Co Zrobic?

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
:( Mam problem:kocham chlopaka od ponad 8 mcy,dowiedzial sie ostatnio.Ale nic z tym nie robi,bardzo mnie to meczy,nie wiem czy przypadkiem nie wrocil do swojej bylej.Ostatnio zauwazylam ze ona moze byc w ciazy.On mowi ze juz dawno nie sa razem,ale jesli klamie?Jewsli to jego dziecko?Nie moge o nim zapomniec,bardzo cierpie.pomozcie!!!!!:((((((((((((((((((((((((((
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Spokojnie!Na razie nie wiesz niczego napewno.Snujesz tylko domysły.Nie ma ani pewności czy to rzeczywiście jego dziecko,ani,że coś kręci i kłamie.Możę póki co tylko zastanawia się jak postąpić wiedząc o Twoich uczuciach.Nie zakładaj niczego z góry i nie dołuj się! Tylko spokój może Cię uratować.Wszystko jest możliwe,ale nie należy przybierać negatywnego punktu widzenia,bez konkretnych podstaw do tego.Trzymaj się! :eek:k:
 

Zjawa;)

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Sny;)
:( Mam problem:kocham chlopaka od ponad 8 mcy,dowiedzial sie ostatnio.Ale nic z tym nie robi,bardzo mnie to meczy,nie wiem czy przypadkiem nie wrocil do swojej bylej.Ostatnio zauwazylam ze ona moze byc w ciazy.On mowi ze juz dawno nie sa razem,ale jesli klamie?Jewsli to jego dziecko?Nie moge o nim zapomniec,bardzo cierpie.pomozcie!!!!!:((((((((((((((((((((((((((

Ty go kochasz. A czy on kocha Ciebie...??Jeśli tak to powinno się wszystko ułożyć...pamiętaj,że nikogo nie można zmusić do miłości:) Będzie dobrze:) I nie smutaj się...:)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
W takich sytuacjach jest cięzko cokolwiek powiedziec ale sądze ze ona nie jest w ciązy . I pamietaj jesli naprawde cos do niego czujesz to walcz i nie zapominaj o tym ze zaslugujesz na szczescie :) napewno bedzie dobrze a jesli nie to predzej czy pozniej zapomnisz....ja kochałam chłopaka rok i pół i jakos zapomniałam choc wszystkich zapewniałałam ze bede go kocchac zawszeeeee......beee ....to tylko takie gadanie :) A Ty napewno znajdziesz sobie jakiegos fajnego kolesia :)3m sie :papa:
 

Attachments

  • 17.gif
    17.gif
    19,6 KB · Wyświetleń: 12

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
moze poprostu porozmawiaj z nim szczerze wyjsnijcie sobie wszystko moze to pozwoli ci zrobic krok do przodu :) zycze wszystkiego dobrego powodzenia
 
Do góry