Coo byscie zrobili w mojej sytuacji?

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Naa początek mam 21 lat i jestem w kompletnej rozsypce... Nie mam zielonego pojęcia co zrobić... Hmmm... No to tak jestem ze swoim chłopakiem ponad 3 latka... tyle że ostatnio poznałam kogoś... Przy tej osobie czas mi tak pięknie płynął...
Zaczęłam sie z nim spotykać w zasadzie zeby porozmawiać o swojej przyjaciółce bo to tak naprawde jej niby "eks" no i wyszło co wyszło :] chyba cos tam do niego poczulam on zupełnie inaczej traktował mnie niz mój obecny facet...
Nie powie do mnie ze jestem je**ieta albo coos w tym stylu... Traktował mnie jak kogos waznego zreszta zaczał nawt planowac nastepne miesiace ze chce mnie zabrac w rozne miejsca naopowiadal swoim rodzicom, swoim jak to on twierdzi siostrom i braciom ;] a ten obecny hmm.. pełna kontrola dowiedzial sie ze sie spotykałam z innym i dał mi ostro popalic nasluchalam sie i to porzadnie...
 

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
z tym mi dobrze a z tamtym jeszcze lepiej tylko własnie problem jest taki, żee był z moją przyjaciółką i ją inaczej traktował niż mnie z tego co słyszałam :/ może być na początku pięknie... chociaż twierdzi że nigdy w życiu tak się nie czuł przy dziewczynie... hmm... Obecny zmienił troszke podejście do mnie po tym wszystkim tzn już się nie zachowuje jak "pępek świata"....
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
według mnie z facetem jest inaczej niz z laskami jak sie zauroczy to mówi rożne rzeczy zależy jeszcze co ma na myśli heheh:) ja bym radził pójśc z czasem na ugodę i poczekać jeszcze sprawdzić jaki jest bo możesz się przejechać a wtedy będzie przykro..... pozdrawiam :)
 

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przykro mi bedzie jak go spotkam i zobacze jego mine :[ Tylko że ja nie mam z nim kontaktu chociaz bardzo bym chciala... zakaz :/ heh sam napisał mojemu facetowi że nigdy w życiu złego słowa nie powie na mnie i za wszelką cenę chce utrzymywać ze mną kontakt czy będę miała faceta czy nie...
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Moze od czasu kiedy skonczyl z twoja przyjaciolka sie zmienil??

A twojego obecnego chlopaka kochasz czy moze uczucie odeszlo na bok bo pojawil sie ktos inny?
 

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Może się zmienił nie wiem słyszałam tylko od wspólnych znajomych że w pewnym sensie tak... tzn na lepsze :] powiedział że 1/3 serduszka zajmuje jego mama 1/3 ukochany klub piłkarski [jak to faceci] a 1/3 hmm... niby ja... ;* ale ile w tym prawdy.. heh

Hmmm co do uczucia :D szczerze mówiąc sama teraz już nie wiem :( trudno jest zostawić kogoś po 3 latach :[ wiem że moge mu ufać ale co do tego traktowania właściwie też się zmienił tyle że czepia się o tą całą sytuację :/ co mnie bardzo denerwuje bo potrzebuje kontaktu ze znajomymi nawet tymi starymi a on twierdzi że mu to nie potrzebne bo każdy z jego kumpli żeni się w tym roku więc według niego ja nie muszę utrzymywać z nimi kontaktu... :[
 

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Też brałam to pod uwagę.... Chciałam odpocząć od wszystkiego sama ale nie pozwolił mi na to ;/ odezwał się już nastepnego dnia :[
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Zastanów się czy warto poświecić trzyletni związek na rzecz nagłej, nasilonej fascynacji...?
 

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Za miesiąc może 2 okaże się czy to tylko fantazja... ;*
jak narazie nie przekreśliłam swojego związku ale jeżeli powtórzy się to co było wcześniej chyba będę musiała bo nie dam na siebie mówić tak czy owak he
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Jak dla mnie to nie jest w porządku. Oszukujesz obie strony. I swojego chłopaka (bo spotykasz się z innym) i tamtego bo tak czy inaczej dajesz mu nadzieję. Zycie to sztuka wyboru... czasem trudnego. Nie bądź egoistką. Oni tez mają uczucia i możesz ranić, zwłaszcza Twojego obecnego chłopaka.
 

Essential

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Uważam ze facet z którym jesteś chce Cie miec w domu tylko dla siebie . Co to za zycie nigdzie wyjsc bo zaraz awantura . A tamten moze wydawac sie idealny bo jestes teraz nim zafascynowana a potem moze bedzie tak samo jak z tym. musisz przemyślec sprawę skoro nie jestes pewna czy go kochasz to moze to jednak nie ma sensu i lepiej to przerwac i spróbowac z tamtym :*
 

xxxa211

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
W jaki sposób mogę go ranić skoro on uważa że nie mogę mieć znajomych oczywiści płci męskiej :/ spróbować z tamtym hmmm ;] jeżeli nawet bym nie spróbowała to i tak miałam nadzieję że będę mogła z nim normalnie rozmawiać bo pisząc z moim obecnym facetem powiedział że jeżeli wybiorę to i tak chce mnie traktować jak siostrę i utrzymywać w jakimś stopniu kontakt... A mój obecny facet powiedział, że nawet mam o tym nie marzyć he a po drugie jak bym wybrała tamtego to by go skopał i tyle z tego wszystkiego ;/
 
Do góry