Ćwierć miliona osób na Paradzie Równości

Status
Zamknięty.

WesolyLolek123

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ćwierć miliona osób wzięło udział w Paradzie Równości (Gay Pride) w Rzymie w obronie praw homoseksualistów - szacują organizatorzy manifestacji. W kolorowym pochodzie tysięcy przebranych w rozmaite kostiumy manifestantów nie brakowało na transparentach pełnych ironii haseł i żartów z premiera Silvio Berlusconiego.

Policja nie podała własnych szacunków co do liczby uczestników wiecu, który przeszedł od Piazza della Repubblica na Piazza Navona. Przemarszowi towarzyszyła kolumna barwnych platform, na których prezentowali się najbardziej ekscentrycznie ubrani manifestanci.

- Chcemy równości praw i obowiązków - głosili na plakatach i w wystąpieniach działacze stowarzyszeń gejowskich. Ostro skrytykowali również minister do spraw równouprawnienia Marę Carfagnę, która nie poparła parady. "Matką chrzestną" Gay Pride była aktorka Ornella Muti.

Mówcy zwracali uwagę na wulgaryzację życia politycznego, do jakiej doszło ich zdaniem we Włoszech w związku z licznymi kontrowersjami wokół prywatnego życia premiera Berlusconiego.

"Habemus Papi" ( Mamy tatuśka) - taki napis, nawiązujący do przydomku szefa rządu i jego rzekomej przyjaźni z 18-latką, widniał na jednym z transparentów. Podobnie, jak zawsze przy takich okazjach, celem satyry i krytyki był także Watykan.

W wiecu wzięli udział politycy centrolewicowej Partii Demokratycznej oraz ugrupowań komunistycznych, domagający się uchwalenia przez parlament ustawy, uznającej prawnie wolne związki, również osób tej samej płci.

Źródło: wp.pl

Zauważyliście,ze oprócz parad i marszow,mnostwo znalazło się w mediach?gotują,dekorują nam domy,projektują ubrania,nie chodzi o to ,że nigdy ich tam nie było,tylko że teraz jest to szczególnie przedstawiane,wręcz jako walor,jest to efekt,zakrojonej na szeroką skalę homokampanii,która ma na celu przedstawiać pederastów tylko w pozytywnym świetle,i we wszystkich sferach naszego życia...jak najwięcej,temu służą,kolorowe,przyjazne parady,na które tak chętnie zabieranesą dzieci,zwykłe chwyty socjotechniczne,oswajające nas z ich obecnością w naszym życiu.Robert Biedroń często ukazuje jak pełen nienawiści do katolików i oponentów,potrafi być język homoseksualistów i jaka jest jego prawdziwa natura.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Powiem tak. Parady tego typu to dla mnie głupota. Mijają się z celem. Homoseksualiści nie mają, aż tak źle, a tolerancji wśród całego społeczeństwa i tak nie zyskają.
 

Beit

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
I co się ci piederaści dziwią że prawie każdy się ich brzydzi i unika? Puszczają jakieś całusy do kamery, zakładają ubrania a'la kobiece a nie którzy to próbują przekabacić innych na swoją stronę.

Co do adopcji dzieci przez pederastów to mówię - nigdy. Para gejowska jest przesączona mocno obleśnym w gejowskiej wersji seksem. Ciekawe jak takie dziecko będzie się rozwijać w takiej "rodzince" ? Znajdzie ono w domu same zdjęcia i filmy gejowskie i będzie się mu wydawać że chłop + chłop = prawidłowość.

Kapłaństwa gejów też się sprzeciwiam. Jakbym był chrześcijaninem to nigdy bym nie przyjął komunii od księdza/pastora geja. Czułbym się zgorszony i obrzydzony spożywając Ciało Chrystusa z nieczystych rąk.
 
H

hajer

Guest
Takie parady jeszcze bardziej, ugruntowują mnie w przekonaniu że pedalstwo to choroba, którą trzeba leczyć.
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Taka parada jest niepotrzebna. To tylko nas hetero przekonuje o tym że wy homo chcecie jeszcze więcej, mimo iz i tak nie macie źle i nikt was nie prześladuje. Czego jeszczce chcecie?
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Wczoraj była parada w Warszawie. Podobno bez zakłóceń. Sama nie chodzę, ale chyba nie można powiedzieć, że nikt nie prześladuje homoseksualistów w Polsce....Półtora roku temu tuż przed paradą w Krakowie w całym mieście pojawiły się plakaty nawołujące do kontrparady i rozgromienia manifestujących. To było naprawdę przerażające, bo zapowiadało się na wielką wojnę. Pamiętam też, że parę lat temu siłą zatrzymano pokojową paradę w Poznaniu- wielu rannych, wielu pozamykanych. Ogólnie- masakra.
Polska chyba nie jest zbyt tolerancyjnym krajem. Zobaczcie chociaż co się dzieje z okazji koncertu Madonny w Polsce- są środowiska, które oprotestowują to wydarzenie. Bo 15 sierpnia jest w Polsce również święto kościelne. W wolnym kraju kto chce- idzie na pielgrzymkę, ktoś inny, jeśli chce- pójdzie na koncert. Nie widzę w tym nic złego.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
buhahaha 250 000 ludzi już to widzę :] . wczoraj widziałem w W-wie paradę rowności, gdzie według organizatorów było 8000 osób policja szacował 2000 osób (tylko że liczyli ich w miejscu zbiórki, bo później tałatajstwo pewnie się rozlazło i już 500 metrów dalej było ich około 1000).

Wczoraj była parada w Warszawie. Podobno bez zakłóceń. Sama nie chodzę, ale chyba nie można powiedzieć, że nikt nie prześladuje homoseksualistów w Polsce....Półtora roku temu tuż przed paradą w Krakowie w całym mieście pojawiły się plakaty nawołujące do kontrparady i rozgromienia manifestujących.
straszne :bag: kontrparada kto o tym słyszal!!!
To było naprawdę przerażające, bo zapowiadało się na wielką wojnę. Pamiętam też, że parę lat temu siłą zatrzymano pokojową paradę w Poznaniu- wielu rannych, wielu pozamykanych. Ogólnie- masakra.
nielegalną paradę, która zagrodziła przejazd, policja kazala się im rozejść nie posłuchali, więc dostali słuszny łomot. kiedy natomiast legalne marsze narodowców są zatrzymywane przez anarchistów blokujących trasę tamtym nic się nie robi i parada musi przejść bokiem(nie mówiąc o tym, że ta banda gnojków, ubliżala cały czas policji, w przeciwieństwie do spokojnej manifestacji ONR-u)
kiedy wczoraj na ponad 20 minut parada zatrzymała ruch na najważniejszym skrzyżowaniu w mieście ludzie byli tak wk... że gdyby nie policja to by ich rozniesiono.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ludziom się w łbach poprzewracało, chcą swoich zboczonych manifestacji a odmawiają normalnej kontrmanifestacji. Czyli jak to jest tolerancja działa tylko w jedną stronę?
Homosie powinni sobie wypisać nowe hasło na transparent : Tolerujcie nas i stulcie pyski. :)

Te 250 000 to chyba w wirtualnej rzeczywistości. Trzeba dwa zera skreślić.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
kiedy wczoraj na ponad 20 minut parada zatrzymała ruch na najważniejszym skrzyżowaniu w mieście ludzie byli tak wk... że gdyby nie policja to by ich rozniesiono.
pewnie ci sami ludzie w czwartek blokowali skrzyżowania w kazdym polskim miescie...
 

Rafal89

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gùrny Ślùnsk
Jak już wielokrotnie mówiłem dla mnie środowiska Pro-Homo i że tak powiem Pro-konservative są po jednych pieniądzach, popełniają ten sam błąd - narzucenie światopoglądu oraz wymuszenie zachowań społecznych, a tym bardziej wkurza mnie że obydwie strony (chociaż od jakiegoś czasu przechyla się to na stronę pro-homo) wykorzystują do tego media publiczne (bo prywatne mogą sobie puszczać co chcą, abonament idzie na państwową) , tak samo w szkole , w Polsce jak na razie dominują konserwatyści (lekcje Religi itd) ale w wielu Europejskich krajach Ideologia homoseksualna jest już uczona.





nielegalną paradę, która zagrodziła przejazd, policja kazala się im rozejść nie posłuchali, więc dostali słuszny łomot. kiedy natomiast legalne marsze narodowców są zatrzymywane przez anarchistów blokujących trasę tamtym nic się nie robi i parada musi przejść bokiem(nie mówiąc o tym, że ta banda gnojków, ubliżala cały czas policji, w przeciwieństwie do spokojnej manifestacji ONR-u)



Kolektywni anarchiści zatrzymali marsz kolektywnych narodowców przy udziału państwowej policji , ale ironia socjalistyczna :D
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
Zauważyliście,ze oprócz parad i marszow,mnostwo znalazło się w mediach?gotują,dekorują nam domy,projektują ubrania,nie chodzi o to ,że nigdy ich tam nie było,tylko że teraz jest to szczególnie przedstawiane,wręcz jako walor,jest to efekt,zakrojonej na szeroką skalę homokampanii,która ma na celu przedstawiać pederastów tylko w pozytywnym świetle,i we wszystkich sferach naszego życia...jak najwięcej,temu służą,kolorowe,przyjazne parady,na które tak chętnie zabieranesą dzieci,zwykłe chwyty socjotechniczne,oswajające nas z ich obecnością w naszym życiu.Robert Biedroń często ukazuje jak pełen nienawiści do katolików i oponentów,potrafi być język homoseksualistów i jaka jest jego prawdziwa natura.

xD
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
kiedyś w moim życiu nie istniało coś takiego jak homosie, owszem byli gdzieś daleko, może jakiś znajomy był ale nikt o tym nie wiedział. problemu nie było, latali mi bardziej niż zeszłoroczny śnieg, natomiast obecnie jestem zagorzałym fanem walki z dewiantami, o ironio przez nich samych i ich wyimaginowany bój o wolność, który jest niczym innym jak próbą zniewolenia mnie i innych normalnych osób. zgadzam się z sunrayem żeby tych dewiantów ograniczyć do jednego maks dwóch tematów.

PROŚBA DO MODERATORA O PRZENIESIENIE TEMATU NA HOMOSIÓW OGÓLNĄ ROZMOWĘ.
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja uważam, że to przesada. Dlaczego osoby heteroseksualne nie mają swojej parady. Jako tako mogę zaakceptować zjawisko homoseksualizmu, ale nie koniecznie muszę patrzeć na jawne okazywanie uczuć, zwłaszcza w tak dużej liczbie.
Poza tym, co to za wzór dla dzieci. Myślę, że mimo postępy myśli, technologii itp, dalej wszyscy powinni mieć poszanowanie dla tradycyjnych wzorców rodziny, a takie akcje trochę demoralizują.
 

maciej1412

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie popieram homoseksualizmu, ani homo adopcji. W mediach niestety już przesadzają z tą tolerancją. To jest choroba i trzeba ją leczyć a nie rozprzestrzeniać
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Choroba może nie, ale zgadzam się, że za dużo tego. A adopcja to już jakaś paranoja. Jak można dać dziecko dwóm homoseksualistom, przecież będzie żyło ze sprzecznymi wzorcami rodziny.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Polska chyba nie jest zbyt tolerancyjnym krajem. Zobaczcie chociaż co się dzieje z okazji koncertu Madonny w Polsce- są środowiska, które oprotestowują to wydarzenie. Bo 15 sierpnia jest w Polsce również święto kościelne. W wolnym kraju kto chce- idzie na pielgrzymkę, ktoś inny, jeśli chce- pójdzie na koncert. Nie widzę w tym nic złego.
Bo Poland jest świeckim krajem tylko w Konstytucji. Też słyszałem o tym bojkocie, który dumnie jest nazywany ,,moralnym powstaniem". Proponuję aby protestujące środowiska wykonały listę moralnych i niemoralnych czynności oraz oficjalnie ją ogłosiły. Z tego się domyślam na koncert Madonny nie przychodzi się przypadkiem wracając z kościoła ;).

Czy naprawdę dla każdej parady dewiantów trzeba tworzyć nowy temat? :(
I to jest ciekawe. Niby jest tu tyle osób, które brzydzą się ,,nieczystymi" i bezecnymi homosiami, ale równocześnie lubią mnożyć o nich tematy i krytykować. Często w niewybredny sposób dodam. Wrzućcie na luz, po co się nimi tak przejmować. Świat ma większe problemy, panowie mówiący altem go raczej nie przejmą.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Czy naprawdę dla każdej parady dewiantów trzeba tworzyć nowy temat? :(
Widocznie to bardzo ważne wydarzenie :p

Bo Poland jest świeckim krajem tylko w Konstytucji. Też słyszałem o tym bojkocie, który dumnie jest nazywany ,,moralnym powstaniem". Proponuję aby protestujące środowiska wykonały listę moralnych i niemoralnych czynności oraz oficjalnie ją ogłosiły. Z tego się domyślam na koncert Madonny nie przychodzi się przypadkiem wracając z kościoła ;).
Obywatele tez mają prawo wyrażać swoje poglądy. Jak ktoś chce oglądać podstarzałą babę wykonującą kopulacyjne ruchy na scenie to może sobie oglądać jak ktoś chce bojkotować to może bojkotować. :)

I to jest ciekawe. Niby jest tu tyle osób, które brzydzą się ,,nieczystymi" i bezecnymi homosiami, ale równocześnie lubią mnożyć o nich tematy i krytykować. Często w niewybredny sposób dodam. Wrzućcie na luz, po co się nimi tak przejmować. Świat ma większe problemy, panowie mówiący altem go raczej nie przejmą.
Problemy większe może i są, ale panowie mówiący altem akurat mogą w krótkim czasie doprowadzić do odwrotności tego o co niby walczą. Ja się tam homosiami nie brzydzę, ale po co wyłażą z szafy?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Obywatele tez mają prawo wyrażać swoje poglądy. Jak ktoś chce oglądać podstarzałą babę wykonującą kopulacyjne ruchy na scenie to może sobie oglądać jak ktoś chce bojkotować to może bojkotować. :)
Ja nikomu praw nie ujmuję, ale podkreślam bezsensowność takich bojkotów. Mamy wolność słowa, więc można teoretycznie protestować przeciw wszystkiemu. Nawet temu, że brukiew nie rośnie na drzewach ;).

Problemy większe może i są, ale panowie mówiący altem akurat mogą w krótkim czasie doprowadzić do odwrotności tego o co niby walczą. Ja się tam homosiami nie brzydzę, ale po co wyłażą z szafy?
Ja rozumiem, że mogłoby wkurzyć człowieka, jak mu pod oknem kolorowy przechodzi pochód, no nie da się ukryć - niecodziennych osobników. Ale na pewne rzeczy nie ma wpływu i mi chodzi o odpowiedni dystans do takich właśnie. Im więcej bezsensownego, zawistnego jadu wytacza się pod wpływem tych parad, tym bardziej homosiów prowokuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry