Czę100chowa

jolandap

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
57
Miasto
niemcy
;) witam ja rowniez cz-wa rakow ale obecnie mieszkam w niemczech kocham to miasto i bardzo tesknie pozdrawiam :papa:
 

pjakpatryk

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
pokój
Ja też jestem z Cz-wy. Konkretnie - Północ.

Szczerze mówiąc - nie nawidzę tego miasta! Nie ma gdzie iść! Nic się nie dzieje! 0 koncertów! NIC!
Za kilka lat przeprowadzam się do Wrocka :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
eee narzekasz, jakbys mieszkal tak jak ja we Włoszczowie to bys wiedzial co to jest brak koncertow.

Ja co troche patrze, a tu AKurat, East West Rockers, Teraz zabili mi Zolwia z Leniwcem, Happysad, T.Love.

a Ty mowisz ze nie ma koncertow
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
A JA jestem z Lublińca :D :D a do Czewy często zaglądam bo załatwiam interesy ( nie powiem jakie) :p luźnaaa miejscówa, szczególnie Club Rura :p Pozdroooo
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Heh. Też jestem z Częstochowy. [;Nie narzekam, nie taka moja rola. :D Ale za bardzo nie ma się tutaj czym szczycić. Generalnie nudy. Ja już mam wszystkie tereny za sobą. Nie mam już gdzie chodzić. Wieje nudą. Wiadomo kino kinem, ale ile razy można to samo kino zwiedzać. <_< Albo Da Grasso, też już tam byłam 100 razy. Oj, może miacho fajne, ale ... tak paskudnie nudne. Czekam na naszą galerię. Jak jej nie wybudują to im nogi z tyłków wyrwę. :/A ja jestem z Północy. Tzn. tak dokładnie to byłam 3 lata temu. :D Teraz jestem z Czewy również, ale z obrzeży :D
 

deissy

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Aaa witam ja tez z Czestochowy oczywiscie sie dolanczam w wielkosci sila Łaczmy sie
 

pvm

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
To jedno z miast gdzie bywam często, a nawet bardzo często(kilka razy w tygodniu) więc się z wami połączę, skoro już się łączycie ;)
 

SLM

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
witam, ja mieszkam na Grabówce no i znam załorzyciela tematu.
Częstochowa, to dobre miasto. ;)
 

McGrady

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie pochodzę z Częstochowy ale chodzę tam do szkoły i mieszkam w internacie na przeciwko Cinema. :) Podobają mi się aleje :)
 

K.N

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
A ja mieszkam prawie w Częstchowie, no ale w niej się uczę.
 
Do góry