Cristiano Ronaldo

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
Chłopie.. to Ty nam tutaj wmawiasz, że CR jest najlepszy a ja daje przykłady których pewnie nie jesteś w stanie pojąć a więc wytłumaczę. Specjalnie dla Ciebie ! Uważasz, że te 100 milinów jest dowodem wielkości CR i z tego powodu jest on lepszy od takiego Messiego który nie kosztował nic. A więc ja się pytam czy Janczyk który kosztował 2 miliony jest lepszy o Messiego bo kosztował więcej ? Jeśli tego nie rozumiesz to sory ale nie wytłumaczę prościej.
To nie ilość milionów się liczy a gra. Jeśli to ile piłkarz kosztuje mówi nam o jego umiejętnosciach to czemu Barca wygrał 6 Pucharów A Real odpadł z Alcorcoron ? Opanuj patrz na grę a nie cyferki.. I co z tego, że CR ma super styl skoro styl Messiego jest bardziej doceniany przez ludzi którzy profesjonalnie zajmują się piłką ?
I co z tego, że piłka opiera się na banknotach ? Wszystko się na nich opiera a nie moją winą jest, że w Realu pracują młoty które wydają 100 milinów na Ronaldo.. skoro tam taki Higuain jest od niego 3 razy lepszy.
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
kolego ja cie rozumiem w tych kwestiach lecz dodaje jakies ale. nikomu nie wmawiam ze CR jest najlepszy. jego styl wedlug mnie jest w deche.

10 najpiękniejszych bramek roku 2009. Zobacz

W głosowaniu internautów na najładniejszą bramkę zwyciężył Cristiano Ronaldo. Portugalczyk odebrał nagrodę imienia Ferenca Puskasa za trafienie w meczu Manchesteru United z FC Porto w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Cristiano Ronaldo pokonał Heltona strzałem z ponad 30 metrów.

messiego nawet nie ma na liscie top 10

Emmanuel Adebayor w meczu Arsenal - Villarreal w Lidze Mistrzów, 7.04.2009
Eliran Atar, Bnei Yehuda - Maccabi Netanya w izraelskiej Premier League, 7.02.2009
Michael Essien w meczu Chelsea - Barcelona, Liga Mistrzów, 6.05.2009
Grafite, Wolfsburg - Bayern Munachium w meczu Bundesligi, 4.04.2009
Andres Iniesta, Barcelona - Chelsea, Liga Mistrzów, 6.05.2009, 2009
Luis Angel Landin, Cruz Azul - Morelia w lidze meksykańskiej, 12.04.2009
Katlego Mphela, South Africa - Hiszpania w Pucharze Konfederacji, 28.06.2009
Nilmar, Corinthians - Internacional w mistrzostwach Brazylii, 10.05.2009
Fernando Torres, Liverpool - Blackburn w Premier League, 11.04.2009

messi dostal zlota pilke w 2009 CR w 2008 messi dostal ja zasluzenie tak samo jak CR w 2008 tylko ze CR zdobyl ja rok wczesniej.

'"Król futbolu", Pele oświadczył, że błąd popełniają ci, którzy uważają skrzydłowego Manchester United, Cristiano Ronaldo za najlepszego piłkarza na świecie.
Mimo to Pele stwierdził, że Cristiano nie zasługuje jeszcze na tytuł najlepszego zawodnika świata. - Żeby zasłużyć na ten status trzeba utrzymywać wysoką formę przez kilka lat, a nie jeden sezon. Dlatego jeszcze poczekajmy z tak wysoką oceną Ronaldo - stwierdził legendarny Brazylijczyk.'

chlopak w ManU pokazal na co go stac w realu jeszcze nie ale mysle ze u krolewskich w przyszlym sezonie cos ustrzeli

jeszcze jedna statystyka:

Otrzymał aż 466 punktów podczas gdy drugi na liście, Lionel Messi z Barcelony tylko 281. Trzecie miejsce zajął natomiast nasz kochany Hiszpana Fernando Torres z Liverpoolu, który zanotował 179 punktów.

takich statystyk jest mnostwo raz w nich jest lepszy leo raz ronealdo i tak w kolko.. dla ciebie leo dla mnie ronealdo i tyle...
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
Ten gol był wybrany cudem.. Bramka Landina 100 razy ładniejsza, Grafite.. Atar to były gole a takie jak CR. No sory ale zdarzają się co jakiś czas i nie oszukujmy się, że nagroda za nazwisko.
Ale niech Cie będzie.. CR super i cały czas to powtarzam a Messi dla mnie lepszy i tyle w tym temacie.
 

Rio-Ferdinand-5

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
CR to mój ulubiony piłkarz, oprócz tego jestem fanem United (w którym niestety już nie gra) i z czystym symieniem mogę powiedzieć, że widziałem wszystkie mecze ManUtd w PL i CHL od 2007(na żywo lub nie, ale w całości). Co do temetu to myślę, że jest świetnym piłkarzem, jako ofensywny pomocnik czy napastnik jest praktycznie kompletny.
Ma mocny i celny strzał (szczególnie w rzutach wolnych dobrze to widać), jest wysoki, silny, dobrze gra głową, ma świetny drybling itd. Oczywiście można powiedzieć, że jest efektowny, ale nie efektywny.
Wyżej piszecie o tej bramce roku 2009. Wydaje mi się, że dostał ją za poziom gry (ćwierćfinał CHL) i dzięki niej Man Utd awansowali dalej.
Co do tych 100 mln to myślę, że Real przesadził (jak zawsze zresztą), Ronaldo jest wart dużo, ale nie aż TAK.
Może w niedalekiej przyszłości przekonamy się ile dla Barcy jest warty Leo jak szejkowie z ManCity sięgną po "drobne" do swojej głębokiej kieszeni ;]
Oczywiście żartuje i wątpie, żeby Messi chciał tam iść.
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
"Wyżej piszecie o tej bramce roku 2009. Wydaje mi się, że dostał ją za poziom gry (ćwierćfinał CHL) i dzięki niej Man Utd awansowali dalej.
Co do tych 100 mln to myślę, że Real przesadził (jak zawsze zresztą), Ronaldo jest wart dużo, ale nie aż TAK."

To miał być gol najważniejszy (NAJWAŻNIEJSZY) czy najpiękniejszy (NAJPIĘKNIEJSZY) ? Chyba to drugie a nawet jeśli patrzyli czy gol ważny czy nie.. to bramka Iniesty ważniejsza, w kluczowym momencie, ostatnim można powiedzieć i dała finał, jedyny celny strzał Barcy w meczu, jedyny gol Iniesty w LM a do tego uderzenia ( a raczej podbicie ciężko to określić) w magiczny sposób ( jak na Barce przystało)piłki która wpada w okienko bramki Cecha
Piłkarscy Bogowie w Finale zjedli MU, Messi okazał się większy od 3 zawodników prawie dwumetrowych i pamiętne słupki.. tylko 2-0, mogło być wyżej choć MU również mieli okazje ale na pewno nie więcej i nie lepsze od tych Barcy.. warto też przypomnieć, że w Barcelonie nie mógł zagrać Abidal, Alves i Marquez więc z konieczności na środku obrony wystąpił Yaya Toure, Iniesta i Henry wrócili po kontuzjach na ten tylko mecz, młody Busuets musiał zagrać na DP a Barca i tak kopnęła MU w pewne miejsce i w pełni zasłużenie wygrała LM. Dziękuje. : )
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
załuz se nowy temat i tam sie wyzal... napisze ze messi jest dla ciebie najlepszy itp.
 

Rio-Ferdinand-5

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
WestCoast, może Barca zjadła w Rzymie MU, ale po pierwsze to jest temat o Ronaldo, a co do niego w tym finale tylko on Rooney i Scholes starali się coś grać (z ManUtd), po drugie ,nie wiem czy wiesz, że Messiego Barca ściągnęła z Argentyny jak był bardzo młody i dostawał od nich zastrzyki na pobudzenie hormonów wzrostu i przez to ma o wiele mocniejszy wyskok (to nie jest moje zdanie tylko wielu ekspertów farmaceutyki).
Co do tej bramki roku to chodziło mi o to, że bramka Ronaldo była piękna i ważna, Iniesta uderzał z ok. 16m Ronaldo - ok. 30m, więc nawet tych dwóch bramek nie porównuj!
Jeszcze jedno - jak Barcelona to "Piłkarscy Bogowie" to wytłumacz i dlaczego tak męczyli się z Chelsea w półfinale? Awans Barcy był najbardziej niesprawiedliwym wynikiem w tamtej edycji CHL.

Uspokójcie się, kulturalniej rozmawiać, bo warny polecą! FL8
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
Messi nie został ściągnięty tylko przyjechał do Barcelony żeby żyć. Gdyby nie te zastrzyki to umarłby, jeden taki zastrzyk był bardzo drogi a Barca nie wahała się choć nie miała pewności czy z niego będzie dobry zawodnik. Mocniejszy wyskok ? On dzięki temu urósł a nie mocniejszy wyskok.. może dzięki temu szybciej biega itp. ??
Messi jest wychowankiem Barcelony. W zasadach FIFA żeby być wychowankiem trzeba być zarejestrowanym w klubie ponad 2 lata, w Argentynie Messi nie był 2 lat zarejestrowany. Podobnie jest z Raulem który miał taką sytuacje bo przeszedł z Atletico Madryt do Realu.
No jasne, nikt się nie starał dla tego MU przegrało.. ja widziałem, że wszyscy biegali ale byli za słabi nie na Barce. Schools się starał ? Hahahha wszedł i chciał połamać nogi, taki był sfrustrowany.

Awans Barca był niesprawiedliwy ?
Może byś zobaczył pierwszym mecz Barca-CFC w którym dla Barcy powinie być 2 karne, były 2 niesłuszne spalone po których Henry i Messi wychodzili sam na sam a Ballack nie dostał czerwonej kartki za 'atak' na gracza Barcy.

Myślisz, że mnie zagniesz na temat Barcy ? Nie masz szans a ta gadka z CFC to żenująca gadka ludzi którzy widzieli tylko jeden mecz.

Mam nie porównywać bramek ? Czemu, bo Cie zagiąłem ? Bramka Iniesty nie była ładna ? Też była ładna w końcu nominowana.. a okoliczności w jakich została zdobyta. Bez urazy ale gdybyś był na jego miejscu to byś zrobił kupę albo zemdlał.. A uderzenie świetne z pierwszej piłki. Jeśli mamy patrzeć na to, że gol ważny to ten dużo ważniejszy. Ronaldo dostał nagrodę za nazwisko. Zresztą.. wszystkie gole ważne i większość ładniejszych od gola Ronaldo.

ZGIEL
"załuz se nowy temat i tam sie wyzal... napisze ze messi jest dla ciebie najlepszy itp. "
PO pierwsze.. kup se słownik..
Po drugie.. nie żale się tylko wyrażam zdanie
Po trzecie.. uważam, że Ronaldo jest dobry ale słabszy od Messiego i to jest w temacie.
 

Rio-Ferdinand-5

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
WestCoast
Hej! Czy ja powiedziałem, że strzeliłbym tą bramkę na miejscu Iniesty albo, że strzeliłbym to lepiej?! Może zrobiłbym kupe, ale tak samo by było gdybyś był na miejscu Ronaldo.
Mocniejszy wyskok Messiego to są fakty. Sprawdź jak nie wierzysz.
Zagiołeś mnie?! Stary, co ty pieprzysz?!
To jest wymiana poglądów o piłce, a nie Freestyle Rap Battle.
Nie widziałem dwóch meczów?! Człowieku, ja cie nie obrażam, więc ty nie zaczynaj!
JEDEN karny, a jak dwa to jeden bardzo naciągany!
Ballack czerwona kartka? Sędzia MÓGŁ dać, ale nie musiał.
Nie mów ZGIELowi żeby sobie kupił słownik jak sam nie umiesz Scholes napisać!
Scholes WALCZYŁ, niektórzy nie rozumieją co to znaczy, bo nigdy nie grali w piłkę.
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
haha zagioles westa haha... po pierwsze jest darmowy xD wyrazaj zdanie w innym temacie np leo messi jest prze h... po trzecie trzecie
uwazasz uwazaj.... jeszcze piszesz glupoty ze dostal za nazwisko... RONEALDO jest swiezoscia... west jest po prostu z tych ludzi kturych katalunia olsnila... tak jak w polsce kiedys stal mielec...
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
Zrobiłbyś kupę na miejscu Iniesty ? więc powodzenia.. ja na miejscu Ronaldo podałbym do kolegi.
Mocniejszy wyskok Messiego to fakt.. no nic dziwnego skoro te zastrzyki dały mu wzrost to i pomogły przy wyskoku.
Mówisz coś o słowniku ? "Zagiołeś" pisze się zagiĄłeś więc sam stul dziobek.
Wymiana poglądów ale Ty masz chore zdanie które ja zagiąłem.. proste.
Najwidoczniej nie widziałeś dwóch meczów. Czerwona kartka dla Ballacka mogłaby ale nie było.. ? Fakt, podobnie w rewanżu mogłybyć karne ale sędzia nie musiał gwizdać bo ręki były 'nabite' więc sędzia mógł zrobić ale nie zrobił.. o ile czerwona kartka dla Abidala za to, że Anelka się potknął to śmiech.
Scholes walczył ? Wbiegł i od razu chciał złamać nogę dla gracza Barcy.. wojownik roku i praktycznie tylko tą jedną akcją zaistniał w tym meczu.
Nie grałeś w piłkę więc nie wiesz i tu się z Tobą zgodzę, same wbiegnięcie na boisku z chęcią złamania nogi to nie walka tylko czysty idiotyzm który da drużynie najwyżej czerwoną kartkę.
Dziękuje


Zgiel
A ty się nie mądrz bo jesteś analfabetą. Myślisz, że jesteś fajny bo masz plakat Ronaldo na łóżkiem i robisz przed nim różne dziwne rzeczy.. kolorując go co dzień na biało. Jesteś fanem Realu a przyleciałeś do tego klubu na ogonie CR a Katalonia mnie oświeciła jakieś 7 lat temu, ty jesteś ciemny i żadne oświecenie Ci już nie pomoże.

I nikogo nie obrażam tylko piszę jak jest, trochę szczerości to dla was obrażanie więc nara żuczki, eksperty a'la Gmoch.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
@WestCoast sam jestem fanem Barcelony, ale to co wypisujesz to już przesada, przestań obrażać innych użytkowników, przez Ciebie dyskusja traci na wartości, 'A ty się nie mądrz bo jesteś analfabetą.', 'masz plakat Ronaldo na łóżkiem i robisz przed nim różne dziwne rzeczy.. kolorując go co dzień na biało.' 'więc sam stul dziobek.' Czy tak zachowuje się kibic F.C. Barcelony? Czy tak powinien zachowywać się człowiek z klasą?
Spodziewaj się warna w najbliższym czasie od moderatora tego działu.
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
A co mam gadać jak polityk ?
Będę mówił tak jak mi się podoba.
Nie Tobie oceniać jak zachowuję się kibic Barcelony.
Piszcie co chcecie, piszcie, że jestem niewychowany itd. Nic mnie to nie obchodzi a i tak was zagnę bo mam rację w sprawach wyżej wymienionych.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Prosiłem was byście się uspokoili. Będziece gadać o piłce, czy obrażać się nawazajem? Robicie piękną reklamę klubom którym kibicujecie, na pewno są dumni.
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
tak sie zachowuje kibic barsy... analfabeta? u ó h ch ż rz? po co to komu? wiem ze jak sie na to patrzy na te bledy to troche sie czytac nie chce... realu sie nie da zagiac... tego co napisales na moj temat nie bede komentowal bo ban by wyskoczyl... w kazdym poscie uzyles slowa messi a to temat cr wiec to chyba ty masz plakat dziecino.. zaluz temat barsa messi czy cos i tam sie wyzyj... mysle ze jest duzo kibicow barsy na forum wiec bedziesz mogl im napisac jaki messi jest boski...
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
"barsa" a kto ty jesteś ? "sgiel" może ?
Te 'ó,u,rz,ch,h.rz,ż' wskazują na analfabetyzm.. po co to komu ? A po co ci morda a w niej język ? Pisz i mów poprawnie jak Polak.
Nie będziesz komentował bo i tak nie dasz rady mi pojechać. Panie bardzo ułożony i kulturalny.. chłopak, nie zaginam realu. Czytanie ze zrozumieniem też kuleje ?..

Fl8
A co ja reklamuje Barcelonę ? Nie obchodzi mnie to co sobie myślą inni kibice o kibicach Barcy.. nic mi ich opinia nie da więc mam to wiesz gdzie, nie chcę też reklamować Barcy w celu nazbieraniu nowych fanów którym wystarczy pokazać, że Barca jest najlepsza i już będą wielkimi kibicami. A tak poza tym to jestem spokojny, opanowany i bardzo poważny. Nie udaję jak 'sgiel' ułożonego chłopczyka z bogatego domu który nie umie pisać bo rodzice woleli zainwestować w neostradę niż naukę dla dziecka. Toć ja gadam o piłce i to nie ja zacząłem tutaj wjeżdżać na nich, tylko oni na mnie.. wystarczy popatrzeć wyżej i zobaczyć w czyim poście napisałeś 'ostrzeżenie'. To oni zostali zagięci więc poszedł tekst żebym zakładał temat o Messim itd. Tylko, że jakoś wcześniej nie przeszkadzało, że o nim wspominam bo pan 'sgiel' jeszcze nie wiedział o tym, że tak łatwo go 'zagnę'.
Peace
 

Rio-Ferdinand-5

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Oj West Cosat... ciekawe ile Ty masz lat <_< ... "zagiąłem was, Messi, Barca" - chyba w każdym poście piszesz te wyrazy... Nie chce mi się już z tobą dyskutować, bo cały czas piszesz to samo i używasz tych samych argumentów.
Tak masz racje pisze się "zagiąłem", ale to Ty zacząłeś atakować ZGIELA z tym słownikiem.
Z tym "białym na plakacie" to chyba trochę przegąłeś, co?
Naprawdę nie zależy Ci na wizerunku kibiców Barcy? Dziwne... :niepewny:
Aha! Ostrzeżenie w moim poście było pewnie dlatego, że akurat wtedy był ostatni. Ja napisałem co myśle o CR, a TY zacząłeś na mnie "wjeżdżać".
Hmm... To, że ktoś ma neostradę znaczy, że jest z bogatego domu? Dużo ciekawych rzeczy się tu dowiaduję. :D
Zacznijmy w końcu pisać coś konstruktywnego, bo nie wygląda to dobrze. :/
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
Oj Rio ? Ciekawe ile Ty masz lat ?
Bo was 'zagiąłem' a wy zaczynacie swoje durnowate argumenty przedstawiać. Messi i Barca ? to oczywiste, że o nich wspominam bo są wzorem do naśladowania dla każdej drużyny na świecie : )
Nie chce Ci się- nie masz argumentów.. ups. Twoje do mnie nie trafiają bo są śmieszne. Ja mam cały czas te same ? Hm.. Mówiłem żebyś obejrzał 2 mecze, gdy Ty odpowiedziałeś, że czerwona nie byłą ewidentna i karny też nie to ja napisałem jak to było w 2 meczu bo też ewidentnego nie było nic. Właśnie ja mam argumenty a Ty cały czas się powtarzasz.
Zacząłem go atakować bo on pisze jakby miał 7 lat a o udaje super-mózga i eksperta którego położyłem prostym argumentem a ten wybronił się pisząc "załuz se nowy temat i tam sie wyzal". <--- <wyśmiewa> i nie tylko błędy. Tu też warto podkreślić, że to właśnie 'sgiel' napisał pierwszy ten durnowaty teksty który był atakiem na prywatność a Ty poprawiłeś więc dostało się ostrzeżenie. Przeanalizuj mój post przed tymi i sprawdź czy tam na was najechałem.
Czemu przegiąłem ? Czy to coś strasznego ? Ale mu pojechałem.. yooo sory.
Nie zależy mi na tym co sobie myślą o kibicach Barcy jakieś typy bez mózgów. Co mądrzejszy wie, że jeden nie oznacza, że wszyscy są tacy sami a ja nic złego nie robię. Kilka chamskich tekstów i od razu wielkie HALO. Ojoj, będę pisał tak jak Polak a nie jak ćwok co to tylko się wymądrza. I co w tym złego ?
Ostrzeżenie było w Twoim poście i to nie ja zacząłem atakować waszą świętobliwość czy też 'sgiela'. Pisałem wyżej.
Nie to, że ktoś ma neostradę panie "WSZYSTKO DOSŁOWNIE", tylko to, że zamiast nauczyć się pisać siedzi przed netem i rżnie głupa popełniając śmieszne błędy.. naprawdę- lepiej było zainwestować w książki niż w neostradę dla tego dziecka.
Ja pisałem konstruktywnie.. to, że miałem teksty które was ośmieszał wcale nie oznaczało, że nie miałem argumentów. To wy się oburzyliście tak bardzo, że "już nie piszemy bo on brzydko mówi". Ale straszne..
Poziom dyskusji trzeba zawyżać jakimiś głupimi tekstami ale po co ? Bo ładniej wygląda ? I co z tego ? Czy wam nawrzucam czy nie i tak będzie to samo.. daje argumenty a to najważniejsze. Nie obchodzi mnie wasze zdanie na mój temat, nawet na temat CR czy Barcy.. ja wyrażam swoje zdanie a jak ktoś chce mi udowodnić, że jest inaczej to niech to zrobi a nie pęka po chwili bo poleciałem na chama. Straszne..

I jeszcze jedno.. to wy zaczęliście naruszać tematy zachowania i to w waszych postach zaczął się totalny 'off-top' który teraz się ciągnie.
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
wyglada to fatalnie... west ma chyba 16 lat i chodzi do szkoly i nie ma pojecia o zyciu ale jest SLU xD... a po pierwsze to nie mam neo. a po 2 dlaczego mam pisac jak polak skoro moge nim nie byc?? nie dam rady ci pojechac uwiez mi ze jak bym cie kiedys soptkal to bym cie pojechal... kim ty jestes? czesto slysze to pytanie z ust ludzi peja. ja budowlaniec nie pracujacy w zawodzie startujacy w prawdziwym zyciu... tak na powaznie co to za ruznica czy jest ktos biedny czy bogaty czy ma dziecko czy BMW czy slucha rocka czy techno?
Teraz moze cos o Crisie

Osiągnięcia


Bravo Award: 2004;
Puchar Anglii: 2004;
Puchar ligi angielskiej: 2006, 2009;
Tarcza Wspólnoty 2007, 2008;
Mistrzostwo Anglii: 2007, 2008, 2009;
Król strzelców ligi angielskiej: 2008;
Liga Mistrzów: 2008;
MVP Ligi Mistrzów: 2008;
Klubowe Mistrzostwo Świata: 2008;
Złoty But: 2008;
Złota Piłka: 2008;
Piłkarz Roku FIFA: 2008;
 

West_Coast_

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
od J do E
Sprawdziłeś na profli ile mam lat i jesteś kozak ? Dorzucasz jeszcze 'chyba' dla niepoznaki...
Jesteś dorosły i nie umiesz pisać poprawnie ? Aha i raczej z taką inteligencją zostaniesz nie pracującym bardzo długo.
Co mogę wiedzieć o życiu ? Dużo za dużo jak na ten wiek.
Mówisz co to za różnica ? A co to za różnica czy jestem SLU czy nie ? Jesteś dorosły a piszesz 'xD' ...? Powaga
Chłopak, jakbym cie spotkał to nie pytaj co by się stało. Byś mi pojechał ? Jedno moje słowo.. ciii, nie pytaj o co chodzi. Mogę cie zniszczyć słownie co właśnie robię, w ustawce i solówce.. myślisz, że się boje ? Nie ten typ i nie te wychowanie..
Oo jak nie jesteś Polakiem to ok ale nie jesteś nim ? Co, może wyprzesz się narodowości żeby dowartościować się na forum.. ?
Nie ma dzieci neo ? Nie wiesz co to znaczy więc knebel w pysk. Jesteś przykładem takiego kogoś, zamiast się czegokolwiek nauczyć.. siedzisz w necie i udajesz mądrego. Ja też tu siedzę ale w szkole nie mam problemów i umiem pisać.. mimo to, że jestem "BEZMÓZGIM SLU"..
A czy ja wjeżdżam na to, że jesteś bogaty czy biedny ? nie, mówię tylko, że twoi starzy zje.bali sprawę kupując ci neostradę zamiast książek i słownika.
Co za różnica czy słucha rock czy techno ? Sam się sapiesz, że jestem SLU a dajesz taki przykład.. sam się zjadasz, nawet nie muszę ci jechać. Sam to robisz.
Jestem SLU i co z tego, Problem ? Reprezentanci biedy ci się nie podobają ? Chodzę do szkoły i co z tego ? Umiem pisać a ty nie chodzisz i jesteś analfabetą.. nie pojadę ci ? Cały czas to robię..


Brawo za osiągnięcia z klubem dla CR. Messi ma samych indywidualnych trzy razy więcej a jest o rok młodszy : ) Pogrążasz się..

Osiągnięcia Leo indywidualne:

Bravo Award: 2006–07
Najlepszy strzelec Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-20: 2004–05
Najlepszy piłkarz Młodzieżowych Mistrzostw Świata U-20: 2004–05
Najlepszego Młody Piłkarz Copa América: 2006–07
*Piłkarz Roku w Argentynie: 2004–05, 2006–07
*Wyjątkowy Młody Piłkarz Roku wg FIFPro: 2006–07, 2007–08
*Najlepszy Młody Piłkarz Roku wg FIFPro: 2005–06, 2006–07, 2007–08
*Młody Piłkarz Roku wg World Soccer: 2005–06, 2006–07, 2007–08
Premio Don Balón (Najlepszy Obcokrajowiec): 2006–07
*Najlepszy Iberoamerykański Piłkarz Primera División wg EFE: 2006–07, 2007–08
*Miejsce w Drużynie Roku wg FIFPro: 2006–07, 2007–08
Najlepszy strzelec Ligi Mistrzów: 2008–09
Miejsce w Drużynie Roku UEFA: 2007–08
Miejsce w Drużynie Roku FIFA: 2007–08
Trofeum Alfredo Di Stéfano: 2008–09
MVP Ligi Mistrzów: 2008-09
Najlepszy napastnik Ligi Mistrzów: 2008-09
Najlepszy napastnik Primera División wg LFP: 2008-09
Najlepszy piłkarz Primera División wg LFP: 2008-09
Najlepszy piłkarz świata wg magazynu Onze Mondial: 2009
Zdobywca Złotej Piłki France Football: 2009
Piłkarz Roku FIFA: 2009
Najlepszy piłkarz Klubowych Mistrzostw Świata: 2009

Z Klubem:

*Spanish League (3): 2004–05, 2005–06, 2008–09
Spanish Cup: (1) 2008–09
*Spanish Supercup (3): 2005, 2006, 2009
*UEFA Champions League (2): 2005–06, 2008–09
UEFA Super Cup (1): 2009
FIFA Club World Cup (1): 2009

I reprezentacja:

FIFA U-20 World Cup: 2005
Olympic Gold Medal: 2008

* TAM GDZIE WIĘCEJ NIŻ JEDNO ŻEBYŚ NIE PRZEOCZYŁ : )

Ty wszystko wbiłeś w jednej rubryce, ja podzieliłem na 3 i jest dużo, dużo więcej i to samych indywidualnych jest dużo więcej niż CR ogólnych. : )
Dziękuje.
[ źródło: Wiki ]

I jeśli robisz tutaj za poważnego człowieka to rób.. nie obchodzisz mnie żuczku. Niczego mi nie udowadniasz a z każdym kolejnym postem się pogrążasz. Sam sobie przeczysz i myślisz, że dajesz poważne argumenty [ również korzystając z wiki ] które zaginam malutkim palcem, bez większego wysiłku wymieniłbym więcej osiągnięć Messiego bez zaglądania do jakiegokolwiek źródła ale jak na maxa to na maxa.

Ahaaaa i żeby nie było, że off-top to powiem, że myślę, że C. Ronaldo to dobry zawodnik ale słabszy od Messiego czy Iniesty.
 
Do góry