Cyber i tele sex

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Ciekawa jestem, jakie jest wasze nastawienie do rożnych wirtualnych zabaw. Czy to Waszym zdaniem lepsze niż samodzielna masturbacja? Różne spotykam opinie na ten temat.
Sama jestem zdania, że jeśli można wspomóc fantazje, poczuć choćby zdalnie druga osobę to i tak lepiej niż tak całkiem samemu.

Żle by oczywiście było, gdyby takie zabawy zastępowały seks ale moim zdaniem jako urozmaicenie mogą pozostać.

A jakie jest Wasze zdanie?
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
całkiem dobry pomysł np w przypadku kiedy 1 z osób jedzie na jakąś delegacje na dłuższy czas:)nie zastąpi to prawdziwego seksu z ukochaną osobą ale można choć trochę poczuć się jak z nią:)imho...
 

bogi90

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja lubiłam takie zabawy z moim chłopakiem. on daleko mieszkał i rzadko się widzieliśmi. I to bardzo nakręcalo nas przed koleinym spotkaniem i tęsknota inna:)
 

Belial71

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
Warszawa
Mnie to jakoś nie kręci co w tym przyjemnego ? Nie ma to jak spuscić sie na monitor
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Osobiście mnie to nie jara. Seks to seks, a nie pie********* o Szopenie.
Jak dla mnie to jest wyjście dla ludzi, którzy nie mają z kim uprawiać normalnych stosunków.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Cybersex ok, ale w zwiazku bym tego nie tolerowala.To wtedy niefair moim zdaniem wobec partnera.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jeśli kogoś to rajcuje, to dlaczego nie. Nie moja sprawa, kto co robi w necie.

Jeszcze za czasów liceum pare razy eksperymentowałem z tym tematem, jak się trafi na inteligentną osobę z bogatą wyobraźnią, to bywa całkiem ciekawie.
 
Do góry