Cradle Of Filth

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Tak tylko im szybciej sie zbierze tym lepiej, bo jak z tego samego miasta się ktoś znajdzie to do tego czasu można wiele byków obalić :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Co racja to racja :p Mi w sumie też bardzo zależy na tym by ktokolwiek chociażby z forum jechał :D Ponieważ jade sam... a zawsze o wiele lepiej jechać z kimś, bądź spotkać się przed koncertem w Warszawie,obalić kilka byków i bawić się razem, a po koncercie znowu kilka byków bo po cholere płacić za nocleg?:D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Szkoda ze nie jestem dzieckiem mroku bo te byki to dobra propozycja :D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ja tez bym z wielka checia pojechala.... chcialabym zobaczyc Daniego na zywo :D jednak nie pozwola mi studia i praca....

zal mi opuscic takie wydarzenie zwazywszy na to ze Nymphetamine to moj ulubiony album ze wszystkich.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
No to byle kto niech jedzie, jak ktoś nie lubi tych klimatów to po byku polubi :p

Ewcia_Mat to szkoda :(
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
plakat061208.jpg
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Dziubej widze Satanic mantra...

Cóż Fuck me czekam na odpowiedź :p.

A nikt inny oprócz mnie nie jest pewny że pojedzie?
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
ja bym pojechała z miła chęcią...ale niestety po pierwsze jest za daleko a po drugie brak funduszy....jak narazie to w kieszeni mam 2 zł które pewnie wydam na jakies piwsko.....
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Fakt faktem klub mieści 800 osób i spodziewany jest komplet więc lepiej być gotowym przed koncertem - ja już bilet mam kupiony :D, nocleg załatwony - tylko nie wiem z kim będe pił przed koncertem :D.
 
Do góry