Czarodziejki-Charmed

_Amator_Ganji_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Najbardziej to ja lubię Prue Hallivell(nie wiem czy tak się pisze) najfajniejsza z niej laska z tej obsady :D
 

Fieria

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
235
Punkty reakcji
0
Miasto
Racibórz
Fajny serial ^^ Najbardziej chyba lubię Phoebe Halliwell, choć wszystkie są fajne :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ostatnio się wciągnęłam, bo jak się budzę, włączam TV, to akurat to leci. I tak jakoś zaczęłam czekać na każdy kolejny odcinek ;p
Najbardziej? Chyba Phoebe i Piper. Phoebe taka zwyczajna dziewczyna, a Piper hmm... starsza siostrzyczka z pazurem (;
Paige jest zbyt... lekkomyślna? I chyba zbyt egoistyczna. A Prue nie wiem, nie oglądałam od początku wszystkich serii, ale wydała mi się z lekka drętwa.
 

Kryska13

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2007
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z doliny muminków
Ja też jestem wierna fanką. Najbardziej podobała mi sie Prue (kiedy jeszcze żyła :zly: ). Teraz najbardziej lubie Piper.

A tak wogule to co myślicie o Cole'u. Ja jeste zła że go zabiły. A wszystko układało sie tak pieknie kiedy był dobry i chodził z Pheobe. Szkoda że z nim juz koniec. Ale na razie moge go jescze zobaczyć w powtórkach :)
 

DarkaB

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
przed kompem
a ja lubię wszystkie siostrunie . każda ma inny charakterek :D
i również oglądam od pierwszego odcinka... jakoś ciężko mi się oderwać od tv. uwielbiam ten serial
 

Kryska13

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2007
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z doliny muminków
Wracając do Clole'a to on przeciez został zły by uratowac Pheobe (dzisiejszy odcinek). Zgodził sie na propozycje wyroczni w zamian oddając sie w rece zła. To smutne. On sie dla niej poswieca a na podziekowanie ona go zabija. Bezczelnosc.
 

Nieśmiertelny

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
oglądałem wszystkie odcinki
Blue94
Kod:
hmm mysle ze Piper... a Cole, no widać, że kocha Pheobe smile.gif
Kod:
cole nie żyje
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Też bardzo lubię ten serial.W telewizji oglądałam tak na wyrywki, bo ciężko jest czegoś nie przegapić, ale ściągam sobie z internetu.Obejrzałam 2 sezony na razie.Nawet mojemu facetowi się podoba.Lubię wszystkie bohaterki, Phebe jest zabawna, Piper mądra, a Prue rozważna.
 

Nathalia

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Nie oglądam tego tak, że muszę oglądnąć każdy odcniek, ale wiem o co tam chodzi i jak włącze TV i to jest to właśnie to oglądam :) Ogólnie fajny serialik :) Na wakacjach oglądałam każdy odcinek, potem tak jakoś przestałam :)
A z sióstr najbardziej lubię Pheobe :) Chociaż serial przez to jest ciekawy, że każda siostra ma inny charakter :)
 
Do góry