Coś Cudownego:d

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nezka napisz cos w konuc :) Nie widzisz jak wszyscy czekaja i chca sie dowiedziec jak to spotkanie wypaliło... :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Nezka napisz cos w konuc Nie widzisz jak wszyscy czekaja i chca sie dowiedziec jak to spotkanie wypaliło...
chyba nie :p :p
No hmn... niech napisze juz coś... to jets najgorsze... Ojjj chyba Jej się nic nnie stało :( co ja w ogóle wygaduję... Nezka come one bo Cię zakilleruje :D
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
o bożeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!1 aaaaaaaahhhhhhhhhhhhh jakie cuuuudddowwwwnnne eeeee jak w wenezuelskiej telenoweli:D az sie płakać chce
 

Nezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Byłam. Widziałam się z nim i to dwa razy!!!!!!!! Dnia 22 grudnia zadzwonil do mnie. Odebrałam i to był on:) Umówiliśmy sie na 19 .00 Byliśmy w barze na soczkach<porzeczkowo-bananowych>:) Przez trzy godziny gadaliśmy!. Drugie spotkanie odbyło sie w piątek 24.12 o 18.00.
Muszę się przyznać za każdym razem bardzo się bałam, ale wracałam szczesliwa:) Nie bałam się zobaczenia go ale tego że zabraknie nam tematu i nastapi niezreczna cisza.... Moje obawy sie jednak nie spełniły:)Ten człowiek oprócz tego ze urósł i że zmieniła mu się barwa głosu to charakter nie został tkniety!!!!!! A co dziwne dzisiaj na drugim spotkaniu rozmawialiśmy jakbyśm byli największymi przyjaciółmi!!!!!! Nierozumiem tego ale bardzo sie ciesze.Dawno nie byłam tak szczesliwa!!!! a i umówiliśmy się na dyskotekę 26 grudnia:) A 27 idziemy na basen:) Nie sadziłam że tyle nas łączy:D:D:D:D:D :zakochany:
 

Nezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jestem bardzo bardzo bardzo bardzo szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)):):):):):):):) Wiedziałam że los wreszcie się do mnie uśmiechnie:):):):):):)I ten na górze naprawde istnieje i troszczy się o nas:):):):):) Te ostatnie dwa lata były dla mnie naprawde bardzo ciężkie a pomimo tego nie przestałam w niego wierzyć <w Boga>!!!!!!!! <Wydaje mi się że w ten sposób chce mi ten ból i cierpienie wynagrodzić.....<jezeli ktos bedzie zainteresowany o co chodzi odpowiem<




"Nie chcę się budzić, snem jest życie odkąd sie w nim pojawiłeś....."
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim nie chcę gasić Twojego entuzjazmu, ale po prostu powiedzieć, zebys nie wysuwała poichopnych wniosków, a przynajmniej przystopoowała- zebys późnieij nie musiała sie zawodzić, bo tak zaczynają się zaurocznia, nie koniecznie konczące miłością. Jednak moze w Twoim wypadku to pzrerodzi się w miłośc kto wie, po prostu żyj i szalej, nie patrz co dalej :p nie, nie, zart taki :p :p. No ok. Więc ja jestem ciekawa, i jakbyś mogła to anpisz na gg 8465603. Dobrze, ze się w końcu odezwałas. Ale NIGDY WIĘCEJ NIE FORMATUJ TEXTU BEZ POTRZEBY!!!! Pisz takim druczkiem, jaki przydzielony :) w sygnaturce może sz to zmieniac, ale na forum w postach, wypowiedziach niee :)

Dobzre, ze poszłaś, zę Go poznałaś, zę się z Nim umuwiałs, że nie pzrestalas wierzyc w Boga, ze zdarzaja sie jescze takei cudowne rzeczy, oby w Twoim życiu wiecej ich bło.

WESOŁYCH ŚWIAT ŻYCZĘ WSZSYTKIM!!!!!!!!!!!!!!! Już 24 :D
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Świetna historia. Cieszę się, że poszłaś. To musiało być naprawdę wielkie przeżycie :) Ja to bym chciała tak <marzyciel> WESOŁYCH ŚWIĄT!!
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio to fajowo ze sie wszystko udało, super. Zycze dalszych sukcesów i usmiechaj sie tak dalej i badz szzcesliwa :) :) :)
Wesołych swiat :*
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
No ja spodziewałam się szczęsliwego opisu tego spotkania :)
Pisz co dalej. Ja myślę, że z tego będzie coś więcej niz tylko przyjaźń ;)
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
o rany jakie romantyczne <marzy> też bym tak chciała <marzy> zazdroszczę i życzę powodzenia :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
No to powodzenia, żeby skończyło się to optymistycznie, tak jak się zaczęło ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jej super romantyczna normalnie historia jak z filmu. Ale czy on nie bedzie musial wyjechac z powrotem do Londynu? I czemu nie odzywal sie 5 lat? Dopiero teraz sobie o Tobie przypomnial? Odp :)
 
Do góry