czarne adidasy jakie skarpetki

kapi57

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hej,
Otóż kupiłem dzisiaj takie buty:
http://moda.allegro.pl/item1194489151_nike_sweet_ace_83_hit_r_44_degris.html
I chciałbym dowiedzieć się, jakie skarpetki będą do nich pasowały.
Wcześniej zawsze miałem białe buty, więc nosiłem białe skarpetki, a latem białe stopki.
Czy przy tych butach też mogę nosić białe stopki latem?
Do długich spodni lepiej nosić czarne skarpetki?
Pozdrawiam
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
myślę , ze biel będzie niezła jeśli chodzi o stopki choć wszystkie te kolory jakie wymieniłam są kolorami neutralnymi więc będą wyglądać ok do wszystkiego, oczywiście jeśli ich nie podciągniesz do kolan :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Zdecydowanie białe. Czarnych nigdy nie zakładam, chyba że do garnituru. Przy tych bucikach jak najbardziej biel.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
No :cenzura: to już jest przesada, może jeszcze zapytasz się jakie teraz skarpetki są modne...
A, i nie noś czerwonych gaci do tych butów bo nie pasują.
Już sobie wyobrażam - idzie kapi ulicą i krzyczy "O boże skarpetki mi nie pasują do butów, co ja teraz poczne!"
 
B

benjamima

Guest
artemis, nie oburzaj się tak - po to jest to forum, żeby zadawać takie pytania. Ja mam podobne buty ( tylko model bardziej na deskę ) i noszę do nich czarne stopki, choć zastanawiam się nad białymi, o sportowym wykończeniu ( mniej więcej takie http://www.tanisport.pl/Brubeck/Skarpety_Brubeck_BTE001M/Product.aspx ), gdyż wiadomo - jest WF i trzeba w czymś śmigać, a nie chcę kisić się w jednej parze cały dzień :] Więc myślę że czerń i okazyjnie biel będą jak najbardziej OK :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Białe i czarne. Ostatecznie szare, ale nie takie jak pożyczone z szafy dziadka.
 

staycalm

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
2
skarpetki pod kolor butów... zawsze. w tym wypadku czarne. chyba lepiej jak nogawka od spodni się lekko podciągnie/uniesie to nie świecić innym kolorem?
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
noo wiadomo, że do czarnych adidasów muszą być ciemne skarpetki - najlepiej czarne albo chociaż szare. Nie wyobrażam sobie i nie znosze kiedy facet nosi do czarnych adidasów białe skarpetki, mężczyźni kochani, nie róbcie tak ;) Poniżej podaję przykład dobrych skarpetek z porządnego materiału (z Taniego Sportu):
SK10940RD_9058b.jpg
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
mi się podobają skarpetki stopki, mogą być w każdym kolorze, będzie najlepiej.
 
Do góry