Ćwiczenia od podstaw

zielona_trawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o uprawianie sportu, jestem kompletnym laikiem. Ale ostatnio postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i zacząć ćwiczyć. Oprócz poprawy kondycji, moim celem jest posiadanie jakiegoś niewielkiego, ale widocznego umięśnienia w okolicach brzucha (no cóż póki co mięsień piwny jest :/), prócz tego chciałbym mieć mięśnie na ramionach.

Prosiłbym, czy mógłby mi ktoś zarysować, jak powinien wyglądać mój program ćwiczeń, przy czym zaznaczam, że siłownia w moim wypadku odpada. nastawiam się więc na trening w domu. Jeżeli chodzi o nadwagę, nie mam z nią żadnego problemu. Ważę 70kg/175cm więc chyba jest ok :) (wiek 20 lat)

Póki od paru dni robię tak: pompki klasyczne, brzuszki ( z rękoma złączonymi za głową), no i bieganie (jak biegam na przemian raz w jednej raz w drugiej ręce trzymam butelkę z wodą 1.5 l i staram się obydwoma ruszać w tym samym tempie). Pewnie moje sposoby są głupie i całkowicie amatorskie, ale właśnie dlatego proszę o radę :p. A więc droga redakcjo bravo, Pomóżcie! :D :) ;)

P.S. Z góry dziękuję już tak na poważnie, za wszelkie wskazówki i porady
 
Do góry