czarne paznokcie do czarnej sukienki?

Margarida

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Już nie wiem... Proszę o pomoc. Myślicie, że czarne paznokcie pasują do czarnej sukienki?? Nie jestem przekonana, a coś mnie kusi, żeby tak właśnie to połączyć.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Czemu nie?
Może do tego jakieś dodatki na paznokciach, typu biały kwiatuszek, brokat, żeby nie wyglądało zbyt mrocznie;)? ;P

A na jaka to okazję? ;)
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Proszę ;)
Ważne żeby to jakoś w miarę stonowani wyglądało, co innego jakbyś chciała czerwony lakier ;P
A tak to czarny z jakimiś ładnymi dodatkami wydaje mi się jak najbardziej okk.
 

Margarida

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Planuje srebrne dodatki. Hm. Srebrny lakier... To już było :) Chciałabym spróbowac czegoś nowego.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Czarny lakier jak najbardziej! Możesz (tak jak już wyżej było napisane) dodać jakiś wzorek czy coś, np w kolorze dodatków :) ewentualnie pociągnąć na koniec lakierem z maleńkimi drobinkami błyszczącymi :)
 

cherry_

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
ja jestem zwolenniczką ciemnych paznokci,czarne z dodatkami jak juz napisane było będzie dobrze wyglądać:D .a może np. jakiś ciemny fioletowy??
 

Margarida

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
:] Tez lubie ciemne paznokcie, ale raczzej do czarnej sukienki nie ryzykowałabym fioletu. Myśle, że podziałam coś z wzorkiem. Dzięki za podpowiedzi :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
moim zdaniem czarne paznokcie do czarnej sukienki mogą całkiem dobrze wyglądać, fiolet będzie już za bardzo przekombinowany.. byle do tego jakieś jaśniejsze [np. srebrne] dodatki mieć i wtedy całość może wyglądać całkiem ciekawie
 
Do góry