czarna farba

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
szczerze.... jakakolwiek farba, najtańsza nawet :) od lat farbuję włosy na czarno i próbowałam wielu. Szczerze, nie ma sensu przepłacać, najtańsze polskie farby są równie dobre przy tym kolorze, wbrew pozorom nie jedna dobra zmywała się i blakła po paru myciach.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
dokladnie - londa jest jak najbardziej ok. Sama wczoraj uzylam :) byle nie farbowac za czesto
 

alize7

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja polecam najtansza firmy joanna czarny bez.mi akurat najbardziej podpasowala,dlugo sie trzyma i dlugo jest odswiezony kolor. co w przypadku garniera u mnie nie podpasowalo
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Garnier mojej koleżance strasznie szybko się sprał - była strasznie zaskoczona, bo firma niby taka dobra. Joanny czarnego bzu też uzywam, generalnie właśnie między londą a tą Joanną lawirowałam... ostatnie farbowanie zrobiłam londą na odrostach, a Joanną czarnycm bzem (bo mi londy zabrakło) na końcówkach samych dla odświeżenia :p bo miałam je kiedyś rozjaśnione, dlatego od czasu do czasu tam jeszcze kładę, bo bywa, że kolor się wypłucze. Nikt tego w prawdzie nie widzi, ale ja o tym wiem i to widzę - że czarne już nie jest aż tak czarne :p
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
palette ewentualnie garnier ale i tak zawsze blaknie po czym się zmywa :p Wiec nie ma co filozofować bo żadna nie jest na tyle dobra ,żeby utrzymać stały kolor jak dzień po farbowaniu.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
To święta prawda, zwłaszcza przy czerwieniach, dlatego z nich zrezygnowałam. Teraz robie "odświeżenie" co 4 miesiące i czarny generalnie okazuje się dla mnie być najłatwiejszym w utrzymaniu kolorem. Ponoć laski nazekają strasznie na farbowanie na czarno... ja mam ciemne dość wlosy więc az tak odrostów nie widać.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja też zrezygnowałam z czerwieni,spiera się i odrosty wyglądają przy nich strasznie.Teraz przerzuciłam się na brązy,naturalny kolor mam podobny więc tak często farbować nie muszę.Czarny też kiedyś miałam,ale już nie chcę,ciężko się go pozbyć.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No niestety cieżko sie pozbyć, zamyka się pole manewru poźniejszych zmian do odcieni tejże czerni, ewentualnie delikantych pasemek i kombinowania z fasonem fryzury :) ale ja jakoś się włosowo ustatkowałam - kiedyś zmieniałam cos na głowie średnio co 3 miesiące i to dość drastycznie, ale teraz trwam w swojej czerni łohoho i trochę tłużej :)
 
Do góry