Ćwiczenia Na Mięśnie Rąk....

Break_Girl

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ja jestem?
NO więc tak: Mam takie trichę ubite ręce... a chciałabym mięc (nie chyde...) ale takie no... nie "bardzo chude" tylko takie no normalne (zgrabne) i chciałabym mieć na nich męśnie (nie wielkie) i mam pytanko czy jak będę ćwiczyła ciężarkami 1,5 kg to czy one mi schudną? Bo ja wiem tylko to że mi się wyżeźbią... ale ja mam poprostu.. no... takie duże te ręce (ale nie takie baaardzo duże) i chce żeby mi troche schudły... wystarczą mi te ciężarki? czy jeszcze coś musze ćwiczyć?!?!?!
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Jak będziesz ćwiczyła regularnie to powinny Ci się ukształtować i schudnąć. A poza tym możesz się podciągac, ja mam taki drążek przy futrynie,ale można tez na drzewieczy na trzepaku. Wszystko jest dobre... W czym rece biorą czynny udział
 

Break_Girl

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ja jestem?
ja mam w przed pokoju :p ale nie mam sił żeby się podciągnąć :p jak już to skacze i się utrzymuje xd
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, i jak cwiczysz to opleć je folią w miejscach w ktorych chcesz zeby schudly (tluszcz spala sie wraz z wyplywaniem potu, dlatego od sauny się chudnie)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No nie do końca to prawda, ze im wiecej sie spocić tym wiecej schudniesz... jak sie pocisz to tylko wydalasz wode z organizmu... pomaga schudnąć ale nie jest głównym powodem. Sauna jest bardziej na zahartowanie organizmu.
Wydaje mi sie, ze takie 1,5 albo 2 kilogramowe ciężarki Ci pomogą, rob wiecej powtórzeń mniejszym obciążeniem i powinno być ok :)
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Dzis przed pujsciem na silownie przeczytalem twoj post ;];] Gadalem na twoj temat z trenerem :D A wiec nie da rady tylko zchudnac w jednym miejscu mozna tylko nabrac masy oraz miesnia.Mowil zebys duzo skakala na skakance to powinno dac efekty po 2 tyg i to znacznace poniewaz bedziesz chudla i to w duzym stopniu na skakance pracuja rece. Nie dziekuj tylko do skakanki B) B) B) B) B)
 

Break_Girl

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ja jestem?
no ale ja nie chce mieć "dużych" rąk :/ przecież 1,5 kg ciężarki mi wyżeźbią ręce..... i ja chcę żeby mi we wszystkich miejscach schudły ręce....
http://img334.imageshack.us/img334/9217/s44fnv7.jpg
powiedzmy że ja mam grubsze od niej ręce.. i jak będę skakała na skakance to będę miała takie ( może nie takie same ale coś w tym stylu ) ? Nobo ja nie chcę mieć tyle na nich tłuszczu :/

no odpowiedzcie mi!!!!!!!!!!!!!!
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
Ychh, ja kiedys mialam takie barki, ajj... A teraz doopa blada, juz mi nic nie zostalo z tego :( Mniejsza z tym. Moim zdaniem, nawet jesli Ci lapki nie schudna od tego machania skakanka czy tez od ciezarkow, to przynajmniej beda one umiesnione, a jakby nie bylo, napewno lepiej wygladaja miesnie niz... Tluszczyk, gdzie by to nie bylo. Wiec na Twoim miejscu i tak bym cwiczyla cokolwiek, chocby po to, by rece ladniej (choc niekoniecznie szczuplej) wygladaly. Pzdr :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jak będziesz wytrwale i systematycznie ćwiczyć, czyli te ciężarki i już skacz se na tej skakance to Ci sie rece wyrzeźbią.
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
a czy wczesniej cos robilas na rece?bo jesli mialas wieksza wage ciazarkow to w obecnj chwili 1,5 kg nic Ci nie da ale jesli od razu wzielas takie to spoko po jakims czasie beda ladne :) trenuje lekkoatletyke i znam troszke tych cwiczen dlatego proponowalabym jeszcze codziennie okolo 15 pompek damskich bedziesz miala przy tym rowniez ksztaltny biust :D pozdrawiam goraco :)
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
Według mie te ciezarki moga ci pomoc
ja takimi sobie cwicze po kilkadziesiat "podciągniec" i potem pomki
jak dajesz rade zrobic 10 pompek to na jakies 30 podciogniec ciezarku obydwoma reakmi robc z 10 pompek albo jak nie mozesz to przerwa i 5 ;}
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A ja mam odwrotny problem - mam o wiele chudsze ręce od te na zdjęciu... :/ Robię po 20 pompek dziennie i mi to nic nie daje. Więc jak dla mnie, pompki możesz sobie odpuścić.
 
Do góry