Cuda Lubelszczyzny!

OlaMM

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Magiczne miejsca w mieście! zobacz na:

http://www.mmlublin.pl/11466/2009/10/11/brama-rybna--cudow-lublina--nominacje?category=pics
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
A ja znalazłam ciekawy artykuł na temat Roztocza! Naprawdę mnie zachęcił do odwiedzenia tej krainy, chociaż po weselu w zajeździe Arkadia w którym brałam udział, nie trzeba mnie już zachęcać, tak jestem zachwycona Lubelszczyzną. a oto artykuł: http://wypoczynek.turystyka.pl/roztocze.html
 
P

papryka9

Guest
Naprawdę bardzo ciekawy artykuł, aż chce się tam pojechać i zobaczyć wszystko na własne oczy:) A co do Zajazdu Arkadia to ktoś miał naprawdę dobry pomysł by nazwać tak hotel. Brzmi bardzo zachęcająco . Wpisuje się w tę cudowną okolicę
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
To chyba bardziej zajazd niż hotel;) Ale okolica piękna. Przy okazji zwiedziłam Tomaszów. Mają ciekawe zabytki, muzeum regionalne, cmentarz żydowski dwa rezerwaty przyrody. Roztocze to nieco senna kraina, bardzo bajkowa.
 
P

papryka9

Guest
A czym tak naprawdę różni się zajazd od hotelu? Można tam spać? można Można tam dobrze zjeść? można ( przynajmniej tak mi się wydaje po opiniach na temat Zajazdu Arkadia). Pewnie jest tam możliwość organizowania ślubów, chrzcin, komunii i tak dalej,ale w dobrym hotelu jest dokładnie tak samo. Już nie czepiajcie się o takie niuanse:)
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
Lublin: zamek z Kaplicą Św. Trójcy, Stare Miasto, Katedra, Muzeum na Majdanku, Ogród Botaniczny, Muzeum Wsi Lubelskiej
Pałac Zamoyskich w Kozłówce z przepięknym parkiem
Kazimierz Dolny nad Wisłą
Uzdrowisko Nałęczów
Renesansowy Zamość
Chełm z podziemiami kredowymi
Poleski Park Narodowy i z muzeum przyrodniczym
Roztoczański Park Narodowy: Zwierzyniec, Krasnobród- muzeum, cudowne źródełko
i to by były najważniejsze i najciekawsze miejsca na lubelszczyźnie wg. mnie :)
 

paweł1928

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
W szczególności polecałbym zwierzyniec co prawda jest trochę zaniedbany ale warto go zobaczyć - Krasnobród jest już przereklamowany
 
Do góry