Cos mi sie dzieje z adsense? Za duze zarobki.

sanczezo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Elbląg, Nowy Dwór,Malbork, Braniewo
Na jednej ze stron, ktore prowadze dzieje sie cos niewiarygodnego. Mam pytanie: czy kiedys tak mieliscie?

Mianowicie, ostatnimi dniami doswiadczam na tej stronie okolo 150-200 wystwietlen (statystyki adsense), przy czym moje CTR jest na poziomie, uwaga... 40%. Dodajmy do tego eCPM na poziomie $171 (zarabiam jakies 171 dolcow na tysiac wyswietlen!!!). Tym sposobem, majac jakies 50-70 klikow dziennie zarabiam na tej stronie jakies 25-40 dolarow dziennie. I tak juz wiele dni.

Czy myslicie, ze to normalne, czy cos tu smierdzi?

Dodam, ze o moich stronach nie wie nikt, kto by mi "zyczliwie" pomagal oraz ze na pozostalych, gdzie odwiedziny liczone sa w tysiacach dziennie (inna tematyka) CTR to jakies 2-4% i zarabiam normalnie, tj. do pieciu dolcow za stronke dziennie przy jakichs 2000 - 4000 wyswietlen.

Co myslicie? Mam jakos interweniowac? Jesli tak, to co sie moze dziac? Ludzie po prostu polubili reklamy czy jak? I jak oni cholernie duzo placa w tym temacie!?!?! Mozliwe, zeby bylo az 40-50 centow za klika?
 

sanczezo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Elbląg, Nowy Dwór,Malbork, Braniewo
Juz sie uspokoilo. Teraz dalej mam kilkadziesiat dolców dziennie ale rozlozylo sie to na kilka roznych stronz normalnym kilkuprocentowym CTR. Wiec idzie jak burza, jestem zadowolony. Dzieki za chec pomocy :)
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Bo to jest tak, że przy dobre tematyce mogłeś dostać dobre reklamy z dobrymi stawkami za klik (np. hosting, finanse), dlatego takie duże eCPM się zrobiło ;) Jak się reklama tej firmy skończyła, to wróciło do dawnych stawek ;)

A tak z ciekawości - jaka tematyka? :)
 
Do góry