Cos dla tych ktorzy sie chca odchudzac...

Status
Zamknięty.
F

faithless

Guest
Otyłosci to choroba duszy Jesli ktos nie uleczy swojego wnętrza to nie schudnie :( Dzieki za adres stronki napewno ją przjrze i moze znajde jakies ciekawe dania (dietetyczne ) dla siebie i rodziny :)
 
F

faithless

Guest
nika, mierz 186 cm warze 70kg mam nadzieje ze to jeszcze nie jest nadwaga :(
 
F

faithless

Guest
nika, dzieki :)
Prubowałas juz jakies diety ?
Ja prubowałem ich troche , Najlepiej to jeśc normalnie i cwiczyc , w tedy sie nie tyje :)
Prubowałem tez jesc same warzywa i owoce ale zawsze musze skusic sie na schabowego :( Juz sam nie mam pomysłów co moze pomuc :( Czekam na pomysły na super diete :)
Dieta "kwasinieskiego" odpada !!! Nie tchne sie diety skarzonej przez polityka :zly:
Pozdrawiam :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
faithless napisał:
Prubowałas juz jakies diety ?
jakos do tej pory nie potrzebowalam, mam 165 cm wzrostu a waze 57 kilo bo 2 schudlam bo mialam ostatnio maly stres, pozatym jem duzo owocow i warzyw , a najbardziej kalarepe :hyhy: , choc miesko i slodkosci tez .
 
F

faithless

Guest
nika napisał:
jem duzo owocow i warzyw , a najbardziej kalarepe , choc miesko i slodkosci tez .
Jak ze sportem ? Sama dieta mało da bez wysiłku :) Ja staram sie jak najczęsciej biegac :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Sport???Ja nie uprawiam zadnego sportu, no bym sklamala jasne uprawiam z moim polowkiem, ale tak powaznie to nie mam tendencji do tycia ale za to do szybkiego schudniecia, a moj rekord to w ciagu miesiaca 10 kilo ale to byl wyjatek
 
F

faithless

Guest
nika napisał:
ciagu miesiaca 10 kilo
Jak do tego doszło ? Przciesz po takim spatku masy ciała to pewnie nie mogłas sie wogule ruszyc ? Miałas siłe na co kolwiek ?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
faithless, to dluga histiria- problemy, stres, nie spanie w nocy tylko kawa i papierosy to jest ta recepta, a wygladalam jak kosciotrup na lekcji biologi :( :( :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nika, :)) to ty narawde szczupła kobieta jesteś ;)) Ja tam szczerze mówiac sie nie odchodzam ale... chłopak mnie dreczy i gada ze jak bede tak duzo jesc to bede "brzydka i gruba" / ja tez mam dobrą przemiane materii ale .... nie taką jakTY! :D Mnie raczej stress skłania do JEDZENIA! Ja tylko moge chudnąć gdy mam pełny spokój (duszy i ciała)... Nerwy nie tylko mnie zrzerają ale i tony cukierków ;P

Pozdrawiam
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
dieta nie sa dobre... najwazniejshe w odchudzaniu jest to aby malo jesc... nie ma diet cud... to jest bzdura..po kazdej takiej diecie przychodzi ci ochota do jedzenia i jest efekt jojo... chcesh schudnac... nie żryj tyle.. :D:p ja sie do tego stosuje... i hmmm.. chyba sie udaje:):p
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ejj nie mieszcze sie w przedziale wafowym dla 190stolatki przy wzroscie 172cm....coz...moze kiedys......hiihi...
ja zawse palnuje zrzucenie zbedych kilosow ale jaos nie mam silenj woli....coz...hiihi

pzodro ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry