Creative Zen 4gb

Hutang

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam problem z zenem 4gb. Dostałem go od starszego brata, kiedy wrócił ze Stanów na początku września w zeszłym roku. Przejdę od razu do rzeczy. Jakiś miesiąc temu musiałem zeniaka oddać do naprawy, bo przestał działać po bliskim kontakcie z podłogą, kiedy wypadł mi z kieszeni w czasie biegu. Za naprawę dałem 20 zł i zadowolony, że po reanimacji wszystko dobrze działa dalej z niego korzystałem. Zdarzało się, że się zawieszał w czasie słuchania muzy (zdarzało się to bardzo rzadko, może raz na miesiąc). Ekranik znikał, tylko kontrolka, którą się włącza odtwarzacz świeciła na niebiesko, jakby wciąż działał, a ekran był zupełnie wyłączony, muza nie grała, itd. Wtedy zawsze wciskałem igłą reset i wszystko było git. Jednak wczoraj jak się zresetował, to oczywiście znowu wcisnąłem reset, ale po 2 minutach znowu się wyłączało. Po kilku takich próbach wszystko się schrzaniło. Jak włączam, to kontrolka się pali, ale teraz nawet logo creative się nie pokazuje (nie mogę więc zrobić formata zena). Może ma ktoś zena 4gb i wie jak rozwiązać problem? Czekam na odpowiedzi.
 
Do góry