Coś ze mną jest nie tak!

Status
Zamknięty.

Yodas

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Jestem lubiany przez dziewczyny z klasy, szkoły i wgl. wokół znajomych :p. Słyne z tego, że jestem zabawny, a innym podobają się moje żarty bo sie śmieją :D. Bardzo sie z tego ciesze ale mój problem PRWDOPODOBNIE polega na tym, że w niektórych sytuacjach nie powinienem żartować.
Jak mnie sie podoba jakaś dziewczyna to podchodze, zagaduje, żartuję i jest wszystko CACY :D
Ale ja przecierz chce ją poderwać, chce ją poznać, ona mi sie podoba, a moje żarty pomagają mi poznać nowego "najleprzego przyjaciela" płci przeciwnej. Nie chodzi tu o to, że ona mi daje kosza textem: " Zostańmy przyjaciółmi", ja poprostu tak zabawiam tą dziewczyne, że ona mnie lubi i niewidzi we mnie nic więcej niż :cenzura:go kumpla. Fajnie mieć koleżnaki ale nie chce żeby dziewczyna w której się bujam była kumpelą.
Zaproponujcie coś.
 

michal89krk

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
24
Wiek
34
Najpierw odpowiedz na pytanie: po co Ci ta dziewczyna? Do bujania się?
Przecież to bez sensu ( myślisz że zaszpanujesz innym wyrywając dziewczynę? )
--------
Duplikat zaraportowany proszę tu nie odpowiadać (post przerzuciłem do oryginału)...
 
D

Drad

Guest
Najpierw odpowiedz na pytanie: po co Ci ta dziewczyna? Do bujania się?
Przecież to bez sensu ( myślisz że zaszpanujesz innym wyrywając dziewczynę? )
No nie jest bez sensu - ale to pod warunkiem, że nie ma się rozje.banych hormonów.

Moja rada dla autora - żeby nie zostać męską psiapsiółką niezbędne są trzy warunki:

a) eskalacja dotyku
b) kontakt wzrokowy
c) musisz się lasce podobać fizycznie, no bo jak się nie podobasz to i tak nic z tego

I to tyle w skrócie.
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
no bez przesady. wygląd też jest w pewnym stopniu ważny.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Ja bardzo cenie facetów, ktorzy mają poczucie humoru bo sama baaaaaaardzo duzo żartuję i robie dowcipy :D jezeli chcesz by dziewczyny odbierały Cie jako potencjalnego kandydata na faceta to przede wszystkim nie pajacuj :) Staraj się poznać ową dziewczynę, porozmawiać też na poziomie a nie tylko sie wygłupiac. Czasem trzeba byc poważnym , wszystko zalezy od sytuacji. Powiedz dla dziewczyny czasem jakis komplement, niechący dotknij ramienia, ręki, słuchaj uwaznie co mają do powiedzenia, pomagaj w trudnościach :)
I jezeli jakas naprawde Ci sie spodoba to wiesz co ? zaproponuj randkę ! :)
 
D

Drad

Guest
Nawet laski same wam mówią, że wygląd jest "również" ważny... odetnijmy stąd polityczną poprawność i życzeniowe myślenie o samych sobie - wygląd jest NAJISTOTNIEJSZY... a wy dalej swoje :D

No bo umówmy się - jak facet w żaden sposób nie pociąga kobiety w sensie seksualnym, nie jest dla niej atrakcyjny fizycznie, to może być tylko kolegą :)
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Nawet laski same wam mówią, że wygląd jest "również" ważny... odetnijmy stąd polityczną poprawność i życzeniowe myślenie o samych sobie - wygląd jest NAJISTOTNIEJSZY... a wy dalej swoje :D

No bo umówmy się - jak facet w żaden sposób nie pociąga kobiety w sensie seksualnym, nie jest dla niej atrakcyjny fizycznie, to może być tylko kolegą :)

ważny, ale nie najważniejszy : ) każdą dziewczynę pociąga coś innego. ja np. lubię nieśmiałych facetów. ta ich tajemniczość, wzrok. ale to nie jest regułą. dłuższy czas byłam z chłopakiem, który nieśmiały nie był. wręcz przeciwnie. pełno znajomych, dusza towarzystwa. dziewczyny czasem urzeka tajemniczość, czasem bezpośredniość, a czasem poczucie humoru ^^ to tak jakby jakiemuś chłopakowi podobały się brunetki, a któregoś dnia spotkał fantastyczną, mającą to coś blondynkę ; P każdy jest inny i w każdym jest coś magicznego.
 
D

Drad

Guest
ważny, ale nie najważniejszy : )
No nie do końca, bo:

1. z punktu widzenia faceta może on w sobie wszystko zmienić - styl, sposób bycia, pewność siebie, ale wyglądu to on za bardzo nie zmieni

2. wygląd jest rzeczą niezbędną, to znaczy - nawet jeżeli w dalszej znajomości nie jest na pierwszym planie, to żeby w ogóle ta znajomość powstała i weszła na seksualne tory, wygląd musi pasować
 
Status
Zamknięty.
Do góry