Czego On W Końcu Chce?

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Otóż od dawna kocham pewnego chłopaka i on o tym wiedział. Kilka dni temu powiedział, że też mnie pokochał :) Ale stwierdził, że teraz nie może ze mną być, bo możemy ze sobą zerwać dlatego jesteśmy za młodzi i coś tam. Dla mnie to nie jest powód aby z kimś nie być. :/
Pisze, że mnie kocha, że jego uczucie do mnie jest prawdziwe , ale nie chce ze mną teraz być... :( Nie rozumiem go kompletnie. Co o tym myślicie?
Pomóżcie, bo nie wiem co dalej robić. Czekać, dać sobie spokój??? :niepewny:
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mam podobny chłopak tylko tak: ja byłam z chłopakiem 3 miechy, zerwał...minely 3 miechy ja nie potrafie o nim zapomniec. Jak zrywał, kochał mnie powiedzial mi po miesiącu od zerwania ze nadal mnie kocha, ale nie bylismy razem... niedawno z nim gadalam powiedzial ze nikogo nie kocha, ale jego kuznynka jak z nią rozmawialam, powiedziala mi że on nadal coś czuje... i jezeli czuje to czemu nie chce ze mna byc?
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
moim zdaniem to nie kocha tylko sciemnia bo jesli ludzie sie kochaja to pragna byc razem bez wzgledu na wszystko i nie potrzebuja zadnego czasu do zastanowienia...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Skoro nie wie czego chce, nie przekonuj go. Chciałabyś być w związku, w którym to tobie tak bardzo zależy, a on wciąż się waha? Daj sobie z nim spokój, przynajmniej na razie. Może faktycznie nie dojrzał jeszcze i może jeszcze wróci, na kolanach. Ale nie mówie, że tak będzie na pewno, szanse są mniej niż 50-50.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
a mi sie wydaje, ze chlopak albo sie boi, albo jest jesio mlody - za mlody stanowczo,
sama mam 14 lat i wiem jak to jest z chlopakami w moim wieku ;)
masz jeszcze czas, a poza tym moze z nim porozmawiaj, spytaj 'dlaczego?'
bo przeciez my mozemy sie tylko domyslac...
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
miłość wszystko pokona :p
czy to wiek czy wzrost czy co tam jeszcze może być"przeszkodą" :p
jak zacznie mówić że nie możecie razem być bo niebo jest za mało niebieskie to daj sobie spokój :p
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Jak jego kochasz to chyba powinno Ci zależeć na jego szcześciu. Do niczego go nie zmusisz, wiec jeżeli on nie chce mieć dziewczyny to daj sobie spokój :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz co poprostu powiedz sobie trudno... jesli chlopak nie wie czego chce to nie warto sie nim zajmowac....
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Wy macie dopiero po 14 lat...czym tu się przejmować.
Wydaje mi się że tu chodzi o wiek...do miłości wam jeszcze daleko. Zobaczysz minie parę lat (np. 2 albo 3) i wszystko się zmieni.Zobaczycie. Cieszcie się wolnością póki jeszcze możecie ;) hehehe
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Zacznijmy od tego, że go raczej nie kochasz... tylko Ci się tak zdaje. Jak miałem 14 lat to też wszystkim swoim dziewczynom mówiłem, że je kocham, a teraz wiem, że to były tylko zauroczenia bez żadnego większego skutku. Jak dla mnie to chłopak zachował się całkiem dojrzale. Nawet jeśli kłamie, że Cię kocha to przynajmniej nie wchodzi w związek i nie oszukuje Cię. Najprawdopodobniej musi sobie wszystko poukładać dlatego czekaj, ale nie ingeruj w jego decyzje. Może w końcu powie czy naprawdę kocha i chce być z Tobą czy może jednak mylił się mówiąc, że kocha...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jeżeli kogos naprawdę się kocha to chce się z Ta osobą być.
Moim zdaniem nie kocha Cię ten chłopak.
Jeżeli ktoś już się zakocha nie myśli o "zabawie" bo wtedy to już nie jest to samo. Na pewno nie mówi ten ktoś, że jest teraz za młody- skoro pokochał szczerze to dorósł by stworzyć prawdziwy związek. Jeżeli Cie kocha, nie przekładał by tego wszystkiego na później, bo bał by się, że to "później" może już nigdy nie nastąpić. Zakochani cześciej żyja chwilą.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Popieram.

I dodam, że skoro nie kocha, ani nawet nie zakochał się, to nie ma co z nim się użerać.
 
Do góry