Coś do mycia twarzy ;)

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Witam, stosuje benzacne 5% do zwalczania trądziku. Nie mam dużo pryszczy lecz i tak przeszkadzają. Lecz połączenie mydło + benzacne nie działa za dobrze, a czytałem gdzieś że lepiej benzacne z jakimś żelem oczyszczającym. Więc proszę was o pomoc w doborze odpowiedniego ;) Najlepiej jakby był przeciw błyszczeniu się skóry ;)

Pozdrawiam ;D
 

Tomek88

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Centrum Polski
Próbowałeś myć twarz Mydłem Siarkowym ? Ja kiedyś używałem i było ok tylko trzeba było pamiętać o kremie nawilżającym bo strasznie wysuszało.
Teraz używam żelu do mycia twarzy La Roche Effaclar K i jestem z niego zadowolony.
 

lukeem

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
1
Używałem żelu IWOSTIN PURRITIN i PHYSIOGEL Cleanser ale nie było widać większych efektów toteż postanowiłem po przeczytaniu opinii o linii U20 wypróbować ją; zakupiłem więc zestaw żel+tonik z serii NEVER EVER MEN SKIN i efekty widoczne są już po kilku użyciach.
 

koleśś

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
popieram przedmówców - przetestuj under 20 :p najlepiej żel, tonik i krem, bo wtedy najlepsze efekty, widać już po kilku użyciach :D
 

m_b

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
204
Punkty reakcji
0
Miasto
tajemnica
Ja bym ci poradziła Cetaphil. To taka emulsja oczyszczająca, bardzo delikatna. Super łagodzi, no i oczywiście wszystko znika ;).
Wcześniej stosowałam te wszystkie nivea, under twenty i to naprawdę straszne dziadostwo.
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
ja tez uzywalam garniera i super dziala, troszke wysusza skore ale wystarczy po nim sie kremem nasmarowac.
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Co to za Garnier dokładnie? Dokupić do niego coś w rodzaju Nivea Soft do nawilżania?
 
Do góry