Coś Dla Początkujących :p

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Zostawię me smutki, za sobą gdzieś w tyle.

Pozbędę się łez, których było przecież tyle.

Odejdą te dni, które bardzo bolały.

Zapomnę te chwile, które nadzieje mi dawały.

Wymażę z pamięci, myśli wciąż niepoukładane.

Pogodzę się z przeznaczeniem ... tym co nie było mi dane.





Jakby coś to to są tylko moje słowa, które napisałam bo musiałam bo mi pomogły? sama nie wiem żaden to wiersz a ze mnie żadna poetka. Ale dziekuje jeśli ktoś zechce przeczytać. :)
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Brawórko, fikumiku pyta o wiek poniewarz uważa że ludzie w wieku 13 lat mają problemy typu; zjeść ciastko czy czekolade? <zgłębiając ów problem dochodze do wniosku iż zjadłbym obie słodkości..> Poprzez burze hormonów i nieżadko wybujałą wyobraźnie urastają do angi męki pańskiej.
Ponadto fikumiku chodziło o to, iż wiersz jest łytki...wręcz depresyjny<nie chodzi o stan ducha a pojęcie rodem z geograffi>
Utwór przypomina liste zakupów zapisaną przez dziecko Mtv uważające się za poete...choć nie mówi o tym w prost.
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Najpierw pomyslałem że jest to średnie, faktycznie początki i zupełnie nic rewelacyjnego, ale ostatnia linijka mnie dobiła poprostu. Jednak jeśli odważylas sie to napisac i opublikowac to jakas nadzieja jest ;)
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Dzięki za wypowiedzi :) No więc napisze coś jesszcze od siebie :p Ten wiersz nie miał być jakimś dobitnym myśleniem ani nie chciałam odkryć Ameryki no bo nie poprostu nie. Miałbyś krótki i taki jakiś normalny :) więc nie dziwie sie że tak mnie oceniliście ... zgadzam sie z tym jest to jedyne co napisałam i wątpie a bym napisala coś jeszcze sie zobaczy ... ale dziękuje pa :*
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Nasze wypowiedzi bynajmniej nie miały na celu zniechęcić cię do dalszego pisania.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Ten pod nikiem Berials..
Ucinam dialog, średnio pasuje do działu..
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ten text przypomina mi typowo hip-hopową piosenke. Mam 12 lat, ale pisze już długo. Niezłe niezłe w sumie nawet dobre ... Tylko jak to czytam to wydaje mi się jakby to była odmiana chcę zapomnieć JedenOsiemL. Ale słowa nieźle dobrane i sformuowane. Duży plus za to, że wiesz co chciałaś przekazaźć w tym wierszu i udało Ci się ...
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Dzięki czarna ... nawet nie pomyślałabym że to może przypominac coś z hip-hopu:p Twoje wiersze też są bardzo ładne masz talent :) Pozdro i życze dalszej weny twórczej hehe :p:* pa
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Brawórko, z mojego punktu widzenia nie było to pochlebstwo..

PS: W tekście hip-hopowym powinien być "zawart" rytm, w tym wierszu go brakuje.
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
M't ja sie ucieszyłam z tego że ktoś napisał że to jest nawet dobre ... ja już pisałam przecież że to tylko są jakieś moje słowa ... nie nazwałabym tego nawet "wierszem" więc za to jej dziękuje i to wszystko pozdrO:)
 
Do góry