coś dla rocznego chłopczyka

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Rowerek lub jakiś pojazd w tym stylu to świetny pomysł. Ja planuję kupić swojemu synkowi na wiosnę, będzie szalał po chodnikach :D Już się boję...
Z drugiej strony jest tyle wspaniałych zabawek edukacyjnych, że na pewno coś wybierzesz :)
 
Z

zypek84

Guest
Eichorn robi zabawki dla dzieci w takim wieku. Zobacz - http://www.eurobobas.pl/sklep/products?manufacturer_id=26
Te zabawki są przede wszystkim naturalne, większość wykonana z drewna, więc są bezpieczne dla dziecka ;-)
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Ciężko kupić dla tak małego jeszcze bobaska zabawkę na roczek.
Sam niedawno miałem z tym problem dla synka moich przyjaciół który w Sylwestra kończył roczek.
Co się naszukałem by kupić coś odpowiedniego dla tego smyka by adekwatnie pasowało do charakteru i wieku małego Antosia.
Kupiłem mu interaktywny - pluszowy SZKOLNY AUTOBUS
Zabawka jest wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu. Posiada grzechotkę oraz piszczek. Postacie lalek to kukiełki - pacynki, które mogą być wykorzystywane przy różnego rodzaju grach i zabawach.

Nie była tania,ale warta tych niemal 90zł. W końcu zabawki dla dzieci mają być bezpieczne i z atestami.
Podobno Antek nie widzi świata poza tym autobusem.
 

oowaldek

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Pewnie rowerek, albo odpychacz to dobre prezenty, trzeba tylko uważać żeby nie przejechać się na chińszczyźnie.
Na bajerze jest kierownica http://kidsworld.pl/vtech-vtech-60122-kierownica-o_l_550.html ma fajne dźwięki i daje mega frajdę.
 

Konrad Driesen

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Drezdenko
Nie zaśmiecasz działu, spokojnie. Faceci (duzi i mali) lubią... auta. Wiadomo hehe. Kup więc jakiś samochodzik i będzie dobrze.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jak dla chłopaka to jakies autko, ale rowerek to też fajna rzecz :) choć nie bardzo lubię jak urwisy jeżdżą tymi autkami-zabawkami elektrycznymi, wolę zdecydowanie aby dziecko nauczyło się i poruszało na rowerze :)
 

karola_gl

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
A może coś co teraz jest najbardziej modne - złota bransoletka (u chłopców też widywałam) z wygrawerowanym imieniem i datą urodzenia? Albo śpioszki, z ciekawym nadrukiem na zamówienie? Książka z bajką o dziecku, z której są wykorzystane dane dziecka? Wiele ciekawych rzeczy można znaleźć na allegro.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Fakt, czasem jakby poszperam na aukcjach dla dzieciaków, można trafić na coś oryginalnego albo chociaż jakąś inspirację:)
 
A

Arowana14

Guest
Nie warto kupować jakiś bezużytecznych zabawek, które później i tak lądują w koszu. Jeżeli chcesz zrobić Małemu naprawdę fajny prezent to zamów mu test sprawdzający Skalę Rozwoju Dziecka. Może i dziecko nie będzie przeszczęśliwe na widok prezentu, ale nie oszukujmy się niemowlak i tak nie zwraca na to uwagi. A troszczenie się o jego zdrowie na pewno zostanie lepiej odebrane niż grzechotka. Polecam Ci stronę testydziecka.pl Tam możesz kupić taki test. Koszty są niewielkie - zapłacisz zaledwie 30zł, a zrobisz coś naprawdę dobrego :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No takimi rzeczami to IMHO powinni zająć się rodzice generalnie, jeśli ktoś nie jest rodzicem to zabawki są fajnym prezentem mimo wszystko, ale zawsze rodzicom można podpowiedzieć o czymś takim.
 
M

Marysiaaq

Guest
Kup mu jakieś grające organki, na pewno będzie się cieszył z wydawanych dźwięków.

Jednak na kolejne urodziny polecałabym coś już bardziej ambitnego. Ostatnio do mody powracają drewniane kolejki. Dzieci bardzo chętnie się nimi bawią. Dziś sklepy z zabawkami oferują bardzo szeroki wybór. Można kupić kolejkę drewnianą, lokomotywę elektryczną lub bez napędy, pociągi, tory - wszystko to, co zachwyci dzieci!

Każdemu wybierającemu prezent dla dziecka, szczególnie chłopców, ale nie tylko polecam zajrzeć na stronę www.kolejkowyzakatek.pl (Można także dokonywać zakupów przez Allegro - kolejkowyzakatek).

Zakup na stronie jest bardzo prosty, więc każdy spokojnie sobie z tym poradzi. No i zabawkę masz dostarczoną do domu, więc nie musisz spędzać godzin w sklepach. Ceny zabawek są bardzo atrakcyjne. Za grosze sprawisz dziecku ogromną uciechę
 
A

Arowana14

Guest
Dla takiego małego szkraba idealne będą drewniane klocki z kolorowymi obrazkami. Moja córeczka gdy miała roczek je uwielbiała. Możesz zerkną tutaj: http://szkolnis.pl/ukladanki Takie układanki kosztują około dyszki, a dziecko ma świetną zabawę, no i dodatkowo się uczy :)
 
Do góry