CV - czyli nasze 'zycie' na jednej stronie?

Status
Zamknięty.

pan_maska

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ostatnio coraz czesciej pisanie CV stalo sie coraz bardziej skomplikowane i... zroznicowane. Sa nawet ludzie zajmujacy sie tym zawodowo niczym swego rodzaju sztuka. Jak jest z Wami? Czy sami piszecie swoje CV, czy zlecacie je jakims specjalistycznym firmom, osobom? Czy uwazacie, ze zawsze warto sie trzymac standardowego jedno-stronicowego formatu?
 

Natalia20

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
37
sama pisze swoje CV najczesciej polega to na wprowadzaniu zmian to napisanego wczesniej CV bo zdobywa sie nowe umiejętność itd.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
No cóż jak się zdobędzie jakieś doświadczenie to się wpisuje i w taki to oto sposób się zmienia cv. No lae tak trzeba popróbować czasami jakiś układ i tyle bo cóż można tam więcej pisać jak tylko swoje dane, doświadczenie zdobyte. Nie trzeba wpisywać rzeczy których nie robililiśmy lub czegoś czego nie mamy wyuczonego.
Ja sam zmieniałem cv do takiej postaci że teraz już nie ma co zmieniać i tak nie mogę znaleść pracy :p
 

pan_maska

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Coz mysle, ze macie tylko czesciowo racje. Sam, z wlasnego doswiadczenia wiem, jak wazne szczegolnie w branzach artystycznych jest CV, ale nie typowe, a wyrozniajace sie. Czesto to jest wizytowka artysty. Czesto samo cv jest jedna z wielu jego prac, jak opowiadanie, czy artykul. Oczywiscie to sa wyjatki ;) Sa tez ludzie, ktorym sie nie chce, lub po prostu nie umieja sie do tego zabrac i dlatego firmy zajmujace sie profesjonalnym wykonywaniem CV, listow motywacyjnych zyja, a nie umieraja :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
sama pisze i zmieniam go jezeli cos tam sie zmienilo w moim zyciu lub kiedys chce zlozyc do innej branzy to wtedy musze cos wykreslic a cos doddac.......
 
Status
Zamknięty.
Do góry