cyfrówka z duzym wyswietlaczem

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Witam
Chce kupic cyfrówke z duzym wyswietlaczem (na prawie cały tył aparatu) do max. 300zł
Macie jakies pomysły?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Canon Powershot A1000 IS. Bardzo fajny aparacik kompaktowy, tylko, że niestety musiałbyś do niego odrobinę kasy dołożyć, bo kosztuje około 420 zł (za tyle widziałam gdzieś w jakimś sklepie). Ma programy tematyczny, duży wyświetlacz i robi naprawdę bardzo ładne zdjęcia.
 

kłusy

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
202
Punkty reakcji
0
zasadnicze pytanie dla mnie: po co Ci duży wyświetlacz?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Znalazłam jeszcze inne aparaty i to w cenie 300 zł. Zobacz sobie na tego Pentaxa. Cena równo 300 zł, duży wyświetlacz (2,7"), mały zgrabny i ładny. Albo jeszcze taki Fuji. Fuji kiedyś miałam, co prawda inny model, ale byłam bardzo zadowolona z jakości zdjęć jakie robił, świetne kolory i ogólnie przyjemny aparacik.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Skoro ma mieć duży wyświetlacz to myślę, że dobrym wyborem będzie ten samsung digimax es55
Oprócz wyświetlacza lcd 2,5 cała posiada 3 krotny zoom optyczny (czyli jak na kompakt do 300zł calkiem przyzwoicie), przetwornik CCD o rozdzielczości 10.2 miliona pikseli, no i różne motywy od pejzaży i architektury, po ujęcia portretowe.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Zobacz sobie ten: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1303 W zakładce aparaty jest ich więcej, ale fotografie główne tego sprzętu są robione z przodu, więc musisz kliknąć w poszczególne modele żeby zobaczyć wielkość ich wyświetlaczy. Tak czy siak, mają tu tanie cyfrówki.
 
P

papryka9

Guest
Faktycznie bardzo tanie sa te aparaty na wasserman.pl, spokojnie można wybrać cos dla siebie. Ja jednak na twoim miejscu zdecydowałabym sie na Canon Powershot. Jest to dosyć drogi sprrzęt,ale naprawdę wart swojej ceny. No i zawsze istnieje szansa,ze znajdziesz go gdzieś w tańszej wersji
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie to nikon coolpix L20 . Chociaż nie wiem dlaczego Twoim kryterium jest wielkość wyświetlacza, ale on ma spory. Prawie cały tylni panel. Cena też spoko. Co prawda troszkę ponad 300 złotych, ale dla nikona warto ;-) Model coolpix L22 też możesz zobaczyć ale cena jest jeszcze wyższa.
Ponadto możesz poszukac też w panasonicach
 
Do góry