Coś dla młodszego - odżywki itp

Status
Zamknięty.

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Witam Was serdecznie ;) ,

Mam pytanie, może się już powtórzyło ale chciałbym jeszcze je odnowić, mam nadzieję że mogę liczyć na Waszą pomoc.
Przejdę więc do rzeczy:
Mam 17 lat, 186 cm wzrostu oraz ok. ~70 kg wagi. :(
Przy tym wzroście wygląda to mizernie..
Widać mi żebra, no i jestem dość chudy.
Zaznaczam, że nie jest to spowodowane małą ilością jedzenia, gdyż jest wręcz przeciwnie.
Mam chyba zbyt szybką przemianę materii.
Ćwiczę regularnie, biegam codziennie, prowadzę raczej czynny tryb życia.
Chciałbym do wakacji przybrać na masie, możliwie jak najwięcej, żeby w końcu nie mieć kompleksów np. nad morzem.
Proszę o jakieś wskazówki, jaką odżywkę najlepiej kupić, jak mniej więcej ją stosować.
Chodzi mi o te silniejsze, by przytyć jak najwięcej, w jak najszybszym czasie.
Jeśli chodzi o cenę, mogę przeznaczyć maksymalnie do 600 zł.
Liczę na pomoc od bardziej doświadczonych. :eek:k:

Dziękuję Wam bardzo serdecznie, życzę udanego i miłego dnia.

Pozdrawiam! :papa:
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Co do jakiś odżywek to ci nie pomogę ale powiem ci że sam miałem taki problem i gdy zacząłem trochę częściej niż raz w miesiącu jeśc fast foody to zacząłem przybierac na wadze. Trochę przytyłem i przestałem bo w końcu co za dużo to nie zdrowo ;) Może w twoim przypadku nie podziałac ale jedz dużo mięsa, codziennie najlepiej.

Pozdrawiam.
 

smoku

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
podkarpacie
Jak na początek to nie radze żadnych odżywek. ułóż sobie diete jak na poczatek. A do tego jesli chcesz cos brac to Ostrowia WPC 80 i mysle ze Ci sie uda. pzdr
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Co do fast foodów to akurat odwiedzam często, ale to mnie nie rusza, nie rusza w wadze. :bag:
Mięsa to jem dużą ilość, raczej przeważnie codziennie na obiad.
Hm.. no nie wiem, chciałbym w końcu trochę przybrać na wadzę, bo ćwiczę dużo a wyglądam jak anemik.
Hm.. dieta, powiem szczerze, że nie za bardzo wiem jak sobie taką ułożyć. <_<
Jakoś nigdy wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale czym człowiek starszy tym więcej słyszy o sobie.
Raczej nie obchodzi mnie opinia innych ale dla siebie chciałbym to zrobić.
Wszyscy proponują odżywki a ja nadal nie wiem czy to coś da..
Kupiłem Gainera II tak jak mi polecano, lecz po całym opakowaniu przytyłem optymistycznie patrząc może pół kilograma, a do tego dużo ćwiczyłem, więc wolałbym coś mocniejszego..
Dziękuję za odpowiedzi i czekam na dalsze wskazówki itp :eek:k:
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Gratulacje za pomysł z fast-foodami <_< Jak chcesz się zalać fatem to jedz ...

Kolejna sprawa taka, żebyś poszukał na forum porządnej diety na masę i planu treningowego. Z tą ostrowią też do*ebaliście. Po kiego my białko jak przy takiej wadze dostarczy je z diety. Jak Ci zależy na szybszych przyrostach kup monohydrat kreatyny ot i cała filozofia.

Na gainerze i białku nie robi się cykli! To uzupełnienie diety.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Albo po prostu idź do lekarza i sapytaj co on sądzi.
Tylko co on pomoże.. wątpie jakoś w to.



Gratulacje za pomysł z fast-foodami <_< Jak chcesz się zalać fatem to jedz ...

Kolejna sprawa taka, żebyś poszukał na forum porządnej diety na masę i planu treningowego. Z tą ostrowią też do*ebaliście. Po kiego my białko jak przy takiej wadze dostarczy je z diety. Jak Ci zależy na szybszych przyrostach kup monohydrat kreatyny ot i cała filozofia.

Na gainerze i białku nie robi się cykli! To uzupełnienie diety.

Dziękuję Ci za odpowiedź :)
Myślę, że skorzystam z tego co napisałeś :)
Pozdrawiam
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Mam jeszcze do Was kolejne pytanie, mieszkam na wsi, więc do najbliższej siłowni mam prawie 30 km no i cięzko byłoby mi tam chodzić.
Co najlepiej kupić sobie do codziennych ćwiczeń, żeby wyrobić sobie trochę mięśnie (tak do wakacji :p)?
No i temat odżywek itd nadal akutalny.
Czekam na Wasze sugestie.
Pozdr :]
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie musisz kupywac, możesz równie dobrze stosowac tzw. "domowe sposoby". Pompki nie są znowu o wiele gorsze od siłowni. W necie jest pełno sposobów na domowe cwiczenia bez specjalnych przyrządów.

Btw: Edytuj posty.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Nie musisz kupywac, możesz równie dobrze stosowac tzw. "domowe sposoby". Pompki nie są znowu o wiele gorsze od siłowni. W necie jest pełno sposobów na domowe cwiczenia bez specjalnych przyrządów.

Tak na pompkach i domowych sposobach daleko nie zjadę...
Ja chcę właśnie coś kupić i do ćwiczenia dobrego i jakieś odżywki żeby przytyć.
Tylko o to mi chodzi.. jakbym chciał domowymi sposobami tematu by nie było..
Chcę tylko wiedzieć kto co poleca :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Na początke może jakieś hantelki? Tylko nie jakieś :cenzura: do którego nie można dokładac cięzaru, tylko porządne z gryfem. Najlepiej kup 2 wtedy będziesz miał większe możliwości na cwiczenia na klatkę piersiową. A jak ci kasy nie szkoda to najlepiej zainwestuj w ławeczkę. Sam posiadam coś takiego, jest to wielofunkcyjne:
http://allegro.pl/item601576634_lawka_pod_...ja.html#gallery

A co do odżywek to radził nie będę ponieważ są więksi specjaliści odemnie na forum ;)
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Dzięki :piwosze: , więc skoro już to przerobiliśmy to ewentualnie na koniec możecie podawać jakieś mocne, dobre odżywki.
Pozdro ;)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Daj sobie spokój z "mocnymi" odżywkami, dieta i monohydrat kreatyny wystarczy.

Do domu kup sobie ławeczkę, stojaki, gryf prosty i hantle regulowane do tego tyle obciążenia by spokojnie starczyło, poszukaj na marbo.pl polska firma, dobry sprzęt i ceny.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Daj sobie spokój z "mocnymi" odżywkami, dieta i monohydrat kreatyny wystarczy.

Do domu kup sobie ławeczkę, stojaki, gryf prosty i hantle regulowane do tego tyle obciążenia by spokojnie starczyło, poszukaj na marbo.pl polska firma, dobry sprzęt i ceny.
Dobra, dzięki Ci bardzo!
Więc temat zamknięty!
Pozdrawiam :)
 

danieellee

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Żywiec
aminokwasy/węglowodany/białko/+nitrobolon:)weś sobie katalog z trecka i tam masz wszystko opisane jakie białka itd nitrobolon daję pompę pomaga przy intensywnych ćwiczeniach itd białko polecam 80%90% węglowodany np dextroze aminokwasy np aminomax albo coś takiego w katalogu masz wybór i stosowanie jak masz jeszcze jakieś pytania to napisz
POZDRAWIAM
 
Status
Zamknięty.
Do góry