Czarne włosy

BoZeNkA_89

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Cześć dziewczyny ;) dziś farbowałam włosy. Miały wyjść ciemno brązowe, a wyszły czarne...kolor jest zbyt intensywny jak dla mnie. Nie mam bladej cery, raczej śniadą. Czy gdy będę codziennie myła włosy, kolor trochę straci blask i będzie schodził? Nawet przeżyje tą czerń, ale jak jest sposób na to by nie był aż tak wyrazisty? Myślałam o tym by rozjaśnić włosy, albo ściągnąć farbę ( u fryzjera oczywiście) ale nie wiem czy to dobry pomysł czy nie lepiej poczekać aż będą odrosty i iść do fryzjera i żeby on wtedy rozjaśnił je do brązu. A właśnie czy z koloru czarnego łatwo uzyskać brąz? Pierwszy raz mam czerń na głowie i stąd te pytania.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
już jesteś nie pierwszą dziewczyną, od której słyszę o takiej sytuacji ;)
myślę, że najlepiej jak na razie nie będziesz się tym przejmować (i wszystkim ciekawskim będziesz mówić, że dokładnie tak miało być) a za jakiś czas pójdziesz do fryzjera zrobić brąz
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Jeśli masz śniadą cerę to niczym się nie przejmuj ;) udawaj że wszystko poszło jak trzeba ;) Głowa do góry :p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
a właśnie tak propo tego tematu- mam naturalne ciemny blond.. po pierwszym farbowaniu miałam super ciemny brąz, który zawsze chciałam mieć
teraz co się farbuję wychodzi jakiś taki strasznie ciemny.. od czego to zależy? chciałabym żeby to był czekoladowy brąz
czy powinnam kupować jaśniejszą farbę?
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Przecież to logiczne, że barwniki się mieszają z obecnym kolorem włosów... Jeśli masz aktualnie ciemny kolor włosów i użyjesz np. brązowej farby to oczywiste, że włosy będą wyglądały na bardzo ciemne. Jeśli masz jasne włosy, a użyjesz brązowej farby to wyjdą jaśniejsze, podobne do tych "na opakowaniu", proste...

Śmiech na sali, żeby to mężczyzna pouczał dziewczyny w takim temacie, który przecież wydawać by się mogło, jest ich domeną.
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Przecież to logiczne, że barwniki się mieszają z obecnym kolorem włosów... Jeśli masz aktualnie ciemny kolor włosów i użyjesz np. brązowej farby to oczywiste, że włosy będą wyglądały na bardzo ciemne. Jeśli masz jasne włosy, a użyjesz brązowej farby to wyjdą jaśniejsze, podobne do tych "na opakowaniu", proste...

Śmiech na sali, żeby to mężczyzna pouczał dziewczyny w takim temacie, który przecież wydawać by się mogło, jest ich domeną.


ej nie bądź taki do przodu kolego, bo ci tyłu zabraknie. nowy kolor pokrywa stary i tu może przebijać poprzedni jeśli był mocno ciemniejszy lub intensywniejszy w przypadku rudości ale o żadnym mieszaniu barwników nie ma mowy.

MaTa_HaRi miałam podobnie że używając tych samych odcieni kolor wychodził coraz ciemniejszy, fryzjerka wyjaśniła że ma to zwiazek z kondycją włosów.
im bardziej przesuszone tym szybciej i mocniej łapią farbę. odcień wychodzi ciemniejszy.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
mam raczej typ przetłuszczających się włosów ;) , więc o kondycję raczej nie chodzi
znowu kupując dużo jaśniejszy kolor brązu za każdym razem mam wrażenie, że będzie za jasny
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Apropos brązu, mam na włosach jasny brąz <farbowany> i chce sobie zrobić białe <nie blond!> białe pasemko albo dwa nie znacie jakiejś farby,którą by mi to wyszło za pierwszym podejściem?

hmm mi też wychodziły coraz ciemniejsze, ale czekałam z farbowaniem trochę dłużej aż kolor bardziej zblakł i wtedy farbowałam i wychodziły takie jak było "na opakowaniu". Nie będzie za jasny bo jeśli z ciemnego robisz jasny brąz to wyjdzie ci średni =] Chyba,ze to farba z rozjaśniaczem, nie polecam odrosty <szare> wyszły mi żółtawe po takiej farbie=[
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
zeby wyszly Ci biale pasemka- musisz uzyc rozjasniacza- poniewaz nie istnieja farby ktore farbuja ciemne wlosy na jasne kolory. Musi byc zastosowany wczesniej rozjasniacz
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Apropos brązu, mam na włosach jasny brąz <farbowany> i chce sobie zrobić białe <nie blond!> białe pasemko albo dwa nie znacie jakiejś farby,którą by mi to wyszło za pierwszym podejściem?
z takim pomysłem, to zdecydowanie idź do fryzjera. rozjaśnianie bardzo nisczy włosy, więc lepiej, żeby to robil fachowiec, bo sama możesz swoim włoskom poważnie zaszkodzić.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Co do autorki to czasem tak się zdarza, poczekaj aż kolor straci blask i pojawią się odrosty ;)
Chciałabym pofarbować na brąz... Ale boję się bo nie chcę miec ciemniejszego niż mam
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
a właśnie tak propo tego tematu- mam naturalne ciemny blond.. po pierwszym farbowaniu miałam super ciemny brąz, który zawsze chciałam mieć
teraz co się farbuję wychodzi jakiś taki strasznie ciemny.. od czego to zależy? chciałabym żeby to był czekoladowy brąz
czy powinnam kupować jaśniejszą farbę?
co masz zrobic idz do dobrego fryzjera i na pewno wyjdzie ci taki jaki chcesz. Ja chodze do dobrego fryzjera i nie mam takich problemow chce ciemny brązik i taki wychodzi . Miesiąc temu farbowałam u fryzjera i wyszedl fantastyczny bardzo ciemny brązik taki jaki chcialam , ale jak wy w domu malujecie to niestety wychodza zamiast brązowych czarne . Niestety zeby ladny kolor wyszedl to musi sie zajac tym fryzjer . Uwazam ze warto dac te 150 czy 200 zl i wyglądac normalnie

zeby wyszly Ci biale pasemka- musisz uzyc rozjasniacza- poniewaz nie istnieja farby ktore farbuja ciemne wlosy na jasne kolory. Musi byc zastosowany wczesniej rozjasniacz
pasemka są juz nie modne nie rob tego bo to nie ladnei wygląda . Jednolite kolory sa na czasie

zeby wyszly Ci biale pasemka- musisz uzyc rozjasniacza- poniewaz nie istnieja farby ktore farbuja ciemne wlosy na jasne kolory. Musi byc zastosowany wczesniej rozjasniacz
pasemka są juz nie modne nie rob tego bo to nie ladnei wygląda . Jednolite kolory sa na czasie
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Haha ile razy ja takie coś przerabiałam xD

Ja też jestem śniada, no ale kiedyś farbowałam na czarny i teraz się tylko z tego śmieję, ale uwierzcie, ze nigdy nie brałam typowo czarnej farby, zawsze ,,ciemny brąz'' no ale czarny zawsze wychodził.. :/ Niektórzy mi mówią, że świetnie mi w czarnym, ja kiedyś chciałam być blada jak trup, i mieć czarne włosy, bo miałam dość śniadej cery, ale teraz już jest ok i mam brązowe.. :]

Moja rada: musisz się z tym narazie pogodzić, kolor podobno zmywa szampon przeciwłupieżowy; narazie nie kombinuj z rozjaśnianiem i farbkami na włosy.. dbaj o nie :) a w krótce zapomnisz o nich i zanim się przyzwyczaisz już będą jaśniejsze :)
Ale na przyszłość: zawsze wybieraj kolor jaśniejszy niż chcesz :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Z czarnym niestety nie jest łatwo. Ja do tej pory odczuwam skutki farbowania włosów na czarno. Bardzo trudno je rozjaśnić, no chyba, że chcesz sobie przesuszyć włosy i zniszczyć doszczętnie. Mnie fryzjer zaproponował jaśniejsze pasemka, żeby całość wyglądała jaśniej. No i w sumie się sprawdziło, ale teraz czekam aż czarny do końca odrośnie i będę wolna ;)
 

BoZeNkA_89

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Już się z tym pogodziłam i nawet podoba mi się ten kolor ;P. (ale zmiana decyzji ;D) Nie jest już też taki intensywny. Jest dobrze ;)
 

Kacper1981

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny ;) dziś farbowałam . Miały wyjść ciemno brązowe, a wyszły czarne...kolor jest zbyt intensywny jak dla mnie. Nie mam bladej cery, raczej śniadą. Czy gdy będę codziennie myła , kolor trochę straci blask i będzie schodził? Nawet przeżyje tą czerń, ale jak jest sposób na to by nie był aż tak wyrazisty? Myślałam o tym by rozjaśnić włosy, albo ściągnąć farbę ( u fryzjera oczywiście) ale nie wiem czy to dobry pomysł czy nie lepiej poczekać aż będą odrosty i iść do fryzjera i żeby on wtedy rozjaśnił je do brązu. A właśnie czy z koloru czarnego łatwo uzyskać brąz? Pierwszy raz mam czerń na głowie i stąd te pytania.


Pls nie rób tego, dziewczyny czarno włose są, hmmmmm Boskie!!!!



zmienie ofe
 
Do góry