czasem też tak myślicie.. ?

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
co pewien czas.. ostatnio coraz częściej.. zagłębiam się w swoich przemyśleniach dotyczących mojego związku..

naprawdę jest tak wspaniale, że doszukuje się chyba problemów... bo myślę sobie co bym zrobiła jak bym straciła jego.. tą jedyną osobę na świecie, dla której jestem gotowa zrobić wszystko naprawdę wszystko..! co bym zrobiła gdyby Bóg odebrał mi to.. staram się dbać o to wszysko.. mój jedyny mówi, że jestem "głupia" myśląc w taki sposób.. bo będziemy ze sobą so końca życia..
ja jednak się zastanawiam.. i naprawdę nie wyobrażam sobie życia z kimś innym.. nie wobrażam sobie co bym mogła robić gdyby się skończyło moje szczęście..
ja nie wiem naprwdę.. czy taka jest natura kobiet, że doszukują się problemów.. kiedy ich nie ma... czy to ja mam taki problem.. chciałabym się dowiedzieć czy Wy też przeżywacie takie smutne chwile..? kiedy nawet nie powinniście o tym myśleć.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Takie już kobiety są, ludzie nie są zresztą ogólnie przyzwyczajeni do szczęścia.
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Taka juz nasza ludzka natura, jak i kobiet tak i męzczyzn , niektórzy są po prostu bardziej wrazliwi od innych, niektórzy ukrywaja co myslą i co czują itp.....a tak poza tym każdego dnia każdemu człowiekowi przewija sie tysiące różnych myśli
 
Do góry