 
T

T-o-M-i

Guest
Mi np. podobaja sie dziewczyny te spokojne, nie musza byc super piekne, fajnie jak jest normalna wyluzowana, sympatyczna, a uroda? pfff kazdy jest ladny na swoj sposob, i mi naparwde podobaja sie rozne dziewczyny :)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tego chyba nie można jednoznacznie wyjaśnić...
Tak było, jest i będzie zapewne.
Czasami jak na ulicy mijam jakieś pary i widze taką na prawde bardzo ładną dziewczyne, a chłopaka po prostu strasznego (albo odwrotnie) to zastanawiam się czy on/ona faktycznie ma taki kiepski gust czy patrzy tylko na wnętrze... :niepewny:
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
nie raz te brzydkie osoby sa bardziej inteloigentne maja wieksze poczucie humoru itp niz te piekne laski ale to nie zawsze tak bywa:)
 
T

T-o-M-i

Guest
ale rzadko sie zdarza zeby ladna dziewczyna byla równie mądra... czesto te aldniejsze sa po prostu zapatrzone w siebie... mysla ze moga meic kazdego... i dlatego tak cwaniakują co to nie one :)

a te troszke brzydsze sa spokojniejsze ciche... i takie dziewczyny nie robia peirwszego kroku w stosunku do chlopaka... nie daja znakow bo z góry zakladaja ze chlopak ich nie zechce... a to błąd... :)
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Każda kobieta jest piękna, tylko nie każda potrafi to piękno wydobyć.
Czasami wystarczy zmiana jakiegoś detalu, ubrania, okularów, uczesania, albo metoda malowania oczu. Chociażby.

I pewność siebie, o.
 

..::Ameris::..

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
A mi sie wydaje ze to od wieku faceta zalezy...taki szczeniak jak ma 15 lat to za dupą leci.... natomiast ten co ma juz 30... napewno najpierw popatrzy na to co ma pod czupryną....
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Ale to oczywiste, że pociąg fizyczny dla ludzi się liczy.
I tego się już nie ukryje, że 'wygląd nie ma znaczenia', bo ma.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
A mi sie wydaje ze to od wieku faceta zalezy...taki szczeniak jak ma 15 lat to za dupą leci.... natomiast ten co ma juz 30... napewno najpierw popatrzy na to co ma pod czupryną....
nie zawsze tak bywa z tymi 30latkami niektorzy zostaja kawalerami lub starymi pannami bo szukaja ksiecia z bajki patrza na wyglad a nie na wnetrze;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A mi sie wydaje ze to od wieku faceta zalezy...taki szczeniak jak ma 15 lat to za dupą leci.... natomiast ten co ma juz 30... napewno najpierw popatrzy na to co ma pod czupryną....
To już jest bardziej stereotypowe myślenie.
Owszem, być może często się tak zdarza, ale nie koniecznie!
Bywa, że taki 15-latek jest o niebo mądrzejszy od 30-latka i potrafi zbudować związek oparty na szczerej miłości.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
To już jest bardziej stereotypowe myślenie.
Owszem, być może często się tak zdarza, ale nie koniecznie!
Bywa, że taki 15-latek jest o niebo mądrzejszy od 30-latka i potrafi zbudować związek oparty na szczerej miłości.
wlasnie i tak bywa kwestia tylko dojrzalosci:)
 

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
ja myślę że to nie chodzi o to....
na świecie jest dużo dziewcząt i chłopaków....
i nie są tacy sami....
jeden chłopak lubi patrzeć na wnętrze a drugi na wygląd zewnętrzny....
myślę że to poprostu zależy od wybranego chłopaka
 
Do góry