Czarna polówka

szybkanazwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
mam takie pytanie.. jestem dziewczyną ;P nie wiem czy dobrze kieruje pytanie tutaj ale myśle że mi pomożecie ;P mam takiego znajomego jest.. hmm.. powiedziała bym tak jego karnacja jest jak u mulata.. może nie bardzo taki ''czarny'' ale ładna opalona karnacja.. ma też czarne włosy.. jest wysoki, aktualnie gra w siatkówkę jest dobrze zbudowany, nie powiem że nie :D i takie pytanie.. czy czarna koszulka polo by do niego pasowała? taka fajna, taka przylegająca do torsu a już niżej taka luźna.. :p hehe dzięki z góry za pomoc :p
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
to pod jakims pretekstem z nim kujdz ;p
niby dla brata :p czy cos ;) macie swoje wkrety :D
 
H

Haan

Guest
hohooho, tak go wychwaliłaś, że mam wrażenie, że na tym panu wszystko będzie idealnie leżało;)Na pewno będzie mu dobrze w czarnym :) A co myślisz o tej? Mogę ją polecić na prezent, bo kupowałam mojemu chłopakowi z tej firmy i jest naprawdę dobrej jakości, przy czym niedroga jak na tak trwały materiał. No jeszcze ewentualnie taka, ale tu już musisz być pewna, że jego klata nadaje się do prezentowania w takim fasonie;)
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Wiesz - jeśli nosi przylegające teesy/polówki na codzień - ok, ale jak raczej normalne / bardziej na luźno to nie radze takowej "przylegającej" kupować.

A sama czarna polówka to rzecz pasująca praktycznie do wszystkiego i każdego. Ogólnie biały/czarny kolor pasuje do prawie wszystkiego.
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Dla cygana jak znalazł http://allegro.pl/item820050076_prestige_cipo_polo_rustyneal_3168_l_promocja.html
 

Red_Tea

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Jak ma ciemną karnację, to błękitna koszulka najlepiej by pasowała.
 
W

Wonka

Guest
Pewnie, że będzie pasowała. Czarny kolor pasuje raz, że do wszystkiego a dwa, że do wszystkich :) także nie ma obawy przed kupowaniem czarnej polówki. Myślę, że to i tak jest najbezpieczniejszy kolor jeśli kupujesz komuś dlatego, że nie wiesz czy w innym będzie dobrze wyglądał albo czy po prostu będzie mu się podobał :)
 

vuitton

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Pewnie, że będzie pasowała. Czarny kolor pasuje raz, że do wszystkiego a dwa, że do wszystkich :) także nie ma obawy przed kupowaniem czarnej polówki. Myślę, że to i tak jest najbezpieczniejszy kolor jeśli kupujesz komuś dlatego, że nie wiesz czy w innym będzie dobrze wyglądał albo czy po prostu będzie mu się podobał :)

Jeżeli Pan lubi lady róż to polecam. Do ciemnej karnacji, ciemnych włosów dobrze wygląda różowy. No, ale nie każdy facet lubi.
 
Do góry