Cot o możę być ? :/

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Więc tak moja dziewczyna jest już chora z miesiąc albo dłużej była już 2 czy 3 razy u lekarza za każdym razem inny antybiotyk wypisuje i żaden nei pomógł :/ do tego zawsze miała niedyspozycje 24/27 dnia a dziaisj 18 ma juz okres :| czy to może być spowodowane przez chorobe ? :/
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
tak choroba antybiotyki zmiana antybiotyków to wszystko robi swoje a na co jest chora jesli mozesz napisac?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
właśnie niewiadomo dokładnie lekarz wpier wmówi że to wina gardła i do tego to wysztsko przy 2 wizycie powiedział że zapalenie oskrzeli :|
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Jeśli lekarz po badaniu sam nie wie, to skąd my możemy wiedzieć? Większość z użytkowników chyba nie jest lekarzami, a nawet jeśli ktoś taki się znajdzie, to nie badając chorego ciężko stwiedzić.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Tylko bez kłótni dzieci :lol: -żarcik bo zaraz mnie zbrechtacie,
no raczej to możliwe że antybiotyki i te inne mają wpływ na jej cykle już o
samej chorobie nie wspominająć..
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
heh zapytałem sie bo może akurat ktoś z was miał to samo ? pozatym nie wypowiadaj się za innych ;)
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
pozatym nie wypowiadaj się za innych ;)
To było do mnie?

Jeśli aż tak bardzo się tym denerwujecie to powinniście się zapytać lekarza czy to może mieć związek. Takie mówienie jak niektóre dziewczyny tutaj, że one brały kiedyś antybiotyki i też miały rozregulowany okres to jakaś paranoja. Różne są antybiotyki, różne mają składniki, różne działanie, poza tym każdy organizm może reagować inaczej, np. jak ja barałam antybiotyki to okres miałam regularny. Nawet nie wiemy ile twoja dziewczyna ma lat, może to jest spowodowane po prostu zmianami hormonalnymi. Mówię tutaj za innych bo NIKT po takiej dozie informacji nie ma najmniejszego prawa wiedzieć czym to jest spowodowane, możemy jedynie przypuszczać, a o przypuszczenia Ci chyba nie chodzi.

Pozdrawiam
 
Do góry