Cropp

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Słyszałem że ciuchy w sklepie Cropp to że tak powiem są szmatami od podłogi i nie warto tam kupować nic a nic, że przy pierwszym praniu się rozlazą, pokosmacą itp .
Jakie jest wasze zdanie ?? ;] czekam na odpowiedzi ^
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Kupiłem raz kurtkę z Croppa. Szczerze powiedziawszy już po 3 dniach była do wyrzucenia. Dziura w kieszeni, popsuty zamek. Masakra. 200zł wydane w błoto! Odradzam!
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
ja mało co kupuje w croppie, ale mam koszule i spodnie od nich. I nic się nie stało.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Mam koszulkę i bluzę - jakościowo są ok. Natomiast na polówce z House'a się przewiozłem, 2 prania i zrobiła się szmata.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
mam koszulę, i kilka koszulek, które przeżyły już kilka prań i nic im się nie stało, tak więc nie wiem skąd te opinie
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Słyszałem że ciuchy w sklepie Cropp to że tak powiem są szmatami od podłogi i nie warto tam kupować nic a nic, że przy pierwszym praniu się rozlazą, pokosmacą itp .
Jakie jest wasze zdanie ?? ;] czekam na odpowiedzi ^

Zależy jak się trafi. Kupiłem tam szare polo, które po kilku godzinach przebywania na słońcu dorobiło się przebarwień. Zareklamowałem, wymieniłem koszulkę na białą i jest w porządku. Brat kupił u nich koszulkę - w praniu nadruk się "wykruszył", z kolei na mojej koszulce trzyma się jak trzeba. Dużo zależy od egzemlarza.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Ja ostatnio kupiłem 3 koszule, 2 koszulki, i spodnie i jak na razie są okej :) wcześniej też kupowałem tam, i nie mogę narzekać.! :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Szmaty do podłogi? A może to jakaś chińska podróba Cropp Town, jak ta afera ze sklepami Apple? Bluzę z Cropp Town mam kilka lat i jest nadal w świetnym stanie. Wiadomo, że po takim czasie już lekko zmechacona, ale to normalne przy takim materiale i wcale jakoś bardzo tego nie widać. Podkoszulki wytrzymują długo i wcale się nie mechacą. Kurtkę, taką wiatrówkę, też mam z Cropp Town i bardzo dobrze się trzyma, a mam ją już chyba ze 3 rok.
 
Do góry