Czasoumilacz

Piotrek7

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Witam!!!Mam taki problem...Wykupiłem w plusie wczoraj czasoumilacz (granie na czekanie takie zamiast bipczenia muzyka leci w sygnale).No więc kupiłem za pomocą strony plusa przysłali że już usługa jest aktywna.A tu jak ktoś dzwoni do mnie jest normalny sygnał :( ...Niewiecie dlaczego???Może trzeba jakoś ustawić dla jakich kontaktów jest ta muzyka?Jak tak to jak to się robi???POmóżcie...

Pozdrawiam :)
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
A mi się raz uduało w telefonie kumpeli i kumpla a teraz samemu nie umiem sobie tego zrobić normalnie paranoja <lol2>
 
A

Alek06

Guest
bardzo fajny jest ten czasoumilacz,zwlaszcza podobaja mi reklamy w TV,ale dzisiaj widziałem cos równie fajnego stronke mixa-http://muzycznymix.pl/
przez chwile czulam sie jak prawdziwy choreograf.
 

matyjaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
warszawa
u mnie też śmiga jak ta lala, bardzo fajnie że mozna swojąmuzyczkę wrzucić (gdy nie ma tam w tych listach czegoś nas interesującego). fajny pomysł :eek:k:
 

paola16

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja mam czasoumilacza juz od jakiegoś czasu i nie miałam z nim żadnych problemów...
z usługi jestem baaardzo zadowolona. :)
wgrywam sobie co i rusz nowe kawałki, bo wybór jest spory.
Gratuluję Plusowi naprawdę fajnej promocji.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
czasoumilacze fajnego bloga maja, a tego era nie ma:p theczasoumilacze.pl
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jakoś identyczną usługą 'granie na czekanie' w erze nikt się tak nie podniecał jak tym 'czasoumilaczem' w plusie :sleep:
 

paola16

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
moze dlatego ze mialo gorszą kampanię. the czasoumilacze po prostu krolują (przynajmniej u mnie w LO)...
moze dlatego ze czasoumilacz jest po prostu lepszy, zwlaszcza ze mozna wlasne kawalki wrzucac.
zreszta nikt nikogo do niczego nie zmusza, a zabawka jest naprawde fajna...:)
 

matyjaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
warszawa
er-zet, ale era, jak to mój przedmówca wspomniał, nie zrobili wokół usługi całej tej otoczki: stworzony zespół, reklamy, 5 wizualizacji, strona internetowa, blogi, konto na jutjubie itp. ja się nie dziiwie dlaczego tak dużo o nich mówia;) :eek:k:
 

jasiek33

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
a tez tak duzo o tym mowia bo to jest fajne i zmienai telefonie , wiele moich znajomych ma czasoumilacza, praktycznie kazdy kto jest w plusie, ja na szczescie tez tam jestem i tez mam :)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Witam!!!Mam taki problem...Wykupiłem w plusie wczoraj czasoumilacz (granie na czekanie takie zamiast bipczenia muzyka leci w sygnale).No więc kupiłem za pomocą strony plusa przysłali że już usługa jest aktywna.A tu jak ktoś dzwoni do mnie jest normalny sygnał :( ...Niewiecie dlaczego???Może trzeba jakoś ustawić dla jakich kontaktów jest ta muzyka?Jak tak to jak to się robi???POmóżcie...

Pozdrawiam :)

kiedy już aktywujesz usługę wysyłając smsa, musisz na stronce Plusa kliknąć ikonkę "odśwież konto"... i tyle :]
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja mojej starszej tak samo robiłam i też nie działało

weszłam w ustawienia dodatkowe tego umilacza (rada puchaczy xP) i zaznaczyłam aby działał od 1 w nocy do 23 w nocy i działa ;)
tylko o 24 go nie słychać, ale i tak wedy już się nie dzwoni... ważne po prostu aby ustawić godzinę
 
Do góry