Ćwiczenia z hantlami

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Witam.
Jestem nowy i ćwiczę od niedawna. Na razie tylko z hantlami i tu pojawia się moje pytanie. Poradzicie mi jakieś ćwiczenia z wykorzystaniem hantli? Jak je wykonywać i do czego można jeszcze je wykorzystać. Oprócz biceps, triceps, klatka... Ewentualnie w jakich pozycjach wykonywać ćwiczenia, na stojąco/siedząco.

Z góry dzięki.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Witam.
Jestem nowy i ćwiczę od niedawna. Na razie tylko z hantlami i tu pojawia się moje pytanie. Poradzicie mi jakieś ćwiczenia z wykorzystaniem hantli? Jak je wykonywać i do czego można jeszcze je wykorzystać. Oprócz biceps, triceps, klatka... Ewentualnie w jakich pozycjach wykonywać ćwiczenia, na stojąco/siedząco.

Z góry dzięki.

3 serie po 15 powtorzen po 2-3 cwiczenia na bica i trica,
3 serie po 15 potworzen na barki (2 cwiczenia na boczne aktony i 2 cwiczenia na przednie aktony)
Co do klaty to pompki 3serie do max
Kazda partia raz w tyg, noo min 5 dni przerwy.
Po miesiącu zwieksz ciężar (jesli masz mozliwosc) a zmniejsz ilosc powtorzen do 8-12
Cwiczenai dobierz sobie jakie ci odpowiadają ze strony http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Choc i tak pewnie nic Ci nie da takie machanie hantelkami bez silowni i diety bo sie znudzisz po miesiacu .
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Dzięki za rady i linka. Będę musiał jeszcze poczytać na temat diety i wziąć się za to na poważnie ;-) Co do tego, że się znudzę to wiem :D Dlatego prosiłem o jakieś ćwiczenia, bo cały czas robię to samo. I rzeczywiście będę musiał robić sobie przerwy, bo odczuwam zmęczenie. I coraz mniej robię powtórzeń. Jeszcze raz dzięki.
 
Do góry