Cristiano Ronaldo Gejem.

Status
Zamknięty.

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Może te wszystkie jego panienki to tylko przykrywka prawdziwego JA :D :D

Z resztą... niech sobie będzie kim tam chce :) w końcu liczą się jego umiejętności, a nie sam wygląd.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Pedauly wciskają wam kit a wy jesteście tak głupi że łykacie to.

On nie jest pedałem.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Skąd wiesz?
masz tą pewność?
Skoro nie było by nic w tym to nie twierdziła by tego tak duża liczba osób :D

A wiesz ile osób wierzy w UFO?

Pedalstwo ma to do siebie , ze bardzo często wciska ciemnemu ludowi plotki ze ktoś jest gejem, po to by popularyzować swoje dewiacyjne lobby.
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
Może masz i racje, aczkolwiek w mojej ocenie jest gejem ;)
ew jego "styl" powoduje że ludzie go tak odbierają :)
 

HaHaHeK

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
wziąć na chleb ?
Ja go nienawidze za jego kase, styl i wogole. Zawsze bralem, biore i bede brac go za geja :bag: :bag:
...Ale jak już o plotkach to Crysia teraz z Paris Hilton ma romans -.- ...
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wy się tu kłócicie czy jest gejem, czy nie a on właśnie stuka kolejną panienkę...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Może masz i racje, aczkolwiek w mojej ocenie jest gejem ;)
ew jego "styl" powoduje że ludzie go tak odbierają :)

Niby dlaczego? Za różową koszulke na 1 zdjęciu? No proszę Cię, teraz taka moda po prostu, sam mam różową koszule np. do gajerka i wyglada b. elegancko.
Bo jest przystojny? Zazdrościsz mu po prostu i tyle

Ja go nienawidze za jego , styl i wogole. Zawsze bralem, biore i bede brac go za geja :bag: :bag:
...Ale jak już o to Crysia teraz z Paris Hilton ma romans -.- ...

Zazdrościsz mu po prostu i tyle
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Oho... Obrońca się znalazł.

Chyba każdy ma prawo wyrazić opinię o Cristiano, a ty nie musisz od razu tego kogoś atakować.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Bezmyślne to są te twoje próby obrony tego pedałka.

Ja go nie bronie...Tylko staram się używać rozumu i w porównaniu z wami to jestem normalny.

Jakoś nie widziałem zdjęc C. Ronaldo z zadnym facetem ani w pedalskim klubie, za to widziałem dużo zdjęć jak jest z kobitkami...

Więc dlaczego myślisz że jest pedałem, może daj jakiś argument? Bo jak dla mnie to normalny chłopak.

A takie rzeczy ze ktoś jest gejem wymyślają...pedały, podchwytują to zazdrośnicy i już cały ten szlam intelektualny ma zabawę.

Podaj choć jeden sensowny argument tylko proszę nie różowe polo bo chyba nie jesteś wioskowym głupkiem i wiesz co to moda i wiesz ze męska moda akceptuje już dawno róż? Kolor jak kolor...

A może twój chłopak wygląda jak dziecko wojny a ty jesteś typową paszteciarą i tak się nawzajem pocieszacie? Nie przebudowałaś przypadkiem swojej psychiki przez to, że nie miałaś wśród przystojnych Polaków brania? :)
 

Ocean Soul

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Myszków
Czego mu moge zazdrościć?
To że jest przystojny?
Sory ale nie czuje się pod tym względem gorszy od niego...
Chyba jedynie moge mu zazdrościć $ i umiejętności piłkarskich i nic więcej.
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Ja akurat nie mam mu czego zazdrościć. Zazdrość straszna rzecz :)

A to że jest gejem to moja prywatna opinia i tobie nic do tego.

A ty jeśli tak chcesz to możesz być w nim nawet po uszy zakochany, nacierać go samoopalaczem i wcierać żel we włoski.

Skąd to wnioskujesz czy mój chłopak jest jak to nazwałeś "dzieckiem wojny" a ja "typową paszteciarą"? Tym że nie podoba mi się styl tego lalusia? i od razu wysuwasz tak dziecinne i prostackie wnioski?

A może to właśnie ty jesteś zakompleksionym dzieckiem neostrady, które podbudowuje się obrażaniem osób o odmiennym zdaniu?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A to że jest gejem to moja prywatna opinia i tobie nic do tego.

No mi rzeczywiście nic do tego czy jesteś idiotką czy normalną osobą, rzeczywiście, ale jak wydajesz takie poważne sądy to przynajmniej uzasadnij...

Przecież nie ma ani jednego zdjecia C. Ronaldo calujacego sie z jakims mezczyzną (czy w ogóle przytulajacego) za to same co raz z fajnymi laskami wiec?

A ty jeśli tak chcesz to możesz być w nim nawet po uszy zakochany, nacierać go samoopalaczem i wcierać żel we włoski.

Nie wiem czy on stosuje samoopalacz, chyba nie musi w przeciwienstwie do ciebie. Pewnie jestes trupioblada i brzydka.

Skąd to wnioskujesz czy mój chłopak jest jak to nazwałeś "dzieckiem wojny" a ja "typową paszteciarą"? Tym że nie podoba mi się styl tego lalusia? i od razu wysuwasz tak dziecinne i prostackie wnioski?

Bo to oczywiste...Nikt inny oprócz frajerów i paszteciar nie krytykuje C. Ronaldo za styl bycia, wygląd itp i nikt nie wysuwa tak absurdalnych wniosków.


A może to właśnie ty jesteś zakompleksionym dzieckiem neostrady, które podbudowuje się obrażaniem osób o odmiennym zdaniu?

Czy ja cie obrazilem? Czy ty masz rozum w ogóle? W ogóle na takie jak ty to szkoda sylaby nawet.
Czy nazwanie paszteciary pasztetem jest obrazą? To tak jakby zebrak mial sie obrazic za to ze go ktos nazwal zebrakiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry